پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

پرژکتور سری IC(COB) 50 پرژکتور سری IC(COB) 50
مشاهده سریع
عشق
‎تومان570,000
پرژکتور سری IC(COB) 50 وات پرژکتور سری IC(COB) 50 وات برند آرام الکترونیک مدل A06-IC050 با قدرت روشنایی زیاد و قیمت کاملا به صرفه باعث شده است که در چند ماه گذشته فروش این محصول بسیار بالا رفته است. لنز این پروژکتور...
مشاهده سریع
عشق
پرژکتور 10 وات COB سری جدید Wنمانور پروژکتور COB-SMD (نور پخش) پرژکتور 10 وات COB سری جدید Wنمانور پروژکتور COB-SMD (نور پخش)
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان70,000
پروژکتور COB 10w namanor گاهی شما نیاز دارید محیطی خارج از خانه مثل باغچه یا جلو مغازه یا حتی ویترین خود را با پرژکتوری کم مصرف و کوچک روشن کنید این پرژکتور احتمالا انتخاب شماست البته باید توجه داشت این پرژکتور 10 وات...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور XS50 وات پروژکتور XS50 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان495,000
در تولید آن ها از مواد سمی و خطرناک استفاده شده است. شما عزیزان می توانید این محصول با کیفیت را توسط شرکت آریانور که از معتبرترین شرکت های حاضر در بازار به شمار می آید، سفارش دهید. پروژکتور ال ای دی 50 وات سری XS...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور فلادلایت سی او بی COB 150 Wattمارک ZFR پروژکتور COB-SMD (نور پخش) پروژکتور فلادلایت سی او بی COB 150 Wattمارک ZFR پروژکتور COB-SMD (نور پخش)
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان660,000
پرژکتور های COB گزینه مناسبی برای نوردهی و کاهش مصرف برق نسبت به لامپ مدادی و خیاری است همچنین از ویژگی ها این مدل پروژکتور میتوان به برند ZFR خدمات گارانتی1 ساله درب محل و استاندارد اروپا اشاره کرد. مزایا:خیرگی...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور XS30 وات پروژکتور XS30 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان400,000
 از مهم ترین کاربردهای این محصول روشنایی محیط داخلی و خارجی، نورپردازی نمای ساختمان و … است. شما عزیزان می توانید این محصول با کیفیت را توسط شرکت آریانور که از معتبرترین شرکت های حاضر در بازار به شمار می آید، سفارش...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور فلادلایت سی او بی COB 100 Watt توئیترZFR پروژکتور COB-SMD (نور پخش) پروژکتور فلادلایت سی او بی COB 100 Watt توئیترZFR پروژکتور COB-SMD (نور پخش)
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان413,800
پرژکتور های COB گزینه مناسبی برای نوردهی و کاهش مصرف برق نسبت به لامپ مدادی و خیاری است همچنین از ویژگی ها این مدل پروژکتور میتوان به برند ZFR خدمات گارانتی1 ساله درب محل و استاندارد اروپا اشاره کرد. مزایا: خیرگی نسبی...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور FS 300 وات پروژکتور FS 300 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان3,245,000
یکی از پر نور ترین پرژکتور های تولید شده پرژکتور FS  300 وات مدل آرام الکتریک می باشد این پرژکتور دارای قدرت نوردهی بسیار بالا و مصرف فوق العاده کم است. این پروژکتور از عمر بسیار طولانی بهره می برد و پس از گذشت زمان و...
مشاهده سریع
عشق
پرژکتور 70 وات SMD نمانور پروژکتور COB-SMD (نور پخش) پرژکتور 70 وات SMD نمانور پروژکتور COB-SMD (نور پخش)
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان209,000
پرژکتور 70 وات SMD نمانور 70w SMD namanor پروژکتور هفتاد وات اس ام دی نمانور یک انتخاب نور متوسط که بیشتر برای فضا باز مورد استفاده قرار میگیره  البته میتوان از این پرژکتور در فضا داخلی استفاده کرد  مقدار نور این...
مشاهده سریع
عشق
پرژکتور 30 وات SMD نمانور پروژکتور پرژکتور 30 وات SMD نمانور پروژکتور
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان72,000
پرژکتور 30 وات SMD نمانور 30w SMD namanor پروژکتور سی وات اس ام دی نمانور یک انتخاب نور متوسط که بیشتر برای فضا باز مورد استفاده قرار میگیره  البته میتوان از این پرژکتور در فضا داخلی استفاده کرد  مقدار نور این پرژکتور...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 75 مورد

پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

پروژکتور اس ام دی  , COBبا قابلیت پخش نور تا 180 درجه 

پروژکتور cob _ smd

 پروژکتور ها در انواع مختلف ال ای دی ، اس ام دی و سی او بی موجود می باشند.

 که هر کدام از این پروژکتورها  به دلیل مزایا و معایب مخصوصی که دارند با دیگری متفاوت هستند ،  اما به صورت کلی همه آن ها به عنوان پروژکتور و نورپرداز قوی در فضاهای مختلف استفاده می شوند.

 شما می توانید از انواع پروژکتور ها برای نورپردازی بسیار قوی در فضاهای مختلف از جمله سالن های همایش ، سالن های سمینار ، آمفی تئاتر ها ، مراکز خرید ، فضا های جشن ، هتل ها و ... استفاده کنید.

 ‏ پروژکتور ها بر اساس چراغ هایی که دارند انواع نورپردازی مختلفی دارند که در این بخش می خواهیم درباره پروژکتورهای اس ام دی و سی او بی صحبت کنیم که این نوع پروژکتورها نور پردازی به شکل نور پخش دارند.

 پروژکتور سی او بی

 این نوع پروژکتور ها دارای یک چیپ یک تکه هستند و تمامی نور را در یک محدوده کوچک به وجود می آورند ، این پروژکتورها طول عمری بیش از ۳۰ هزار ساعت دارند که می توانند جزو عمرهای طولانی محسوب شوند و چون این پروژکتورها از چهار لنز اپتیکی استفاده می کنند دارای انعطاف بسیار زیادی در انتشار نور هستند و کاربرد زیادی نیز دارند.

 پروژکتور اس ام دی

 این نوع پروژکتور از قطعات الکترونیکی بسیار کوچک استفاده می کنند ،  که امروزه بیشتر در دستگاه های الکترونیکی از این قطعات استفاده می شود ، قیمت این پروژکتورها خیلی کمتر از پروژکتورهای اس او بی می باشد.

 نور پروژکتور های اس ام دی بسیار با کیفیت بوده و جزو دسته نور هایی است که به نور طبیعی خورشید نزدیک می باشد این پروژکتورها پرتوهای فروسرخ و فرابنفش ایجاد نمی کنند.

 پروژکتور های اس ام دی نیز مانند پروژکتورهای سی او بی دارای طول عمر بالایی هستند ، که می توان به ۵۰ هزار ساعت اشاره کرد.

 می توانید چراغ های اس ام دی را به سیستم نوری خورشید نیز وصل کنید ف که این جزو یکی از ویژگی های این نوع پروژکتور ها می باشد.

تفاوت پروژکتور اس ام دی و سی او بی

 از نظر شکل ظاهری یکسان هستند ، اما اگر می خواهید تفاوت آن ها را پیدا کنید ، یا متوجه نوع آن ها بشوید باید بسیار دقیق روی آن ها تمرکز کنید تا یک سری تفاوت های کوچک در ظاهر آن ها پیدا کنید. پروژکتورهای اس ام دی دارای نور پراکنده هستند که این نور پراکنده به دلیل داشتن تعداد زیادی چیپ در کنار یکدیگر است ، که این چیپ ها به شکل های چهارگوش ، سرامیکی و ... می باشند ، اما پروژکتورهای ‏اس او سی  دارای نور نقطه ای هستند و نور به شکل تیز و سریع به صورت نقطه ای و خطی تولید می‌شود ، که این به دلیل داشتن یک چیپ می باشد.

شاید برای شما جای سوال باشد که کدام یک از دو مدل پروژکتور اس او بی یا اس ام دی  بهتر هستند ؟

 پروژکتورهای اس ام دی حجم کمتری را اشغال می کنند و باریک تر هستند و به پروژکتورهای فشرده معروف می باشند ، و همچنین برای روشن کردن محیط های باز ، باغ ها ، پارک ها ، انبارها ، فضاهای بزرگ و محوطه های باز بسیار مناسب بوده و دارای رنگ های مختلف می باشند.

 پروژکتور های اس او بی نسبت به پروژکتور های اس ام دی از کیفیت نوری بالاتری برخوردار هستند ، اما زاویه تابش نوری آن ها محدود تر بوده و نور به صورت متمرکز به هدف مورد نظر تابانده می‌شود ، که می‌توان گفت از این نوع پروژکتور ها برای صحنه ه‌ای سخنرانی ، همایش ها ، سمینارها  و ... استفاده می شود و برخلاف پروژکتور های اس ام دی اف قابلیت  نور رنگی ندارد.

 با تمام ویژگی هایی که گفته شد هر کدام از این پروژکتورها برای فضاها و مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و هر کدام کاربرد و کارکرد مخصوص خود را دارند ، پس نمی توانیم بگویم که کدام یک از دیگری بهتر است ، اما می‌توانیم بگوییم که برای هر فضا و مکان کدام یک کاربرد و کارایی بهتر و بیشتری دارد و شما می توانید با در نظر گرفتن فضای خود و کاربرد و کارایی که می خواهید یکی از این پروژکتورها را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

انواع پروژکتور سی او بی و اس ام دی

 سی او بی 100 وات ای لایت کد COB 10

 سی او بی   100 وات ای لایت کد IP66

 سی او بی  100 وات ای لایت کد IP65

 سی او بی داتیس 10 وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس 10 وات ار جی B

 سی او بی داتیس 20 وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس 20 وات ار جی B

سی او بی داتیس 30 وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس 30 وات ار جی B

 سی او بی داتیس 50 وات سفید و افتابی

سی او بی داتیس 70 وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس 100 وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس  150  وات سفید و افتابی

 سی او بی داتیس 200 وات سفید و افتابی

 سی او بی مدل اتریا 50 وات پارس شعاع توس

 سی او بی افقی 100 وات پارس شعاع توس مدل اتریا

 سی او بی عمودی 100 وات پارس شعاع توس مدل اتریا

 سی او بی مدل اتریا 150 وات پارس شعاع توس

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود