چراغ پارکی پلاستیکیabs

چراغ توپی:تمام سایز ها 20|25|30|35|40 توپی نصب شده با پایه 10 سانت چراغ توپی:تمام سایز ها 20|25|30|35|40
مشاهده سریع
عشق
28,500 تومان (بدون مالیات)
چراغ توپی 20 سانت (گوی-پارکی- باغی) حیاط یا باغ را تأمین می کند و طراحی منحصر به فردی دارد و برای مناطق تجاری یا مسکونی مدرن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.بادوام است و به راحتی نمی شکند ، مخصوصاً برای استفاده در...
مشاهده سریع
عشق
چراغ کلبه ای بزرگ دیواری سفید تفاوت کلبه ای کوچک و بزرگ پلاستیکی چراغ کلبه ای بزرگ دیواری سفید
مشاهده سریع
عشق
پیشنهاد زمان محدود
84,600 تومان (بدون مالیات)92,600 تومان
-8,000 تومان
کلبه ای بزرگ یه مدل بزرگ شده کلبه کوچک و هدف تولید آن روشنایی بیشتر ,دیده شدن در فاصله زیاد و هماهنگی بیشتر با پارکی ها دوشعله هستش.سرپیچ سرامیکی تنوع رنگ قیمت مناسب
مشاهده سریع
عشق
چراغ چمنی پادرا پلاستیکی چراغ چمنی پادرا پلاستیکی
جدید
مشاهده سریع
عشق
239,400 تومان (بدون مالیات)
چراغ چمنی پادرا پلاستیکی ABS پایه کوتاهکیفیت ساخت بالا چراغ ایستاده  حباب شیشه ای شفاف قابل سفارش سازی به صورت مات بدنه پلاستیک ABS قیمت ارزان و مناسب 2 سال گارانتی سرپیچ سرامیکی معمولی E27 تنوع رنگ بالا مشکی مسی...
مشاهده سریع
عشق
چراغ پارکی پادرا سه شعله پلاستیکی چراغ پارکی پادرا سه شعله پلاستیکی
جدید
مشاهده سریع
عشق
437,000 تومان (بدون مالیات)
چراغ پارکی پادرا سه شعله پلاستیکی ABS بدون پایهکیفیت ساخت بالا چراغ سه شعلهبدنه با کیفیت ساخت ایرانتنوع رنگ بالا2 سال گارانتیسرپیچ سرامیکی معمولی E27بدونه پایه چراغ ( پایه باید جداگانه تهیه شود )
مشاهده سریع
عشق
چراغ پارکی دوشعله رومی پلاستیکی چراغ پارکی دوشعله رومی پلاستیکی
جدید
مشاهده سریع
عشق
264,000 تومان (بدون مالیات)
چراغ پارکی دوشعله رومی پلاستیکی ABS تنوع رنگ رومی دو شعله تنوع رنگ تولید دوشعله رومی در هر رنگ به سفارش مشتری کیفیت ساخت بالا سرپیچ سرامیکی معمولی E27 بدنه با کیفیت 2 سال گارانتی
مشاهده سریع
عشق
چراغ پارکی پادرا دوشعله پلاستیکی چراغ پارکی پادرا دوشعله پلاستیکی
جدید
مشاهده سریع
عشق
315,600 تومان (بدون مالیات)
چراغ پارکی پادرا دوشعله پلاستیکی ABS بدون پایهکیفیت ساخت بالا چراغ دو شعله بدنه با کیفیت ساخت ایران تنوع رنگ بالا 2 سال گارانتی سرپیچ سرامیکی معمولی E27 بدونه پایه چراغ ( پایه باید جداگانه تهیه شود )
مشاهده سریع
عشق
ديواري نور افرا (پلی کربنات وABS) چراغ پارکی پلاستیکیabs ديواري نور افرا (پلی کربنات وABS) چراغ پارکی پلاستیکیabs
مشاهده سریع
عشق
69,700 تومان (بدون مالیات)
ديواري نور افرا مناسب حمام دستشويي و... ديواري حمامي جنس پلي کربنات و abs بوده و در برابر ضربات مقاومت بيشتري نسبت به همتا شيشه اي خود داشته و همچنين نور زيبا و يکنواختي را نسبت به مدل ها شيشه اي ميدهد از ديگر ويژگي...
مشاهده سریع
عشق
توپی 60 لاله چراغ پارکی پلاستیکیabs توپی 60 لاله چراغ پارکی پلاستیکیabs
مشاهده سریع
عشق
1,238,000 تومان (بدون مالیات)
توپی 60 لاله Globe lights Flower 60cm توپی لاله یکی چراغ پلیکربنات زیبا که بر عکس برادر خود توپی گرد دارای شکل ظاهری گل لاله میباشد وبه طور معمول برای باغچه ها باغ ها بلوار ها و اماکن مذهبی به کار میرود
مشاهده سریع
عشق
چراغ حياطي چتری سلطنتی چراغ حياطي چتری سلطنتی
مشاهده سریع
عشق
برای خرید تماس بگیرید
چراغ حياطي چتری سلطنتیچراغ حياطي كد 2106 چراغ حیاطی سلطنتی مناسب محوطه سازی ویلا - روشنایی باغچه - دیوار حیاط میباشد که ازجنس abs بوده و مقاومت خوبی در برابر آب باد باران دارد همچنین سرپیچ این چراغ پارکی از سرامیک...
مشاهده سریع
عشق
چراغ کلبه ای گلدار چراغ پارکی کلبه آسمانی چراغ پارکی پلاستیکیabs چراغ کلبه ای گلدار
مشاهده سریع
عشق
112,600 تومان (بدون مالیات)
چراغ کلبه آسمانی گلدار مناسب سردری -دیواری-سرلوله-اویز جهت استفاده محوطه سازی باغ و پارک ویلا و خانهچراغ کلبه ای از جنس پلاستیک abs بوده قیمتی مناسب نسبت به مدل های فلزی مقاومت مناسب در برابر افتاب دارای شیشه مشجر...
مشاهده سریع
عشق
گوی 25 سانت گوی 25 سانت
مشاهده سریع
عشق
38,400 تومان (بدون مالیات)
توپی 25 سانتی متری: قابلیت نصب روی لوله 6 سانت از تولیدات پلی اتیلن می باشد دما:درجه حرارت از -40 درجه به + 80 درجه سانتیگرادویژگی ها اضافه از جمله uv استفاده از سرپیچ سرامیکی بر روی دیوار برای روشنایی امنیتی دکوری...
مشاهده سریع
عشق
پایه چراغ 10 سانت پلاستیکی پایه چراغ پلاستیکی 10سانت(قطرلوله6سانت) پایه چراغ 10 سانت پلاستیکی
مشاهده سریع
عشق
17,200 تومان (بدون مالیات)
پایه چراغ 10 سانت پلاستیکی: پایه 10 سانت نمره 6پلاستیکی مناسب انواع توپی درتمام سایز ها و انواع چراغ سرلوله پارکی میباشد. جنس این پایه چراغ 10 سانتی از abs مرغوب (نوعی پلاستیک) بوده و در برابر اب باد باران برف مقاوم...
مشاهده سریع
عشق
چراغ پارکی هشت پر دو شعله چراغ پارکی پلاستیکیabs چراغ پارکی هشت پر دو شعله چراغ پارکی پلاستیکیabs
مشاهده سریع
عشق
296,300 تومان (بدون مالیات)
چراغ پارکی هشت پر دو شعله مروارید, ساخته شده از پلاستیک abs و شیشه و فلز این چراغ دو شعله از یک وسط تنه دو شعله abs با مغزی فلزی دو چراغ سرلوله هشت پر + وسط تنه دو شعلهمقاومت بالا 1 سال گارانتی کیفیت ساخت بالا مقاوم...
مشاهده سریع
عشق
گوی 50 سانت گوی 50 سانت
مشاهده سریع
عشق
684,600 تومان (بدون مالیات)
توپی 50سانتقابلیت نصب روی لوله 6 سانت از تولیدات پلی اتیلن می باشد دما:درجه حرارت از -40 درجه به + 80 درجه سانتیگراد ویژگی ها اضافه از جمله uv استفاده از سرپیچ سرامیکی بر روی دیوار برای روشنایی امنیتی دکوری مناسب...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 48 مورد

چراغ پارکی پلاستیکیabs

چراغ پارکی پلاستیکیabs

امروزه  مسئله  ی زیباسازی محیط اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است  در کنار آن مکان‌های تفریحی و فضاهای سرسبز روز‌به روز در حال گسترش هستند ، بنابراین نیاز ما به تجهیزات روشنایی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

 در کنار تامین  روشنایی ،زیبا ساختن محیط برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد.

 به این منظور از انواع  چراغ ها  ی پارکی با ارتفاع ها،  جنس ها و شکل های متفاوت  که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند می توان بهره برد.

مهم ترین مشخصه ی چراغ های پارکی  استفاده از پلی کربنات به عنوان مواد پلاستیکی، رنگ های الکترواستاتیک، استفاده از متریال مختلف در ساخت، قیمت بسیار مناسب وتنوع زیاد جهت جذب هر سلیقه ای می باشد.

 شما قادر هستید با  توجه به نیاز سلیقه،  بررسی قیمت ، مزایا و طول عمر این چراغ ها بهترین نوع از چراغ پارکی را برای خود انتخاب نمایید.

 چراغ های پارکی و حیاطی پلاستیکی یکی از نوع های چراغ پارکی می باشد و دارای ظاهری زیبا و تنوع بسیار زیاد هستند.

این چراغ ها برای ساختمان سازان و انبوه سازان بسیار پر کاربرد می باشد و محبوبیت خاصی در بین آن ها دارد.

پلیمر ABSچیست؟

منظور از ABS کلماتی از قبیل زیر است:

  • Acrylonitrile Styrene استایرناستارین باعث شکل پذیری بهتر و سختی بیشتر در سه ماده تشکیل دهنده این پلیمر یعنی abs میگردد.

  • آکریلونیتریل:  میزان مقاومت در برابر حرارت و واکنش های شیمایی  توسط این ماده افزایش می یابد.

  • Butadiene بوتادیناین ماده تقویت کننده استحکام فشاری و سفتی می باشد.

با توجه به ویژگی هایی که سه ماده به کار رفته در abs دارند، باید بگوییم  که این سه مونومر باعث پدید آمدن وسعت بسیار زیادی از خواص مختلف در این پلاستیک گشته اند  و بر اساس خواص آن ها می توان از این نوع پلمیر برای کاربرد های متنوع و زیادی  استفاده کرد.

کاربرد های ماده ABS

 از ماده ABS علاوه بر  ساخت چراغ پارکی مدرن برای تولید بدنه کامپیوتر، بدنه یخچال، ساخت عایق های برودتی و صنایع آبکاری نیز استفاده می شود.

هم چنین لازم به ذکر می باشد که خوشبختانه این ماده به صورت داخلی  و توسط هموطنان عزیزمان قابل تهیه بوده  و می توانیم محصولات ساخته شده توسط این ماده را به عنوان یک تولید داخلی در نظر بگیریم.

از جمله سازندگان پلیمر چراغ پارکی abs پتروشیمی تبریز و گلپایگان می باشد  که گرید پتروشیمی تبریز در ساخت این ماده sd0150  بوده و پتروشیمی گلپایگان نیز گرید های 10720-10415-10733 دارد.

در نظر داشته باشید  کهabs تولید شده توسط پتروشیمی تبریز به صورت بی رنگ می باشد ولی abs تولید شده توسط گلپایگان به صورت سفید یخچالی و خود رنگ ارايه می گردد.

با توجه به مطالبگفته شده در رابطه با ماده abs به کار گرفته شده در انواع چراغ پارکی مدرن می توان گفت که این چراغ ها دارای ویژگی های بسیار خوبی بوده  و استفاده از این ماده برای ساخت چراغ پارکی بسیار مناسب می باشد.

انواع چراغ پارکی پلاستیکی abs  :

این چراغ ها با انواع گوناگون شامل موارد زیر می باشند:

  • چراغ های زمینی پارکی

  • چراغ های پارکی دیواری

  • چراغ های پایه بلند

  • چراغ های آویز

  • چراغ های پایه کوتاه

 

 ویژگی های چراغ پارکی پلاستیکی abs

 چراغ پارکی پلاستیکی از مواد abs که بسیار سبک می باشند و استحکام نسبتاً خوبی دارند ساخته شده است.

 در واقع باید  گفت که چراغ های پارکی و حیاطی پلاستیکی  را می توان از مواد پلی کربنات و پلی آمید  ساخت.

 طول عمر و دوام این چراغ های پارکی پلاستیکی بسیار خوب است اما در مقایسه با نوع آلومینیومی و آهنی که دارای ریخته گری هستند، طول عمر کمتری دارند.

 با خرید چراغ پارکی پلاستیکی هزینه خود را کاهش می دهید اما چراغی با کیفیت دریافت می نمایید.

 حتی در  چراغ های چمنی نیز  که دارای ارتفاع حدودی یک متر هستند و  در کنار باغچه ها ، پیاده روهای پارک ها، باغ ها ، حیاط ویلا ها به کار می روند  نیز می توان از  پلاستیک abs برای ساخت آن ها استفاده نمود.

داشتن وزن سبک در کنار مقاومت در برابر ضربه از ویژگی های بی نظیر این چراغ پلاستیکی می باشد، هم چنین این چراغ در برابر باد، باران، تگرگ و برف مقاوم است.

شما می توانید با بهره گیری از انواع طرح ،  اندازه و رنگ نور از چراغ های پارکی پلاستیکی برای زیبایی هرچه بیشتر محیط بهره ببرید.

 وب سایت شرکت آریا نور  با پوشش انواع چراغ های پارکی پلاستیکی به شما این امکان را می دهد که متناسب با سلیقه و نیاز خود  این چراغ های پرکاربرد را خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات دقیق  و راهنمایی جهت انتخاب درست،  پشتیبان های سلیت آریانورجهت  جلب رضایت و اطمینان شما آماده ی پاسخ گویی  به تمامی سوالات شما هستند.

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود