نکات حقوقی

1. كاربران باید هنگام سفارش کارت مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود. 

2. فروشگاه آریانور، به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده ميكنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.

3. اين توافق نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت فروشگاه آریانور خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

4.در صورتی که مشتری قصد مرجوع نمودن کالایی را داشته باشد با توجه به برنامه حقوق می بایست از باز نمودن پلمپ کالا خود داری کند همچنین از خدشه دار کرن بارکد جنس جدا خوداری نماید.

5.در صورتی که مشتری بخواهد کالایی غیر از کالاهای موجود در آریانور را سفارش دهد یک قرار داد در واتساپ یا تلگرام به صورت اینترنتی بین مشتری و فروشگاه منعقد می شود.

6-آریانور تمام حقوق مشتریان را در برابر لو رفتن اطلاعات شخصی یا فروش اطلاعات مشتریان رعایت میکند.

7- حقوق مشتریان در رابطه با نظرات بدین صورت که باید به گونه ای نظر بدهند که بدون هرگونه حرف رکیک یا بی ادبی باشد با این حال آزادی نظرات مشتریان یکی از شعار ها ماست

8-نکات : فروشگـاه اینترنتـی آریانور در هیچ نقطه‏‌ای از کشور ایران، نمـایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و محصولات ، تراکنـش‏‌های مـالی و خدمـات قـابل ارائه از طریق دفتـر اصلی لاله زار پاساژ بوشهری طبقه سوم پلاک 79 مرکـزی پـردازش می‏‌شـود.شماره تماس دفتر:02133940317

نکات حقوقی که آریانور رعایت میکند:

  • معرفی دقیق محصول و یا خدمت ارائه شده توسط فروشنده
  • معرفی دقیق هویت آریانور بگونه ای که بتوان او را شناسایی کرد
  • تعیین دقیق و صریح شرایط معامله

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود