کلید و پریز دلند مدل آسا(اسا)

کلید و پریز دلند مدل آسا

کلید پریز آسا(ASA)در 2 کلمه  میتوان توصیف کرد

زیبا و ارزان

کلید پریز ها  دلند با مکانیزمی قوی و بدنه ای محکم توانسته واحد نمونه استاندارد ملی شناخته بشه و استاندارد CE به خود نسبت بده

از این رو یک از پر فروشترین کلید پریز ها ایرانی به شمار میاید همچنین آریا نور برای اطمینان خاطر مشتریان 6 ماه کیفیت این محصولات تضمین میکند

ادامه مطلب
‎تومان21,200 بدون مالیات
نوع کلید پریز
موجود است
تاریخ در دسترس بودن: 2015-07-23
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
شرح

بخش های تشکیل دهنده کلید و پریز دلند مدل آسا

کلید و پریز کارایی خیلی زیادی در ساختمان ها دارند؛ در واقع هر جایی را که مشاهده کنید بخشی از کلید و پریز می بینید؛ کلید و پریز به صورت کلی دو بخش دارند که یکی از آن ها مکانیزم درونی و بخش دیگر قاب دارند. مکانیزم درونی آن همان ساختار کلید و درونی آن هست که به نحوه سیم پیچی و اتصال کلید های درونی کلید و پریز؛ تک پل و دو پل و اتصال آن به قاب می اندازد.

از طرفی درباره قاب به کلید و پریز می گویند که همان بخش می باشد که قابلیت دیدن دارند و روی دیوار می باشد و از جنس عایق تولید شده اند که در زمان اتصال برق دست فردی که روشن می کند آن را برق نگیرد. این موارد کوچیک در کنار هم و در ابعاد گوناگون به بازار مختلف می شوند که قرار گرفتن آن ها در کنار هم و روی دیوار با پوشش هایی مانند رنگ، پانل چوبی و کاغذ دیواری می تواند در زیبایی و یا انسجام به فضا نقش خیلی خوبی ایفا کند نکته ای که باید درباره کلید و پریز بگوییم ایمنی آن ها است شما باید حتما به ساختار و نکات ایمنی آن علاوه بر زیبایی آن اهمیت دهید.

معرفی کلید و پریز دلند مدل آسا

کلید و پریز دلند مدل آسا الهام گرفته از محصولات گران قیمت خاجی با کیفیتی مشابه میباشد به همین دلیل حجم عضیمی از فروش دلند را به خود اختصاص داده

کلید و پریز  آسا دارای مکانیزم و قاب سفید رنگ می باشد و به صورت کامل قابل ارائه است و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی ، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است در نتیجه به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد مدل کلید و پریز آسا دارا بودن مکانیزم قوی و بدنه ای محکم است که احتمال ترک خوردن و شکستگی را در این مدل کاهش می دهد همچنین اگر در کنار زیبایی و استحکام بالا قیمت مناسب نیز برای شما اهمیت دارد ، خرید کلید و پریز دلند مدل آسا را به شما پیشنهاد می کنیم.

مزایا کلید و پریز مدل دلند مدل آسا

هر کلید پریزی دارای یک سری ویژگی و مزایا است که باعث می شود تا تا این حد محبوب و مقرون به صرفه باشد برای کلید پریز آسا می توانیم موارد زیر را بگوییم:

زیبایی

قیمت مناسب

کیفیت

استاندارد ایران و اروپا

معایب کلید پریز آسا

هر کلید و پریزی و یا هر وسیله ای معایبی هم دارد درمورد این کلید و پریز تنها عیب آن نداشتن تنوع رنگ است.

شکل کلید پریز آسا الهام گرفته از محصولات گران قیمت خاجی با کیفیتی مشابه میباشد به همین دلیل حجم عضیمی از فروش دلند را به خود اختصاص داده

کلید و پریز  آسا دارای مکانیزم و قاب سفید رنگ می باشد و به صورت کامل قابل ارائه است و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی ، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است در نتیجه به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد کلید و پریز آسا دارا بودن مکانیزم قوی و بدنه ای محکم است که احتمال ترک خوردن و شکستگی را در این مدل کاهش می دهد همچنین اگر در کنار زیبایی و استحکام بالا قیمت مناسب نیز برای شما اهمیت دارد ، خرید کلید و پریز دلند مدل آسا را به شما پیشنهاد می کنیم.

مزایا:

زیبایی

قیمت مناسب

کیفیت

استاندارد ایران و اروپا

معایب:

نداشتن تنوع رنگ

ادامه مطلب
جزئیات محصول

برگه داده

جنس بدنه
پلی کربنات وabs
ساخت کشور
ایران
LED
دارد
گارانتی
6 ماه گارانتی
کلاس عایقی
ip20
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود