لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

مازی نور

مازی نور

 مازی‌نور

مازی‌نور

کارخانه مازی نور 60 هزار متر مربع مساحت و زیربنای حدود 12هزار متر مربع را دارا می باشد که شامل بخش های متعددی است .

شرکت صنایع روشنایی مازی نور  پیشرو صنایع روشنایی با بیش از 40 سال تجربه بوده که بیش تر از 800 نفر در آن مشغول به کار می باشند.

 

واحد تحقیق و توسعه مازی نور با آزمایشگاه‌¬های پیشرفته و تجهیزات دقیق و مدرن، مسئولیت انطباق چراغ‌¬ها را با استانداردهای جهانی IEC60598 بر عهده دارد و گواهینامه‌های مربوطه از KEMA ENEC Certificate اخذ گردیده است.

این شرکت به عنوان اولین تولید کننده چراغ های ضدانفجار در ایران شناخته می شود که با دریافت گواهینامه از TÜV آلمان، این چراغ ها را تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ ( Schuch, GmbH) می سازد.

مازی‌ نور بر اساس روش¬های نوین مدیریت که  نیاز امروزی صنایع کشورتلقی می شود و هم چنین اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی به کمک سیستم ISO 9001-2015 به عنوان ابزار و الگو کار می کند.

روند کار مازی نور بر طبق استاندارد بوده و همین موجب موفقیت در بازار داخلی و خارجی می گردد که به دنبال آن در سال¬های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ ، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ لوح تقدیر را به عنوان واحد صادراتی نمونه ، واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران کسب کرده است.

مازی‌نور در سال ۱۳۸۸ به عنوان حامی حقوق مصرف کننده شناخته شد و لوح تقدیر سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکنندگان را از آن خود نمود.

این شرکت پرافتخار  دریافت گواهینامه OHSAS18001-2007  در سال 1396 را نیز در کارنامه ی درخشان خود دارد.

چرا مازی نور را انتخاب کنیم؟

ویژگی ها و مزایای زیر برای انتخاب این برند کافی به نظر می رسد:

             تولید چراغ¬ های با کیفیت

             ثبات در کیفیت چراغ ها

             انتخاب مدل چراغ¬ ها در انطباق با نیاز مشتری

             بهبود مستمر به طور فراگیر

             تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری

             به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنایی

             همکاری متقابل با تولید¬کنندگان پیشرو اروپایی

             واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه های مدرن

             طراحی چراغ¬ ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی

بخش های  مختلف مازی نور

 بخش های مختلف شرکت مازی نور شامل : واحد تحقیق و توسعه، طراحی، قالبسازی، برنامه ریزی تولید، دایکست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعدد مونتاژ، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و طرح و برنامه، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، مارکتینگ، فروش داخلی، فروش خارجی، واحد خدمات پس از فروش ، خرید داخلی، خرید خارجی و مدیریت منابع انسانی می باشد.

در ادامه به توضیح مختصر هریک می پردازیم.

 مازی‌نور

واحد تحقیق و توسعه  مازی نور

در دست داشتن پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت و عضویت در انجمن تحقیق و توسعه امکان استمرار ارتباط علمی مازی نور را با فناوری روز صنعت روشنایی و الزامات استانداردهای بین المللی امکان پذیر می نماید.

هم چنین کلیه آزمون های مورد نیاز بر اساس استاندارد توسط تجهیزات آزمایشگاهی مدرن انجام می شود از جمله آزمون ها الکتریکی، نوری، دمایی، رطوبتی، دوام و… .

آزمایشگاه فنی مازی نور

 مازی نور آزمایشگاه های مدرن و پیشرفته ی خود را جهت  انطباق محصولات با استانداردهای جهانی ، تضمین کارایی و کیفیت  به کارمی گیرد .

 این آزمایش ها شامل : تجهیزات آزمون الکتریکی مانند آزمون های ارت، مقاومت عایقی و …؛  تجهیزات آزمون اپتیکی برای نورسنجی چراغ ها و اندازه گیری پارامترهای نوری؛ تجهیزات آزمون مکانیکی مانند آزمون های ضربه، کشش، فشار و …؛ تجهیزات آزمون شیمیایی بر روی قطعات پلاستیکی، قطعات رنگ و آبکاری شده وغیره می باشد.

واحد طراحی مازی نور

طراحی کلیه امکانات و تجهیزات ساخت اعم از ماشین آلات، ابزار و انواع قالب های برش، خم و کشش فلزات، تزریق پلاستیک، ریخته گری تحت فشار، اکستروژن آلومینیوم، پلاستیک و لاستیک، شیشه به کمک نرم افزار های پیشرفته و رعایت استدارد وظیفه ی این واحد است.

واحد قالبسازی مازی نور

 نقشه ها از واحد طراحی به سممت واحد قالبسازی می روند و با کمک پیشرفته ترین تجهیزات  ساخت ماشین افزارهای فرز، وایرکات و سنتر CNC، اسپارک های NC، تراش ها، فرزها، سنگ مغناطیسی و دریل رادیال آغاز می گردد.

واحد دایکست مازی نور

با استفاده از ماشین های دایکست ۱۶۰، ۲۵۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰  تن  به قطعات ریخته گری آلومینیوم با استحکام و دقت بالا دست پیدا می کنند.

 

واحد تزریق پلاستیک مازی نور

 باکمک مواد اولیه با کیفیت و ماشین آلات با ظرفیت گوناگون می توان پلاستیک چراغ ها را تولید نمود.

واحد فلزکاری مازی نور

دستگاه های رولفرمینگ، برشکاری، جوش، دستگاه های پرس هیدرولیک متعدد با ظرفیت های گوناگون جهت شکل دهی کلیه قطعات آلومینیوم، آهن، استنلس استیل و…. به کار می روند .

واحد شستشوی مازی نور

 سطح قطعات فلزی نیاز به  آماده شدن برای رنگ دارد ، از این رو خط شستشوی تمام اتوماتیک مجهز با سیستم پاشش، با عملیات شیمیایی چند مرحله ای برای انجام  این کار در نظر گرفته شده است.

واحد رنگ مازی نور

خط رنگ پودری الکترواستاتیک اتوماتیک، مجهز به روبات ها و کنترلرهای دیجیتالی ضخامت رنگ در تمام سطوح قطعات  را یکسان می نماید.

پس از آن  به طور پیوسته، قطعات مربوطه وارد کوره های با دمای یکنواخت شده  و در زمان و حرارت تنظیم شده رنگ پودری حاصل می گردد .

واحد مونتاژ مازی نور

واحد مونتاژ دارای  خطوط متعدد و تجهیزات مدرن همراه با نظارت پیوسته پرسنل کنترل کیفیت  می باشد.

واحد کنترل کیفیت مازی نور

 با وجود کادرهای مجرب و  به کارگیری مدرن ترین تجهیزات بازرسی و آزمون، واحد کنترل کیفیت مازی نور بر طبق الزامات استاندارد این شرکت کلیه اقلام ورودی و کلّ فرایند تولید اعم از قطعات نیم ساخته تا محصولات نهایی را بازرسی و کنترل می نماید.

 مازی نور با کمک نرم افزار پیشرفته minitab و تجهیزات مدرن برای ثبت لحظه ای نتایج بازرسی، فرایند تولید را به روش کنترل فرایند آماری (SPC) تحت نظارت خود در آورده است..

واحد تضمین کیفیت مازی نور

مازی نور با سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، بر استقرار خودِ این سیستم نظارت کرده  و از اثربخشی و کارآیی آن با سیستم ها و روش ها اظمینان حاصل می کند، .

طراحی مجدد فرایندها ،نظارت بر بهینه سازی انجام کارهای لازم جهت بهبود مستمر توسط واحدهای سازمان نیز از وظایف واحد تضمین کیفیت است.

واحد لجستیک مازی نور

منابع لجستیکی، حمل و نقل،  جابجایی، نگهداری و انبارش، بسته بندی و ارسال کالاها  توسط این واحد برنامه ریزی شده و به وسیله ی پرسنل آموزش دیده ، دانش روز ،انواع تجهیزات مدرن ، نرم افزارهای کاربردی  و استانداردهای پیشرفته خدمات می دهد.

واحد فروش مازی نور

برآورده کردن نیازها، پشتیبانی از کالارسانی، راهنمایی فنی و جلب رضایت مشتری از وظایف واحد فروش است.

واحد خدمات پس از فروش مازی نور

واحد خدمات پس از فروش مازی نور با  تشکیل کادری متخصص ، کارشناس و مجموعه ای از نصاب و سرویس کار  در سطح کشور با رعایت اصل  مشتری مداری و جلب رضایت کامل مشتریان تعمیرات، تأمین قطعات یدکی و پیگیری شکایات مشتریان را انجام می دهد.

واحد مارکتینگ مازی نور

واحد مارکتینگ کلیه اموری را که به شناسایی، نگهداری و رضایت مشتریان منجر می گردد ، مدیریت می کند .

شناسایی بازارهای هدف، برنامه ریزی و اجرای برنامه بازاریابی و برنامه های تشویقی و ترویجی برای گروه های مختلف، شرکت در نمایشگاه های تخصصی، همایش ها و برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، از فعالیت های آن است.

گواهینامه های مازی نور

 مازی نور موفق به کسب  گواهینامه های  رعایت حقوق مصرف کنندگان، گواهینامه Dekra ، گواهینامه IQNETو گواهینامه ISOشده است.

محصولات مازی نور

محصولات شرکت شامل فضای داخلی ، فضای آزاد ، پایه چراغ و محصولات جدید می باشد.

 محصولات مازی نور - فضای داخلی

توکار

ضد نم و غبار

دانلایت

روکار

آویز

خط نوری پیوسته

اضطراری خروج

ضد انفجار

سالن های تولید انبار ها سوپر مارکت ها

ریلی

محصولات مازی نور - فضای آزاد

دیوار

پارکی

خیابان معابری

پروژکتوری

تونل ها

وال واشر

چمنی

 

محصولات مازی نور - پایه چراغ

پایه چراغ پارکی

پایه چراغ خیابانی

محصولات مازی نور - محصولات جدید

مخروط نورانی

آستریا

ماگنولیا

اپلید

نپتون

هانی

یونیلایت

دیانا کامفورت

لدیسان دکوراتیو

لدیلوکس

آرورا

ساترن

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود