لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

کلید پریز توکار

کلید و پریز دلند مدل آسا(اسا) کلید و پریز دلند مدل آسا(اسا) کلید و پریز دلند مدل آسا(اسا)
مشاهده سریع
عشق
تماس بگیرید 33940317-021
29,000 تومان
کلید و پریز دلند مدل آسا کلید پریز آسا(ASA)در 2 کلمه  میتوان توصیف کرد زیبا و ارزان کلید پریز ها  دلند با مکانیزمی قوی و بدنه ای محکم توانسته واحد نمونه استاندارد ملی شناخته بشه و استاندارد CE به خود نسبت بده از این...
مشاهده سریع
عشق
کلید و پریز مدل زیبای آریا سفید کلید و پریز مدل زیبای آریا سفید
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
29,000 تومان
مدل زیبای آریا سفید کلید پریز آریا در 2 کلمه  میتوان توصیف کرد زیبا و ارزان کلید پریز ها  دلند با مکانیزمی قوی و بدنه ای محکم توانسته واحد نمونه استاندارد ملی شناخته بشه و استاندارد CE به خود نسبت بده از این رو یک از...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 10 از 10 مورد

کلید پریز توکار 

کلید پریز توکار 

 جزو یکی از کاربردی ترین و اساسی ترین وسایل در ساختمان ها محسوب می شود و همچنین علاوه بر تمامی مواردی که گفته شد جزو زیبایی دکوراسیون و طراحی فضا نیز می‌شود ، به همین دلیل جهت خرید کلید و پریز برق باید توجه بسیار زیادی داشت زیرا در دید کامل از نظر زیبایی فضای شما می شود ، کلید و پریز دارای انواع مختلفی است که می توان بر اساس نیاز و کاربردی که برای فضاهای ساختمان می خواهید از آن ها استفاده کنید.

 کلید و پریز های توکار از انواع مختلفی تشکیل شدند ، که برای خانه ها و محیط های اداری این تنوع بیشتر بوده اما برای مکان‌های دیگر از تنوع کمتری  برخوردار هستند.

کلید و پریز ها در انواع مختلف و با شکل ظاهری متفاوت موجود می باشند ، که می‌توان بر اساس نیاز ، ساختار ، کاربرد وکارایی آن ها را انتخاب کنید ، همچنین می توانید بر اساس دکوراسیون فضای خود از رنگ ها یا مدل آن ها انتخاب کنید.

  کلید و پریز علاوه بر  اینکه برای روشنایی و کنترل خاموش و روشن کردن لامپ ها و ... مورد نیاز هستند ، برای ساختار و زیبای فضای موردنظر بسیار کاربردی و تاثیرگذار می باشند ، که شما با انتخاب درست و صحیح می‌تواند این فضا را برای مکان خود فراهم کنید.

 کلید و پریز ها در برندهای مختلف موجود می باشند ، که هرکدام از این برند ها ویژگی‌های خاص خود را دارند.

 انواع کلید و پریز برق توکار

 کلید و پریز توکار ضدآب

 کلید و پریز توکار صنعتی

 کلید و پریز توکار بارانی

انواع پریز توکار

 پریز ها در دو نوع استوانه و مستطیلی ساخته می‌شوند ، ‏پریزکابینت های استوانه ای نیز دارای ابعاد و سایزهای مختلفی هستند ، که متناسب با هر کابینت می توان سایز آن ها را تعیین کرد.

 پریز کابینت های مستطیلی نیز موجود می باشد که از نظر کاربرد با پریز کابینت استوانه‌ای فرق چندانی ندارند ، و زمانی استفاده می شوند که فضای کافی برای نصب  پریز کابینت استوانه‌ای موجود نباشد ، به همین دلیل از پریز کابینت مستطیلی استفاده می کنیم که پریز کابینت های مستطیلی خود نیز از دو نوع ، تاچ و معمولی تشکیل می شوند.

 به جز این دو موردی گفته شد ، نوع دیگری از پریز وجود دارد و آن پریز لوکس می باشد ، پریزهای توکار موتور دار نیز موجود می باشد که با فشار دادن یک دکمه می توان به شکل خودکار آن را از محل خارج کرد و از آن استفاده نمود.

برای خرید پریز های توکار حتماً باید به یک سری نکات توجه کنید.

 حتماً به رنگ و طراحی کابینت های خود توجه کنید و پریز متناسب با آن خریداری کنید تا همخوانی داشته و به فضا و دکور شما زیبایی دوچندانی بدهد.

 همچنین توجه داشته باشید که پریزهای مستطیلی و استوانی هر کدام فضای مورد نظر خود را اشغال می کنند ، و باید توجه کنید که متناسب با دکوری که در فضای خود داری نیاز به چه فضاها و پریز دارید.

 برای خرید از این پریزها و اطلاع از قیمت های آن می توانید به فروشگاه های اینترنتی و یا ابزار یراق های شهر خود مراجعه کنید.

  ابزار یراق ها ارائه دهنده ، کلید و پریز های توکار ، روشنایی کابینت ، کمد ، دستگیره مخفی ، تجهیزات اتاق خواب و محصولات و موارد متنوع دیگر می باشند.

کلید و پریز ها نیز مانند دیگر محصولات دارای ویژگی های خاص می باشند ، که می توان از طریق این ویژگی ها بر اساس نیاز و کاربرد و کارایی آن ها را انتخاب کرد.

 یکی از ویژگی های مهم این کلید و پریز ها نورپردازی و تامین نور می باشد.

 کلید و پریز های  دارای بخش های مختلفی می باشند.

بخش های مختلف کلید و پریز

مکانیزم درونی ، که شامل تمامی ساختارهای درونی کلید و پریز می‌شود ، از جمله سیم پیچی ، اتصالات درونی ، تعداد پل‌ها که انواع تک پل و دو پل را شامل می‌شود.

 قاب ، همان قسمتی که بر روی دیوار نصب شده و قابل دیدن می باشد را قاب کلید و پریز می‌گویند ، که انواع مختلف با شکل ، اندازه و رنگ های متفاوت موجود می باشد و شما می توانید بر اساس نیاز و کار بردی که می خواهید آن را انتخاب کنید.

سایز و اندازه پریزها

اندازه قطر گودی درپوش پریز ، اندازه اطفاء گودی درپوش پریز  ،  اندازه مرکز به مرکز سوراخ  های جای دوشاخه در پریز ، اندازه ارتفاع گودی درپوش پریز اتصال به زمین ، اندازه فاصله سطح تماس دو شاخه تا روی کنتاکت پریز ، اندازه فاصله از سطح تماس دو شاخه یا قسمت انتهای گودی تا قسمت زیر کنتاکت پریز ، اندازه فاصله دهانه شاخک اتصال زمین.

  سایز و اندازه مشترک کلید پریز ها

 اندازه فاصله  چنگک ها در حالت کار ، اندازه فاصله چنگک ها در حالت آزاد ، اندازه فاصله از پشت اسکلت فلزی تا انتهای پایه کلید پریز ابعاد بیرونی صفحه پوشش.

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود