لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

کابل RG59

کابل RG59 تمام مس کابل RG59 تمام مس
مشاهده سریع
عشق
17,000 تومان
کابل RG59 تمام مس کابل دوربین مداربسته RG59 کابل مس کیفیت بالا کلاف 500 متری قیمت بر اساس متر کابل تصویر دوربین مدار بسته تمام مس با کیفیتی بی نظیر و درجه یک همیشه این را به یاد داشته باشید یه تصویر خوب بعد از دوربین...
مشاهده سریع
عشق
کابل RG59 مغزی 70 درصد کابل RG59 مغزی 70 درصد
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
1,280,000 تومان
کابلRG59با مغزی 70 درصد حلقه 500 متری این کابل مناسب دوربین ها مدار بسته بوده و دارای 70 درصد مس میباشد کیفید این کابل قابل قبول است
مشاهده سریع
عشق
کابل RG59 مغزی 80 درصد کابل RG59 مغزی 80 درصد
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
1,860,000 تومان
کابلRG59با مغزی 80 درصد حلقه 500 متری این کابل مناسب دوربین ها مدار بسته بوده و دارای 80 درصد مس میباشد کیفید این کابل قابل قبول است
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 4 از 4 مورد

کابل RG59 

کابل RG59 

نوعی کابل کواکسیال می باشد ، و با نام های متفاوتی در بازار موجود است.

نام های دیگر کابل ار جی59  چیست ؟

کواکس

RG_6

RG_59

این کابل ها  جزو کابل های رایج و کاربردی برای انتقال داده های محافظت شده می باشد ، این کابل مانند مابقی کابل ها دارای اجزایی از جمله هسته سیمی فلزی بوده ، که اولین رسانا محسوب می شود ، این هسته ی فلزی از یک عایق ضد برق یا غیر رسانا پوشیده شده است ، و دور این عایق نیز با تور فلزی فویل و یا قوطیان پوشیده شده می باشد ، که دومین رسانا محسوب می شود ، و در انتها کل این مجموعه در یک جلد خارجی محافظتی پیچیده شده است که همه این ها را در کنار یکدیگر نگه می دارد.

کابل ار جی 59  در چه مواردی قابل استفاده می باشد  ؟

 این  کابل RG59  برای سیگنال هایی با فرکانس بالا طراحی شده  ، تا بتواند این فرکانس بالا را حمل کند این کابل ها در بسیاری از تجهیزات از جمله رسانه های رادیو تبلیغاتی ، رادیوآماتوری ، سیستم های کابل زیردریایی ، دوربین های مداربسته ، نرم ‌افزارها ، انتن تلوزیون و ... قابل استفاده هستند.

 طول کابل ها  RG59 با کیفیت رابطه مستقیم داشته ، و هر چه طول کابل بیشتر باشد کیفیت تصویری پایین می آید ، کابل های ار جی 59 دارای محدودیت طول می باشند و طول آن ها نهایتاً تا ۵۰۰ متر می باشد.

کابل های ار جی 59  قطر مغزی بین 2/1 تا 8/1 میلی متر دارند ، اگر می خواهید کیفیت کابل های آرجی ۵۹ را محاسبه کنید و بر اساس کیفیت آن را خریداری کنید ، حتماً توجه به جنس مغزی کابل ، جنس شیلد کابل و کیفیت پلاستیکی که به عنوان روکش کابل استفاده شده است ، توجه داشته باشید ، زیرا این سه مورد باعث تغییر در کیفیت کابل می شود ، اما می توان گفت بهترین جنس برای مغزی و شیلد کابل های آر جی ۵۹ فلز مس می باشد اما در بازار این جنس ها متغیر بوده و بر اساس جنسی که دارند قیمت متفاوتی نیز دارند.

کابل آر جی چیست ؟

 کابلی از نوع کواکسیال از رده آر جی می باشد ، که برای تشخیص تفاوت بین کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد ، البته کلمه آرجی یک کلمه قدیمی و تقریباً از یاد رفته می باشد که بیشتر در نظام مورد استفاده قرار می‌گرفت.

 شماره جلوی آر جی کلمه خارجی به منظور مشخصات کابل می باشد که این اعداد به صورت اتفاقی انتخاب می‌شوند ، و هیچ ترتیب خاصی ندارند نمی توانید اعداد قبل یا بعد آن را پیدا کنیم بر اساس کلمات اختصاری نامگذاری شده‌اند.

شیلدینگ  در کابل های آر جی ۵۹ می باشد ، که باعث جلوگیری از تداخل نویز ها با سیگنال ها می شود و کیفیت سیگنال را حفظ کرده و از افت کیفیت جلوگیری می‌کند ، کابل های کواکسیال و کابل های ار جی 59 از دو نوع شیلدینگ سیم بافته و یا فویل تولید می شوند ، اما بیشتر کابل های موجود در بازار از هر دوی شیلدینگ ها تشکیل شدند ، و تعداد محدودی از کابل های آر جی 59  فقط یک شیلدینگ را در خود دارند ، هر چه تعداد شیلد بیشتر باشد کابل شما بهتر عمل می کند ، به خصوص در زمان هایی که نیاز است از چند تکه کابل استفاده کنید ، اگر شیلدینگ های موجود بسیار باشد ، باعث می‌شود کیفیت حفظ شده و افت کیفیتی به وجود نیاید ، و می‌توان نتیجه گرفت که شیلدینگ برای کابل‌های طولانی تر نیاز بوده و می تواند بهتر عمل کند.

انواع شیلدینگ ها نیز تفاوت هایی در خود دارند ، مثلاً شیلدینگ فویلی شامل فویل از جنس آلومینیوم یا میلاد می باشد ، و فویل محافظت تداخلات الکترومغناطیسی فرکانس بالا بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

 کابل هایی با شیلد چهار لایه نیز موجود می باشند ، که دارای یک لایه اضافی شیلدینگ فویلی هستند و باعث می‌شود که بتوانند حفاظت بهتری را به وجود بیاورند.

 افت سیگنال آرجی ۵۹ به ازای هر ۱۰۰ افتی چقدر می باشد ؟

افت در 4/2 db 50 مگا هرتز

افت در 4/3   db  100 مگا هرتز

افت در 0/7db   400 مگا هرتز

افت در 1/11db  900 مگا هرتز

افت در 0/12db  1000 مگا هرتز

شما می توانید مناسب با نیاز و کاربرد و کارایی که می خواهید انواع آن را خریداری کنید ، در این زمینه می توانید از متخصصین این حرفه راهنمایی و کمک بگیرید.

انواع کابل ار جی 59

کابل ار جی 59 ترکیبی بلدن به طول 305 متر

کابل کواکسیال ار جی 59 سیمیا

کابل ار جی 59 کمان کابل

کابل ار جی 59 تک کواکسیال 4 برق زیمنس

کابل ار جی 59 تک شیلد دو فویل کامسکاپ

کابل ار جی 59 مغزی افشان

کابل ار جی 59 تمام مس

کابل ار جی 59 مغز مس شیلد الومینیوم

کابل ار جی پرولاین 500 متری

کابل ار جی 59 مسوار

کابل ترکیبی 144 رشته ار جی 59

کابل ترکیبی ار جی 59 به همراه برق

کابل دوربین مداربسته ار جی 59

کابل تصویر ار جی 59 دو سر سوکت چهار حلقه 10 متری

کابل تصویر ار جی 59 دو سر سوکت هشت حلقه 10 متری

کابل دوربین ترکیبی ار جی 59 – 06 – 64

کابل دوربین ترکیبی ار جی 59 – 07 – 96

کابل ار جی 59 دو فویل

کابل ار جی 59 دو شیلد سه فویل

کابل ار جی 59 مس وارداتی

کابل ار جی 59 تک کواکسیال دو فویل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود