kent marine

kent marine

یک شرکت آمریکایی تولید کننده محصولات آکواریوم مثل نمک و ید و...

محلول یونی کلسیم و بافر B بطری 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب محلول یونی کلسیم و بافر B بطری 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان98,000
محلول تک کلسیم B شرکت کنت مارین   مناسب برای تأمین کلسیم و بافرینگ در آکواریوم های مرجانی آب شور  KENT MARINE Tech CB Part B Calcium 500ml  
مشاهده سریع
عشق
پودر سوپر بافر dKH سختی و pH آب شور کنت مارین بهبود دهنده آب پودر سوپر بافر dKH سختی و pH آب شور کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان85,000
سوپر بافر سختی و پ اچ شرکت کنت مارین مناسب برای تثبیت ph و افزایش خاصیت آلکالینیتی آب آکواریوم های دریایی KENT MARINE Superbuffer-dKH  در حجم ها: ۲۵۰گرمی ۵۰۰گرمی ۱ کیلوگرمی
مشاهده سریع
عشق
محلول تک یدید آب شور 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب محلول تک یدید آب شور 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان145,000
محلول تک یدید شرکت کنت مارین   مناسب برای تأمین بلند مدت یدید در آکواریوم های مرجانی آب شور  KENT MARINE Tech I Iodide 500ml
مشاهده سریع
عشق
محلول عناصر کمیاب ایسنتال المنت 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب محلول عناصر کمیاب ایسنتال المنت 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان112,000
محلول عناصر کمیاب کنت مارین   مناسب برای سلامت و رشد ریف های آکواریوم های آب شور  KENT MARINE Essential Elements 500ml
مشاهده سریع
عشق
مکمل توربو استرانسیم 300 گرم کنت مارین بهبود دهنده آب مکمل توربو استرانسیم 300 گرم کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان117,000
مکمل توربو استرانسیم شرکت کنت مارین   مناسب برای تأمین استرانسیم مصرف شده در آکواریوم های دریایی  KENT MARINE Turbo Strontium 300g
مشاهده سریع
عشق
محلول آهن و منگنز شور و شیرین 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب محلول آهن و منگنز شور و شیرین 500 میل کنت مارین بهبود دهنده آب
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان120,000
محلول آهن و منگنز کنت مارین   مناسب برای هر دو آکواریوم های آب شور و گیاهی آب شیرین  KENT MARINE Iron & Manganese 500ml
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 24 مورد

KENT Marine

KENT Marine

KENT Marine توسط علاقه مندان به آبزی تاسیس شد و نیاز را در محصولاتی مشاهده کردند  که  به کاربر در ایجاد طبیعی ترین محیط زیست دریایی و آب شیرین محصور کمک می کند.

 از مکمل های ویتامین و مواد معدنی گرفته تا محصولات غذایی و محیط فیلتر ، KENT Marine معیار را تعیین کرد و یکی از اولین  برند ها در صنعت آبزی بود که این راه حل های منحصر به فرد را ارائه داد.

 طی 15 سال گذشته ، این برند متعهد به ارائه روش های موثر برای نگهداری آکواریوم های زیبا و سالم بوده است.

 با تحقیق ، آزمایش و توسعه مداوم ، محصولات جدیدی به خانواده KENT Marine اضافه گشت.

نمک دریایی طبیعی ، Pro-Scrapers ، Reverse Osmosis Filtration و محصولات دیگر  به سرعت استاندارد کیفیت را تعیین کرده و به یک انتخاب واقعی علاقه مندان تبدیل شدند.

بنابراین از آکواریوم دریایی و آب شیرین خود لذت ببرید و اعتماد کنید که KENT Marine به شما کمک  می کند تا به طور صحیح از زیستگاه های آبی خود مراقبت کنید.

محصولات

             مراقبت از آب

             سیکلید Cichlid

             سری Pro

             فیلتر media

             بافرها و کنترل pH

             کلسیم

        R / O

             یدید

             تمیز کردن و کیت

 

مراقبت از آب

برای مراقبت از آب دریایی KENT راه حل های گوناگونی برای کاربردهای مختلف آب شیرین و دریایی ارائه می دهد. محصولات شامل مکمل هایی هستند که بافر و کنترل pH را فراهم می کنند ، ویتامین ها و مواد معدنی ضروری راتامین  می کنند و رسانه هایی که آلاینده ها را فیلتر می کنند و آب را شفاف می کنند.

سیکلید Cichlid

سیچلایدها بسته به منشا آن ها نیازهای مختلف شیمی آب  را تامین می کنند. محصولات Cichlid KENT Marine  دارای مواد معدنی ضروری  بوده و به ایجاد پارامترهای آب خاص برای محیط طبیعی آن ها کمک می کنند.

سری Pro

محصولات KENT Marine Pro Series فرمولاسیون غلیظی برای کاربردهای مختلف آبزی هستند. علاقه مندان واقعی آبزیان  می توانند برای  ا سم زدایی تا مکمل و پاکسازی تا محافظت از این محصولات بی نظیر استفاده کنند.

فیلتر media

هنگام حفظ سیستم آکواریوم محصور سالم ، باید آلاینده ها حذف شوند. محصولات KENT Marine Filter Media راه حل های خوبی برای فیلتر کردن و از بین بردن ترکیباتی هستند که می توانند بر سلامت و زیبایی محیط آکواریوم تأثیر بگذارند.

بافرها و کنترل pH

از آن جا که ماهی ها ، مرجان ها و سایر مهرگان در مناطق مختلف در سراسر دنیا بومی هستند ، پارامترهای آبی که در آن ها رشد می کنند نیز متفاوت است. بافرهای دریایی KENT و محصولات کنترل کننده pH کمک می کنند تا تقریباً برای هر محیط آکواریومی سطح pH مناسب مشخص و حفظ شود.

قلیائیت ، dKH ، سختی کربنات همه با ظرفیت بافر مترادف هستند. ظرفیت بافر اندازه گیری قلیایی بودن آب است و به جلوگیری از تغییرات ناگهانی PH کمک می کند. این باید اولین پارامتر آب برای کنترل، قبل از تنظیم pH باشد.

PH مقدار هیدروژن و هیدروکسید محلول در آب است. این مقیاس در مقیاس 14 نقطه ای اندازه گیری می شود ، جایی که 1 اسیدی ترین ، 14 قلیایی یا اساسی ترین است و 7 خنثی می باشد.

آکواریوم ها دارای الگوی PH طبیعی و متغیر بوده که معمولاً در هنگام عصر کمتر و در روز بیشتر هستند.

تعیین سطح PH مطلوب برای محیط آبزیان مورد نظر مهم است زیرا ، سطح نادرست می تواند باعث ایجاد تنش در آبزیان شود و در صورت عدم کنترل ، ترکیبات بیولوژیکی و سلامت کلی آکواریوم به خطر می افتد.

 در آکواریوم های دریایی ، نوع مکمل کلسیم مورد استفاده نیز می تواند تأثیر قابل توجهی بر pH داشته باشد. مکمل هایی مانند Kalkwasser باعث افزایش pH می شوند و Reactor Calcium Reactor می تواند ظرفیت بافر را افزایش دهد.

کلسیم

یکی از مهمترین مولفه های حفظ یک صخره سالم یا محیط دریایی کلسیم است.

 مرجان ها و بسیاری از بی مهرگان که به طور طبیعی در آب دریا یافت می شوند ، برای ساختن ساختارهای اسکلتی به کلسیم نیاز دارند.

مکمل های کلسیم دریایی KENT مجموعه ای از روش های کاربردی را برای حفظ این عنصر حیاتی در سیستم های صخره ای محصور ارائه می دهد.

 

آب دریا طبیعی تقریباً 420ppm کلسیم دارد و مقادیر توصیه شده کلسیم در یک سیستم صخره ای محصور باید بین 400 تا 450ppm باشد.

سیستم های مختلف صخره ای بسته به نوع مرجان ها یا حیات دریایی مورد حمایت ، مقدار متفاوتی کلسیم نیاز دارند.

برای مقابله با تمایل طبیعی به کاهش PH در این مدت ، توصیه می شود مکمل های کلسیم را شب به آکواریوم اضافه کنید.

 بهتر است مکمل های کلسیم را به آرامی و با استفاده از سیستم قطره چک کنید تا سطح کلسیم به درستی حفظ شود.

R / O

هنگام ساختن یک محیط عالی آبزی ، استفاده از آب اسمز معکوس مکان خوبی برای شروع است.

متأسفانه این روند هم موارد ناخواسته و هم برخی از مواردی را که در حقیقت برای زندگی آبزیان مفید هستند از بین می برد.

این مواد جامد محلول پارامتر آب به نام  GH(سختی عمومی) یا TDS (جامدات) را تشکیل می دهند.

R / O KENT Marine جایگزین مواد جامد محلول مفید شده و آب را به شیمی طبیعی خود برمی گرداند.

مکمل های ویتامین و مواد معدنی

آب دریا طبیعی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که برای  حیات آبزیان ضروری می باشد، این عناصر مفید در سیستم های آکواریوم محصور توسط ماهیان آبزی ، گیاهان و با فیلتراسیون تخلیه می شوند.

 مکمل های ویتامین و مواد معدنی دریایی KENT در دوباره موجود شدن این مواد لازم برای زندگی سالم آبزیان و حفظ پارامترهای مناسب آب کمک می کنند.

یدید

یدید به طور طبیعی در آب دریا وجود دارد و معمولاً در مخلوط نمک دریا تکمیل می شود ، اما به سرعت در سیستم های محصور تخلیه می گردد.

KENT Marine Iodide این عنصر اساسی را در سه فرمول مختلف فراهم می کند تا متناسب با هر کاربرد آکواریومی باشد. KENT Marine Iodide و Tech I به عنوان آنتی اکسیدان های مفید کار کرده  و باکتری های مفید سیستم را از بین نمی برند.، از محلول Lugol می توان به عنوان غوطه ور برای از بین بردن حیوانات انگلی و باکتری های مضر استفاده کرد.

KENT Marine

 

تمیز کردن و کیت

محصولات دریایی KENT از تمیز کردن مواد آلی معلق گرفته تا کاهش انگل ها ، زمان درمان سنگ زنده و مسائلی که هر یک از متخصصان آبزیان با آن روبرو می شوند را  حل می کنند.

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود