کابل RG59 تمام مس

کابل RG59 تمام مس

کابل دوربین مداربسته RG59

کابل مس

کیفیت بالا

کلاف 500 متری

قیمت بر اساس متر

کابل تصویر دوربین مدار بسته تمام مس با کیفیتی بی نظیر و درجه یک همیشه این را به یاد داشته باشید یه تصویر خوب بعد از دوربین نیازمند یه کابل RG59با کیفیت است.

ادامه مطلبShow less
17,000 تومان بدون مالیات
موجود است
ارجاع:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
شرح

معرفی کابل مسی و ویژگی های آن

همان‌ طور که می‌ دانید سیم و کابل چه اندازه در صنعت برق و سیم‌ کشی امروزی اهمیت دارد طوری که استفاده کردن از خیلی از وسایل و نصب آن‌ها به گونه شان امکان‌ پذیر نیست واژه‌ی کابل به‌ معنای طناب کلفت است که در زبان فارسی با تلفظ فرانسوی آن به کار می‌رود مفهوم به‌ کارگیری سیم‌ های روکش‌ دار در صنعت برق می‌ باشد که امروزه یکی از بهترین تجهیزات و ابزار ها در شبکه‌ های برقی است یک سری کابل‌ ها در صنعت سیم و کابل و در بین آن‌ ها وجود دارند تحت عنوان کابل مسی باید بدانید که سیم و کابل می‌ تواند از جنس مختلفی باشد که یکی از آن‌ ها نیز است به کابل‌ های که هادی آن‌ها از جنس فلز مس تولید می‌شود کابل‌ های مسی می‌گویند در حال حاضر فلزاتی مثل مس آلومینیوم سرب فولاد و نقره به شکل‌های مختلف در تولید و ساخت کابل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند با توجه به ویژگی فلزات و قیمت آن‌ها نشان می‌دهد که مس و آلومینیوم جزء بهترین رسانه‌ های شناخته‌شده می‌باشند در این‌بین فلزی نیز با توجه به ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی که دارد از سایر فلزات برای استفاده کردند در کل گزینه بهتری است چون‌ که مس به‌ آسانی غلطک پذیر است و میله آن حتی پس‌از کشیدن به‌صورت سیم نازکی درمی‌آید که در کنار آن رسانایی خودش را هم حفظ می‌کند به‌همین دلیل به‌عنوان بهترین رقیب برای سایر فلزات استفاده می‌شود ازاین‌رو کابل‌هایی با هادی مسی یا همان کابل‌ مس در صنعت انتقال برق بیشتر از بقیه استفاده می‌شود کابل مس سایر سیم و کابل‌ها با توجه به ویژگی‌های ساختاری نوع هادی و ولتاژ و نصبشان تقسیم‌بندی می‌شوند که اهمیت دارند.

ویژگی کابل RG59 تمام مس

کابل تصویر دوربین مداربسته از شاخه کابل های کواکسیال است.مهمترین خصوصیت این کابل قطر مغزی آن است. در کابل های RG59 قطر مغزی بین 1.2 تا 1.8 میلی متر می باشد. جنس مغزی کابل می تواند از مس، المینیوم و یا آلیاژ مس باشد. 

کابل RG59 تمام مس پس از عایق یک لایه از شیلد بافته شده وجود دارد. در برخی انواع با کیفیت تر کابل یک لایه فویل نیز بیش شیلد و عایق فوم قرار گرفته است. شیلد و فویل اطراف کابل وظیفه جذب نویز را برعهده دارند. به ویژه در مسیرهای طولانی ضخامت و جنس شیلد از اهمیت بالایی برخوردار می شوند. در اطراف مغزی کابل مس یک لایه پلاستیکی از جنس فوم قرار دارد که معمولا رنگی سفید یا شفاف دارد. این عایق نقش جدا کردن مغزی از شیلد را برعهده دارد.  لایه پایانی کابل RG59 تمام مس یک لایه PVC در اطرف کابل است که کابل را عایق و محافظت می کند. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید
فیلم های

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود