کابل مفتول 10×5 بهسیم

  • 100 درصد مس
  • استاندارد ایران
  • بیشترین تاییدیه در مقایسه با سایر سیم کابل ها
  • قیمت بر اساس هر متر
ادامه مطلبShow less
‎تومان167,690 بدون مالیات
رنگ
  • مشکی
موجود است
ارجاع:
نام تجاری:
برچسب ها:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
شرح

کابل مفتول 10× 5

در اصل واژه ای مفتول به معنای تافته میباشد. از اینرو این کابل ها از سیم های که به یک دیگر تابیده با تنیده شده اند به وجود آمده است. این کابل ها به کابل خشک یا کابل با نصب ثابت نیز اطلاق میگردد. از اینرو کابل مفتول کابلی است که از سیم مفتول تشکیل شده است. کابل های مفتولی با توجه به سیم به کار رفته در این کابل ها به دو دسته ای کلی تقسیم میشوند که شامل کابل های با ولتاژ  300تا  500ولت و کابل های با ولتاژ کاری  450 تا  750ولت میباشد‌. بر اساس استاندارد VFE  سیم  و کابل مفتول به شکل NYY  نامگذاری میشوند. که هر یک از این حروف نمایان گر بخش های است که در سیم استفاده شده است.

کابلهای مفتولی دارای مقاومت متفاوتی میباشند. به طور کلی سطح کابل های مفتولی به کمک پوششی عایق بندی میشود تا از مغز سیم در هنگام بروز مشکل محافظت نمایید. در کل کابل های مفتولی و همچنین دیگر سیم و کابل ها در زندگی ما نقش به سزای دارند  و نبود هر یک از آنها سبب ایجاد اختلال در روند زندگی میشود. در ادامه ما را همراهی نمایید تا چنانچه که اگر تمایل به خرید کابل مفتول 10× 5 و همچنین مشخصات فنی آن و فاکتور های که در زمان خرید بایستی به آن توجه کنید گفتگو نماییم.

کابل مفتول 10× 5 برند به سیم

با توجه به مطالب بیان شده در بالا که به آن اشاره کردیم به اهمیت وجود کابل های مفتولی پی بردیم. شما با نگاه کردن به اطراف تان خواهید دید که از کابل و سیم استفاده شده است که به تبع کابل مفتول 10× 5 نیز از این قائله جدا نمیباشد. در واقع کابل مفتول 10× 5 رسانا میباشد و دلیل آن استفاده از فلز مس میباشد. از تفاوت این کابل مفتولی به نسبت دیگر سیم و کابل میتوان به انعطاف پذیری و همچنین قیمت کم این سیم ها در مقایسه با کابل افشان اشاره نمود. کابل مفتولی  5 × 10به دلیل داشتن مزایا و کاربرد های فراوان در کابل کشی ساختمان، مصارف صنعتی همچون آجر کاری و بتن کاری، در فضا های مرطوب و خشک و البته در فضا های باز و البته بسته مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر کاربرد های این کابل مفتولی میتوان به استفاده از این کابل مفتولی در ساخت تابلوی برق و توزیع برق در نیروگاه ها و عایق کاری موتور خانه ها و .... اشاره نمود.

توضیحات تکمیلی کابل مفتول 10× 5

کابل مفتول 10× 5دارای گواهینامه ای ISO_9001, ISO_ 14001,CE میباشد. از پنچ عدد رشته به وجود آمده است که این پنج عدد رشته به یک دیگر تابیده شده است. نوع هادی که در این کابل مفتول 10× 5 استفاده شده است از نوع مفتول خشک میباشد. که البته جنس این نوع هادی از مس آنیل شده میباشد‌. کابل مفتولی از سطح مقطع ده میلی متر مربع برخوردار میباشد.  این کابل مفتول 10× 5  از عایق پی وی سی که دارای ضخامت بک میلی متر میباشد به وجود آمده است. علاوه بر این عایق از نوع A میباشد. ولتاژ کاری که برای این کابل مفتولی یعنی 10× 5   در نظر گرفته شده است برابر با 1_0.6 کیلو وات میباشد. در هر متر در زمان کابل کشی وزنی معادل 861 گرم دارد. این کابل مفتولی دارای استاندارد های  IEC 60502_1 و ISIRI 3569_1 میباشد. این کابل مفتولی را با مشخصه ای NYY  در بازار شناخته میشود‌.

مشخصات فنی کابل مفتول 10× 5

سایز: 10× 5 

جنس هادی: مس آنیل شده

جنس عایق: پی وی سی

جنس روکش: پی وی سی

ضخامت عایق: یک میلی متر

ولتاژ کاری: 1_ 0.6

استاندارد ها: IEC 60502_1, ISIRI 3569_1

وزن کابل: در هر متر H861 گرم

مشخصه ای کابل: NYY

توضیح پایانی:

کابل مفتول 10× 5  توسط برند های مختلفی در بازار تولید میگردد ولیکن مهم ترین نکته توجه به کیفیت این نوع کابل مفتولی میباشد. این کابل مفتولی به دلیل استفاده در مصارف گوناگون بایستی از مواد مرغوب تولید گردد. برای مثال در نظر بگیرید شما این کابل را با قیمت پایین خریداری نموده اید ولیکن از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار نمیباشد. در این جا شما فاصله ای میان مرگ  و زندگی خود را تعیین میکنید. زیرا با کوچک ترین اتصالی ممکن است سبب برق گرفتگی یا آتش سوزی شود.

برند به سیم از زمان آغاز فعالیت خود در این زمینه تمام تلاش خود را نموده است بهترین نوع سیم و کابل را تولید نمایید و روانه ای بازار کند. از مزیت های این برند میتوان به داشتن دستگاه و ابزار های بروز، استفاده از متخصصین مجرب و کار آمد، استفاده از بروز ترین تکنولوژی اشاره نمود.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

برگه داده

سطح مقطع
10میلی متر مربع
سایز
10*5
جنس عایق
pvc
واحد
متر
میانگین ضخامت عایق
1mm
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید
برچسب های محصول

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود