لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

emotron

emotron

EMOTRON - امترون

در CG Drives & Automation ، ما از دانش خود برای ایجاد راه حل های فنی و تعهد شخصی خود برای عملی کردن آنها استفاده می کنیم.

دانش و نگرش مثبت

همچنین این امکان وجود دارد که ضمن بهبود عملکرد فرآیند ، در هزینه های عملیاتی صرفه جویی شود. ما 35 سال است که این کار را با ارائه کنترل کارآمد و مطمئن موتورهای الکتریکی برای مشتریان سراسر جهان انجام می دهیم.

ما تکنولوژی پیشرفته را با استفاده ساده و بصری ترکیب می کنیم. برای ما سادگی نه تنها به معنای کاربر پسند بودن ، بلکه به معنی انعطاف پذیری و در دسترس بودن کارکنان ما است. امترون آماده و مایل است آستین های خود را بالا زده و هر گونه چالشی را که ممکن است شما با آن روبرو شوید را با برترین نمایندگان و فروشنگان از جمله آٰریانور حل کنند.

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد

آرامش خاطر به روش امترون

ما راه حل هایی را ارائه می دهیم که به شما آرامش می دهد. این فراتر از بهبود کارایی برای کاهش مصرف انرژی الکتریکی است. همچنین به شما این اجازه را می دهد که انرژی خود را برای کارهای مناسب صرف کنید. هنگامی که نیازی به نگرانی در مورد وقفه های پرهزینه یا آسیب به تجهیزات خود ندارید ، می توانید بر اقدامات پیشگیرانه و تنظیم دقیق مراحل خود تمرکز کنید.

درک نیازهای شما دلیل موفقیت ماست

مشتریان ما کاربران نهایی و OEM هایی هستند که در زمینه اتوماسیون صنعتی : تولید برق ، آب/فاضلاب ، معدن ، صنایع فرآوری و سایر موارد کار می کنند. تجربه و شایستگی ما در این زمینه ها به این معنی است که ما می توانیم راه حل های مناسب را ارائه دهیم ، خواه یک محصول واحد باشد یا یک سیستم صنعتی کامل متناسب با نیاز شما. همکاری با ما به معنای مشتری برتر بودن ، با ارتباط مستقیم با هسته شرکت و دسترسی به شبکه خدمات جهانی است.

تعهد شخصی ما همیشه شامل حال شما می شود 

ما به اندازه کافی بزرگ هستیم که شما را در هر کجای دنیا از جمله ایران در کسب و کار شما را همراهی کنیم و آنقدر کوچک هستیم که همیشه توجه شخصی خود را به شما جلب می کنیم. خدمات ما شامل پشتیبانی فنی ، آموزش ، مهندسی ، راه اندازی ، رفع عیب و تعمیرات است. ما همچنین برای قراردادهای سرویس و نگهداری در دسترس هستیم. ما تمام انرژی خود را صرف صرفه جویی در انرژی شما می کنیم!

صرفه جویی در انرژی فقط مربوط به قبض برق شما نیست. این در مورد آرامش روانی است که با دانستن اینکه همه چیز به طور راحت در حال اجرا است و ما هر زمان که لازم باشد برای پشتیبانی از شما خواهیم بود.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود