لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

بویو

بویو

تولید لوازم آکواریوم

غذاریز دیجیتالی بویو BOYU توییت غذاریز دیجیتالی بویو BOYU توییت غذاریز دیجیتالی بویو BOYU توییت
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
69,000 تومان
با پایه ای متحرک و قابل نصب بر روی انواع ضخامت شیشهدیجیتالی و امکان برنامه ریزی برای غذا دادندارای لبه متحرک جهت تغییر مقدار غذای مورد نظر
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 2 از 2 مورد

بویو

Guangdong Boyu Group Co., Ltd.  یک "شرکت با تکنولوژی بالا" می باشد که به تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات مختلف آکواریوم ، تجهیزات پشتیبانی و محصولات حیوانات خانگی می پردازد.

بویو

نام های تجاری

 این شرکت دارای  "علائم تجاری معروف در چین" ، "علائم تجاری معروف در استان گوانگدونگ" ، "محصولات شناخته شده در استان گوانگدونگ" و "ده مارک برتر در صنعت آبزی پروری چین"  می باشد.

شرکت بویو  با مساحت 150،000 متر مربع در گواندونگ ،  محصولات خود را همراه  با  تحقیقات علمی قوی و به کمک تجهیزات پیشرفته تولید و آزمایش می نماید.

محصولات بویو  در بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر کشور و خارج از کشور از فروش خوبی برخوردار است.

اداره کل گمرک چین عنوان تصدی پیشرفته شرکت مدیریت گمرک نوع  AA را دریافت کرده است.

 شعار بویو جمله ی "استعداد با ارزش ترین دارایی است" می باشد، زیرا در این شرکت استعداد، اساس و رقابت ،توسعه  یشرکت  می باشد .

این  مفهوم بستر و سازو کاری جهت ایجاد فضای گسترده برای   توسعه ی یادگیری کارکنان است.

 برای ایجاد فرهنگ سازمانی با موضوع "Boyu Harmonious، Development Boyu" ، با ا یک تیم تحقیقاتی و علمی حرفه ای و سخت کوش جهت ایجاد پایه ای محکم برای توسعه پایدار شرکت ایجاد شده است.

کیفیت محصولات بو (کیفیت زندگی است)

این شرکت با توسعه ی علمی  همگام با زمان ، آگاهی از کیفیت را تقویت می کند و با تولید  محصولات با بازده بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، سازگار با محیط زیست و خدمات صادقانه و جامع ، موجب شناخت و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی می شود ،  هم چنین استراتژیک همکاری طولانی مدت  بویو یک رابطه خوب ایجاد کرده است.

شرکت بویو  دارای گواهینامه سیستم مدیریت بین المللی ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 و محصولات آن گواهینامه های کیفیت و ایمنی بین المللی GS ، CE ، UL ، ETL و سایر گواهینامه ها را دارند.

 بویو  در تدوین بسیاری از استانداردهای ملی و صنعتی مشارکت داشته وبه عنوان "شرکت رفتار خوب استاندارد شده در سطح AAAA استان گوانگدونگ" رتبه بندی شده است.

نوآوری نیروی محرکه توسعه  ی شرکت است

این شرکت با تکیه بر اعتقاد به "صدها آب برای جریان بیشتر تلاش می کند" ، به طور مداوم قابلیت های مستقل نوآوری خود را تقویت می کند ، از فن آوری پیشرفته برای بهبود و بهینه سازی محصولات استفاده می کند و از تحقیق و توسعه صرفه جویی در انرژی جدید و محیط زیست حمایت می کند .

محصولات دوستانه این شرکت به طور متوالی "پروژه تجهیزات آبزیان باغبانی گوانگدونگ" را تاسیس کرده است.

 بسیاری از institutionsمو سسات تحقیق و توسعه فناوری در سطح استان ، مانند "مرکز تحقیق و توسعه فناوری" و "مرکز فناوری استانی شرکت گوانگدونگ" نقش پیشرو و موثر ی در تحول ، ارتقا صنعت و پیشرفت های فناوری داشته اند .

 اکنون بویو  بیش از صد حق ثبت اختراع داخلی و خارجی داشته و دارای  "شرکت ملی مزیت مالکیت معنوی" ، "شرکت نمایشی مالکیت معنوی استان گوانگدونگ" و "شرکت نوآورانه استان گوانگدونگ" است.

بویو اولین شرکت در صنعت تجهیزات آکواریوم می باشد

 که برنده جایزه "China Patent Award Excellent Award" شده است. شهامت پیشرفت و عزم راسخ را داشته باشید

این شرکت با روحیه "شجاع بودن برای توسعه و مصمم به نوآوری" ،موفق به  روبرو شدن با فرصت ها و چالش ها در دوره جدید و سازگاری فعالانه با نیازهای توسعه جهانی سازی اقتصادی می باشد.

مدل ها و استراتژی های آینده نگر ، توسعه پایدار در همکاری ؛ یکپارچگی و عمل گرایی ، ایجاد نام تجاری ، شخصیت فردی و تنظیم الگوی فلسفه تجارت ، محصولات جدید با فناوری پیشرفته در صنعت را در اختیار کاربران جهانی قرار می دهد .

 بویو  معیار صنعت با احساس رسالت و مسئولیت اجتماعی قوی است.

مقیاس تولید

حالت تولید فشرده به Boyu یک مزیت قدرتمند در رقابت بالا می بخشد. این شرکت دارای یک سری خط تولید پیشرفته شامل اتاق آزمایش محصول ، اتاق آزمایش پمپ آب ، کارگاه قالب گیری تزریقی ، کارگاه قالب سازی ، خطوط تولید خم شیشه و مخازن ماهی است.

خط تولید ، کارگاه سیم پیچ ، خط تولید پمپ آب ، خط تولید پمپ هوا ، کارگاه کابینت مخزن ماهی ، خط تولید لامپ UV ، کارگاه رزین ، خط تولید جداکننده پروتئین ، خط تولید فیلتر خارجی ، خط تولید چیلر ، مرکز پردازش قالب ، بخش توسعه محصول  این شرکت فوق العاده است.

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود