لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

دایمکس

دایمکس

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

دایمکس

دایمکس DYMAX

Dymax Corporation پیشگام تولید کننده  ی  چسب های پیشرفته است  که  قابلیت اصلاح نور ، سیستم های توزیع مایعات ، پوشش ها ، تجهیزات اشعه ماورا بنفش و ال ای دی برای درمان نور را دارا می باشند .

 با کمک  راه حل های Dymax قادر به افزایش کیفیت و عملکرد ،  توان عملیاتی ، صرفه جویی در انرژی ، کارایی و ایمنی  هستید ،هم چنین  تأثیرات زیست محیطی نیز کاهش می یابد .

اندی و کلای باخمن بنیان گذاران  دایمکس، باور داشتند که به کمک این فناوری قادر به کاهش تاثیرات محیط زیست بوده و هم چنین به دنبال آن بهره وری در محیط های تولید صنعتی  نیز بالا می رود .  .

آن چه که به عنوان یک عملیات سه نفره شروع شد  ، به یک شرکت جهانی با 9 امکانات و تقریباً 400 کارمند در سراسر جهان تبدیل گشت.

 در طول چهار دهه ی  گذشته ، این شرکت نمونه کارها ی  خود را فراتر از چسب ها و تجهیزات قابل درمان با نور گسترش داده است.

دایمکس هم اکنون   راه حل های کاملی از جمله مواد قابل درمان با نور ، تجهیزات توزیع ،چسب های دوبرابر و سیستم های پخت UV و LED را به مشتریان ارائه می نماید .

تخصص فنی داخلی و روحیه ی  خلاق  دایمکس امکان تامین نیازهای مونتاژ دستگاه های پزشکی ، الکترونیک مصرفی ،هوا فضا و دفاع ، مونتاژ خودرو  و بازارهای الکترونیک را فراهم می نماید .

چشم انداز و ارزش ها

شرکت دیماکس در اصل در سال 1980 به عنوان شرکت مهندسی شیمی و مهندسی آمریکا بنا نهاده شد .

چهل سال بعد ، Dymax یکی از توسعه دهندگان پیشرفته مواد سریع و قابل درمان با نور ، تجهیزات توزیع و سیستم های پخت نور UV / LED شد.

چسب ها ، پوشش ها و تجهیزات این شرکت کاملاً منطبق بوده  تا بدون مشکل با یکدیگر کار کنند و ابزارهایی برای بهبود چشمگیر بازده تولید در اختیار مهندسان طراح قرار می دهد.

 

Dymax متعهد است که فرآیندهای تولیدش بتواند برای مشتریان کار آمد باشد، این شرکت  ضمن بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت ، محصولات و خدمات ، تأمین نیازهای قانونی و نظارتی رضایت مشتری را به دست می آورد.

 دایمکس در ایجاد یک محیط کار ایمن و سالم همراه با  ارائه محصولات و خدمات با کیفیت که نیازهای مشتریان  را برآورده کند  یا فراتر از آن نیاز آن ها باشد  ، پیشرو است.

چشم انداز دایمکس

در طول چهل سال گذشته ، دایمکس یک سنت برتری را ایجاد نموده  که به تولید کنندگان مواد شیمیایی چسب و راه حل های تجهیزات برای کاربردهای مختلف در تجهیزات پزشکی ، خودرو ، الکترونیک و صنایع هوافضا و دفاع در سراسر جهان ارائه می کند.

 این شرکت خانوادگی با طراحی راه حل های کامل سیستم ، مواد شیمیایی و تجهیزاتی را که به طور یکپارچه با هم کار می کنند را اداره می کند و  با ارائه کمک های فنی در طول عمر فرآیند مونتاژ ، خود را ز سایر تولیدکنندگان متمایز می نماید.

دایمکس همکاری مشترکی  با مشتریان خود دارد  تا به توسعه راه حل های پیوند سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد و خواستار تولید آن ها کمک نماید .

مواد قابل درمان سبک دایمکس

             گلدان

             فعال کننده ها

             نقاب زدن

             پیوند

             پوشش

             کپسوله سازی

             واشر

تجهیزات پخت نور دایمکس

             سیستم های درمان نقطه ای

             سیستم های نقاله

             سیستم هایی درمان سیل

             لوازم جانبی سیستم

             رادیومتر

             کلیه  تجهیزات ترخیص کالا از گمرک

تجهیزات توزیع دایمکس

             مخازن مواد

             توزیع شیر ها و کنترل ها

             توزیع کننده های  سرنگ

             شیر های پاششی

             توزیع لوازم جانبی

نمونه محصول  دایمکس

 دایمکس با  نور ال ای دی ۱۸۰ سانت مناسب   نورپردازی آب شورجهت  افزایش رشد و نمو و رنگ مرجان هابه کار می رود ، دارای پایه جهت نصب بر روی لبه های آکواریوم  است .

این لامپ پر قدرت با مصرف کمترین انرژی (50 وات) می باشد.

دایمکس

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود