کلید و پریز

پریز بارانی ارتدار آذین IP44 کلید و پریز روکار پارت الکتریک پریز بارانی ارتدار آذین IP44 کلید و پریز روکار پارت الکتریک
مشاهده سریع
عشق
‎تومان81,360
پریز بارانی ارتدار آذین پارت الکتریک IP44 پریز بارانی ارت دار آذین IP44 پارت الکتریک ، مدل روکار ، دارای استاندارد ملی می باشد ، تعداد در کارتن 100 عدد ، پریز بارانی ارت دار آذین IP44 پارت الکتریک  
مشاهده سریع
عشق
کلید و پریز دلند مدل آسا (اسا) کلید پریز دلند کلیدو پریز دلند مدل آسا(اسا) کلید پریز دلند کلید و پریز دلند مدل آسا (اسا) کلید پریز دلند
مشاهده سریع
عشق
‎تومان29,000
کلید و پریز دلند مدل آسا کلید پریز آسا(ASA)در 2 کلمه  میتوان توصیف کرد زیبا و ارزان کلید پریز ها  دلند با مکانیزمی قوی و بدنه ای محکم توانسته واحد نمونه استاندارد ملی شناخته بشه و استاندارد CE به خود نسبت بده از این...
مشاهده سریع
عشق
پریز برکه بدون ارت پریز برکه بدون ارت
مشاهده سریع
عشق
‎تومان75,600
پریز بارانی بدون ارت مغزی چینی برکه پارت پریز مناسب محیط خارجی خانه و کارگاه و... که در برابر برابر باران و برف مقاوم است و با مغزی سرامیکی از داغ شدن بیش از حد ناشی از اتصالی و آپر کشی جلوگیری میکند مدل : برکه دارای...
مشاهده سریع
عشق
پریز بارانی ارتدار مغزی چینی برکه کلید و پریز روکار پارت الکتریک پریز بارانی ارتدار مغزی چینی برکه کلید و پریز روکار پارت الکتریک
مشاهده سریع
عشق
‎تومان76,080
پریز بارانی ارتدار مغزی چینی برکه پارت پریز مناسب محیط خارجی خانه و کارگاه و... که در برابر برابر باران و برف مقاوم است و با مغزی سرامیکی از داغ شدن بیش از حد ناشی از اتصالی و آپر کشی جلوگیری میکند مدل : برکه دارای...
مشاهده سریع
عشق
مدل زیبای آریا سفید کلید پریز دلند مدل زیبای آریا سفید کلید پریز دلند
مشاهده سریع
عشق
‎تومان29,000
مدل زیبای آریا سفید کلید پریز آریا در 2 کلمه  میتوان توصیف کرد زیبا و ارزان کلید پریز ها  دلند با مکانیزمی قوی و بدنه ای محکم توانسته واحد نمونه استاندارد ملی شناخته بشه و استاندارد CE به خود نسبت بده از این رو یک از...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 19 مورد

 کلید و پریز

 کلید و پریز

فروش انواع کلید و پریز دلند , ویسیج ,ایران الکتریک,جهان الکتربک

 کلید و پریز عنصر کوچکی می باشد که نقش مهمی در برقکاری ساختمان و دکوراسیون منزل دارد.

در عصر تکنولوژی کلید و پریز هم  مانند دیگر وسیله ها روز به روز جدیدتر و پیشرفته‌ترمی‌شود ، با این وجود شما می‌توانید متناسب با رنگ، پانل‌های چوبی، کاغذ دیواری منزل خود و ... آن را انتخاب نمایید.

 اما تنها زیبایی ملاکی برای تهیه کلید و پریز نمی باشد  بلکه ایمنی نیز از مواردی است که در انتخاب نقش بسیار مهمی دارد.

 اجزای کلید و پریز

 در نمای کلی دارای یک قاب و اجزای درونی است که  داخل آن شامل سیم پیچی اتصالات و تعداد پل می باشد،قاب قسمت بیرونی آن است که بر روی دیوار نصب می کنیم.

امروزه کلید و پریز ها بر روی دیوار قرار می گیرند و نصب بسیار آسانی دارند، در حالی که در مدل های قدیمی  کلید و پریز برق، قاب پیچ و مهره می شد.

 نصب انواع کلید و پریز

 کلید و پریز  توکار: این نوع از کلید و پریز به دلیل زیبا ساختن فرآیند سیم کشی  بسیار پرطرفدار است.

در حالت معمول در سیم کشی ساختمان ها سیم ها از طریق لوله نصب گشته و در داخل دیوارها به یکدیگر متصل می شوند، به این صورت که اگر هر جایی از ساختمان نیاز به تجهیزات برقی داشته باشد سیم و اتصالات برقی نیز وجود دارد.

 برای اتصال کلید پریز توکار کافیست مکانیسم کلید و پریز با چنگکی،به  قوطی کلید از قبل کارگذاشته شده وصل شود.

 کلی پریز روکار:  زمانی که قوطی توکار در داخل دیوار قرارداد نشده باشد باید بر روی دیوار روکار را  پیچ نمود و بعد از آن کلید پریز را نصب کرد.

می توان  از داکت ها و انواع ترانکینگ ها برای جلوگیری از ایجاد ظاهر بد سیم کشی روکار استفاده نمود.

 طرح های کلید و پریز

 کلید و پریز ها هم مانند اجزای دیگر  منزل با توجه به سبک خانه مورد استفاده قرار می گیرند .

 کلید پریز  لمسی:  در صورت استفاده از این کلید تنها کافیست برای روشن و خاموش کردن چراغ آن را لمس

کنید  و یا از راه دور آن را کنترل کنید.

این مدل جزء  به روزترین محصول ها می باشد و در چهار نوع تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل موجود می باشد.

شما با استفاده از  این مدل  تعداد کلیدهای مورد نیاز خود را کاهش می دهید و فضای منزل خود را هوشمند می سازید.

 

 کلید پریز حساس به صدا: این کلید پریز  هوشمند بیشتر برای داخل خانه استفاده می شودو نیازی به فشردن دکمه برای روشن یا خاموش کردن چراغ نیست.

 کلید پریز حساس به حرکت: این کلید پریز هوشمند بیشتر برای خارج از خانه استفاده می  گردد به طور مثال جلوی انبار یا فضاهایی که اشیا قیمتی در آن ها نگهداری می شود.

عملکرد آن به این صورت است که با حرکت شما چراغ به طور خودکار روشن می شود.

 

 کلید پریز فتو الکتریک:   این مدل دارای سنسور هایی برای تشخیص تاریکی هوا است و با کم شدن نور به صورت اتوماتیک روشن می شود

. اگر شما هم از تاریکی منزل خوشتان نمی آید ما به شما کلید پریز فتو الکتریک را پیشنهاد می کنیم .

هر چند که این مدل جدید و هوشمند همانند دیگر مدل ها  خیلی در منازل استفاده نمی شود اما جزء کلید پریز های مدرن محسوب می گردد.

 کلید پریز کارتی: اگر شما هم در هنگام مسافرت هتل های مجلل رفته باشید و یا در اداره ها این نوع از کلید پریز را دیده باشید، قطعا با آن آشنایی خواهید داشت.

با قرار گرفتن کارت در محفظه،کنتاکت توسط سنسور ها فعال شده و برق جریان می یابد.

 

 کلید پریز کلاسیک: همانطور که از نام آن پیداست برای دکوراسیون با سبک کلاسیک این نوع از کلید پریز ها با رنگ های کرم قهوه ای و یا قهوه ای تافی بسیار مناسب  هستند.

 

 کلید پریز تایمری: این کلید پریز ها در راه پله ساختمان ها و حیاط که نیاز به روشن ماندن مداوم چراغ نیست استفاده می شوند، شما می توانید به راحتی زمان روشن و خاموش شدن چراغ ها را تنظیم و کنترل کنید.

 

 کلید پریز یو پی اس: دستگاهی که به این پریز متصل می گردد به منبع ذخیره برق ارتباط داده می شود و در صورت قطع برق این دستگاه روشن می ماند.

 

کلید پریز دیمر: در مکان هایی مانند سالن های تئاتر که نیاز است میزان نور یکنواخت باشد از این کلید ها برای تنظیم شدت نور استفاده می شود.

 

 کلید پریز ارت دار:  سیم ارت دار موجود در این پریز  برای تخلیه بار الکتریکی به زمین متصل است.

این کلید پریز الکتریسیته ساکن را که در مدار تخلیه  شده است، انتقال می دهد و از برق گرفتگی جلوگیری می کند.

 

 کلیدپریز انتخابی: اگر بخواهید در خانه تان حالت های مختلفی از نورپردازی را داشته باشید و  یا حتی رنگ های مختلفی با زمان های متفاوت  در نورپردازی را تجربه کنید، می‌توانید این مدل را انتخاب نمایید.

  باکلید پریز انتخابی می‌توانید بین دو حالت مختلف، تنظیمات را جابجا کنید به طور مثال با آن ها به سادگی  پنکه را در سرعت ها و حالت های متفاوت تنظیم کنید.

 

 کلید پریز قابل تنظیم: این نوع کلید پریز نیز نمونه مدرنی است که کمک شایان به جلوگیری از هدر رفتن انرژی می کند. شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از  کلید پریز قابل تنظیم در اتاق های اشترا‌کی  مانند اتاق نشیمن بهره ببرید.

 

کلید پریزتک پل، دوپل یا فشاری:  رایج ترین نوع کلید پریز در بین ما ایرانی ها که بسیار ساده و دارای قیمت مناسب است همین کلید های فشاری است.

اگر کلید پریز به صورت تک پل باشد با فشار دادن کلید همه چراغ های مربوط به آن روشن می گردد اما اگر کلیدپریز دو پل باشد دارای دو کلید است که  می توان چراغ ها را به دو بخش تقسیم نمود.

 از ویژگی های جالب این مدل  داشتن ال ای دی بر روی بعضی از آنها است که با وجود آن  متوجه می شویم  لامپ سوخته است یا اتصالات برق مشکل دارد.

 

 کلید پریز سوئیچی: این مدل قدیمی ترین نوع است و بیشتر در خانه های خیلی قدیمی دیده می شود.

برای خرید انواع کلیدپریز دلند،ویسیج،ایران الکتریک،جهان الکتریک به سایت آریانور مراجعه نمایید.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود