Legrand

Legrand

کلید مینیاتوری Legrand ساخت کشور ترکیه که در مقابل قیمت مناسب کیفیتی بالا دارد 

Legrand

Legrand

شرکت لگراند (Legrand)  در زمینه تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی فعالیت دارد که مرکز اصلی آن در شهر لیموژ فرانسه است و این شرکت  یکی از بزرگترین شرکت های جهان در زمینه تجهیزات شبکه می باشد.

 شرکت لگراند در زمینه های زیادی از جمله انرژی، سیستم های ساختمانی، توزیع نیرو و تجهیزات نصب و سیم کشی نیز فعالیت دارد و در بسیاری از این فعالیت ها جزء بازیگران اصلی بازار محسوب می شود

شرکت لگراند فرانسه در سال 1354 شمسی با تاسیس شرکت صنایع الکتریکی البرز فعالیت خود را  در ایران شروع کرد و در حال حاضر این فعالیت در سه حوزه تجهیزات کابل کشی ساختار یافته, تابلوها و ادوات حفاظت توزیع برق فشار ضعیف و هم چنین کلید و پریزها در حال انجام است.

ریشه های لگراند

 

ریشه های لگراند به سال 1865 برمی گردد ، زمانی که یک کارگاه ظروف چینی ، توسط هنری باریو د لافوند و لئونارد کلیداسون  در ساحل رودخانه وین  راه اندازی شد.

در سال 1919 تجارت شرکت توسط  ژان موندوت ، صنعتگر لیموژ که یک کارخانه کوچک در نزدیکی Exideuil برای تولید سوئیچ های سبک ایجاد کرده بود گسترش یافت.

و قرار بود  تجهیزات سیم کشی برق فشار ضعیف به تدریج به فعالیت اصلی شرکت تبدیل شوند.

.  با گذشت زمان ، فرایندهای طراحی و پخت قطعات پیشرفت کرد  و اجاق های اختصاصی برای تولید اجزای عایق دستگاه های الکتریکی راه اندازی شد

بنابراین در سال 1924 این شرکت به Legrand & Co تبدیل شد (تولیدات چینی و دستگاه های الکتریکی)

محصولات:

این شرکت بالغ بر 100000 عنوان محصول تولید نموده  که با توجه به آزمایشگاههای فنی و تکنولوژی کامپیوتری و الکتریکی در سطح دنیا است.

از آن جا که  Legrandطیف وسیعی از محصولات را دارد، کلیه نیازهای پروژه های شبکه و برق تامین شده  و رضایت مشتریان از مهم ترین مبناهای آن می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت  متنوع و مطابق با نیازهای روز بازار جهانی می باشد.

زمانی  که شما لگراند را بر می گزینید ، رهبر جهان زیرساخت های برق و دیجیتال در صنعت ساخت و ساز،  در حال ارائه خدمات برای شماست.

با انتخاب لگراند ، متخصصانی از طراحی تا تکمیل  پشتیبانی می کنند و به شما کمک می نمایند که پروژه خود را انجام دهید.

سیستم کابل کشی لگراند (VDI) بسیار انعطاف پذیر بوده  و با استفاده از کلیه تجهیزات جانبی ترانکینگ لگراند، کابینت ها، کابل ها، انواع سوکت ها، ستون ها و کف های کاذب راه حل های مختلفی  را در مکان های اداری، عبوری در هر کجای ساختمان برای دسترسی به انواع کانکشن ها در بدترین شرایط محیطی را پیشنهاد می دهد.

این سیستم برای کابل کشی به صورت End to End دارای ضمانت 20 ساله است.

ترانکینگ ها: تراکینگ ها با ترکیب مواد PVC خاص (ضد حریق) درسایز  های متفاوت به همراه متعلقات جانبی در اختیار کاربر قرار می گیرند  تا قادر باشد در بدترین مسیر های عبوری کابل خود را بدون هیچ گونه مشکلی (قطعی کابل) عبوردهد  تا با کانکشن های مختلف ارتباط برقرار کند .

به علاوه  با کمک ترانکینگ ها می توان جابه جایی و یا افزایش  کانکشن را در آینده به راحتی انجام داد.

کانکتورها

اکانکتورها دارای سه نوع Cat5 ، Cat6 و Cat7به صورت UTP, FTP, STP می باشند .

در استفاده از این کانکتورها، کابل می تواند در تمامی جهات و با استفاده از دو استاندارد A, B که بر روی  بدنه  ی کانکتوردرج شده اند  به کانکتور متصل گردد.

 می توان با یک کلیک ارتباط میان کابل و کانکشن را  بدون نیاز به استفاده از ابزار برقرار کرد، در این حالت عدم برقراری ارتباط بسیار کاهش یافته و سرعت در نصب به حد چشمگیری افزایش پیدا می کند.

 

ستون ها

تراکینگ لگراند دو نوع ستون ثابت و متحرک در ارتفاع مختلف دارد که  این ستون ها امکان داشتن کانکشن های مختلف کابل شبکه لگراند، تلفن و برق را در محیط هایی باعدم دسترسی فراهم می کند .

این ستون ها یک پروفیل آلومینیومی چهارجهته به صورت مجزا دارند که موجب  کابل کشی راحت تر و بدون نویز برای استفاده کننده می شود، هم چنین با استفاده از فریم های قابل نصب بر روی بدنه آن دسترسی به انواع کانکشن ها امکان پذیر است.

قوطی های کف

با دو  نوع بتونی و کف کاذب در دو سایز مختلف با در پوش های موکتی و استیل نیاز به دسترسی به انواع کانکشن ها و برقراری ارتباط در یک نقطه از ساختمان را امکان پذیر می کنند .

کابینت ها (رک)

رک ها دارای ابعاد مختلف (6U – 47U) به همراه تمامی متعلقات (قابل نصب در رک) مانند: ماژول برق، پچ پنل، سینی های ثابت و متحرک، هدایت کننده کابل و پچ کورد، پانل فن و . . . به صورت ایستاده و دیواری امکان داشتن یک رک استاندارد با استحکام و آرایشی مناسب را ایجاد می کنند.

 

کابل و پچ کورد:  کابل ها  در چهار نوع Cat5e ، Cat6 ، Cat7 و 10G به صورت UTP, FTP, STP, SFTP با روکش PVC و با کم ترین آسیب در چرخش های ترانک موجودند.

پچ کوردها نیز با مشخصات کابل ها در اندازه های 1، 2، 3 و 5 متری با روکش جهت عدم قطعی ارتباط با کانکشن و ساختاری مقاوم، انتقال اطلاعات را در بالاترین  سطح انجام می دهند.

فیبر نوری

فیبر نوری  شامل کابل، پچ کورد، کانکتورهای ST, SC, LC ، پچ پنل و . . . می باشدبوده و در  دو نوع Single mode و Multimode به صورت Indoor و Outdoor با قابلیت نصب آداپتورهای ST, SC, LC تولید گشته است.

چ کوردهای فیبر نیز LC/LC, SC/SC, SC/LC, ST/ST, ST/SC, LC/ST در سه اندازه 1، 2 و 3 متری برقراری ارتباط را امکان پذیر می نمایند.

شرکت لگراند تمامی نیازهای الکتریکی از جمله ایجاد سیستم اتوماسیون در منازل و ساختمان های اداری، سیستم های امنیتی و ایمنی توزیع انرژی الکتریکی و اطلاعات  و هم چنین برق رسانی در ساختمان های صنعتی را بر آورده می کند .

 Legrand

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود