لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

وال واشر 10 وات وال واشر 10 وات
مشاهده سریع
عشق
154,700 تومان
وال واشر 10 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 12 وات وال واشر 12 وات
مشاهده سریع
عشق
174,000 تومان
وال واشر12 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 24 وات وال واشر 24 وات
مشاهده سریع
عشق
297,600 تومان
وال واشر24 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 3 وات وال واشر 3 وات وال واشر 3 وات
مشاهده سریع
عشق
77,400 تومان
وال واشر۳واتمکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم ) استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65 )...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 4 وات وال واشر 4 وات
مشاهده سریع
عشق
82,300 تومان
وال واشر 4 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 6 وات وال واشر 6 وات
مشاهده سریع
عشق
110,000 تومان
وال واشر 6 وات 20 سانتی متری Wall Washer 6 W 20 cm وال واشرکه در زبان فارسی ال ای دی خطیمیگویند مناسب نمای ساختمان ها  و نورپردازی ویترین مغازه وپل ها و... استفاده میشود از جمله مزایابرجسته چراغ محیط خارجی میتوان به...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 9 وات وال واشر 9 وات
مشاهده سریع
عشق
138,000 تومان
وال واشر 9 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 48 مورد

پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

پروژکتور ها ال ای دی پاور مناسب نما ساختمان و ویترین مغازه و روشنایی یک نقطه

پروژکتور پاور ال ای دی

  پروکتور پاور ال ای دی شامل رنگ های مختلفی از جمله قرمز ، آبی ، سفید ، بنفش ، سبز ، نارنجی و ... می‌شود ، دارای انواع مختلفی است که می توان به وسیله این تنوع رنگی و تنوع در نوع پروژکتورها ، رنگ و نور دلخواه را به وجود آورد.

 از این پروژکتورها به دلیل نوع نوری که می دهند می توان برای روشنایی و نورپردازی نمای بیرونی ساختمان و همچنین نمای درونی ساختمان ، پل‌ها ، ستون ها ، پله ها ، معابر شهری ، برای تبلیغات ، باغ تالار ، تزیین اتاق و ... استفاده کرد.

هر کدام از این ال ای دی های پروژکتور به تناسب نوع پروژکتور از یک وات تا ۳ وات می باشد.

 انواع پروژکتور پاور ال ای دی

پروژکتور سی او بی نوعی

 پروژکتور ال ای دی است که از یک یا چند ال ای دی سی او بی تشکیل شده است ، این نوع در توان های متفاوتی از جمله ۵ تا ۶۰ وات تولید شده است ، همچنین به دو دسته تقسیم می‌شوند لنز دار ها و بدون لنز ها ، باید به این نکته توجه کنید که این پروژکتورها به دلیل گرمای زیادی که تولید می کنند طول عمر کمی خواهند داشت اما با این حال از نظر هزینه به صرفه تر نسبت به پروژکتورهای معمولی می باشند.

پروژکتور  اس ام دی

همانطور که از اسمش پیداست از تعداد زیادی ال ای دی اس ام دی کوچک ساخته شده است و توان مصرفی آن بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلی وات می باشد این نوع از پروژکتورها بدون لنز می باشند.

همه پروژکتور های ال ای دی دارای یک سری موارد مهمی هستند که در منابع روشنایی و نورپردازی تاثیر گذاری بسیاری دارند این موارد دارای چهار بخش می باشد که اینجا به آن چهار  بخش اشاره می کنیم.

 چیپ ال ای دی

 درایور

هیت سینک

بدنه

 همه این چهار مورد به یک اندازه مهم بوده و در ساخت پروژکتور های ال ای دی تاثیر بسزایی دارند ، زیرا این موارد باعث می‌شود که نوع پروژکتور ها بر اساس کیفیت درجه بندی شود ، پس زمانی که میخواهید پروژکتور را بر اساس نیاز خود تهیه کنید ،  باید به این موارد توجه کنید تا دقیقاً محصول مورد نیاز خود را بر اساس کارکرد و کاربردی که می خواهید خریداری کنید.

 ویژگی های پروژکتور ال ای دی

 تمامی پروژکتور ها یک سری ویژگی هایی دارند که بر اساس این ویژگی‌ها می‌توان بگویید که کدام پروژکتور کیفیت بهتری داشته و کدام پروژکتور کیفیت کمتری داشته و همچنین بر اساس این موضوع دسته بندی می شوند و بر اساس این موارد هزینه آن ها نیز مشخص می‌شود.

 میزان مصرف برق

 پروژکتورهای ال ای دی در بین تمامی پروژکتور ها از میزان مصرف برق کمتری برخوردار می باشند ، و با این حال دارای بازدهی بسیار بالایی هستند و می‌توان گفت که از نظر صرفه جویی در برق بهترین گزینه و مناسب ترین گزینه می باشند.

 میزان مصرف

از نظر مصرف الکتریکی نیز کم ترین مصرف را دربین مابقی پروژکتورها دارند.

 رنگ بندی پروژکتور ال ای دی

 همانطور که گفتیم دارای طیف رنگی هستند و می‌توان به عنوان رنگ های روشن و رنگ های تیره نام برد.

رنگ های روشن آن شامل ، کرم ، زرد ، سفید و .... می باشد.

رنگ های تیره آن شامل ، سبز ، آبی ، قرمز و ... می باشد.

می توان بر اساس رنگ بندی نورپردازی بسیار زیبایی را انجام داد.

 پروژکتور های ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند از جمله چراغ دفنی ال ای دی ، چراغ آبنما ، والواشر ، که چون همه این موارد نام برده شده جزو پروژکتورهای ال ای دی می باشد دارای نور خطی هستند و برای نورپردازی دیوارها و ستون ها بسیار کاربردی بوده و زیبایی دو چندانی به محیط می دهند.

 زمان راه اندازی

پروژکتور برای خود زمان راه‌اندازی دارد که این تایم و اندازه مدت زمان ممکن است ، در زمان کوتاه مدت تا بلندمدت انجام شود ، که برای پروژکتورهای ال ای دی بسیار سریع بوده و از پنج صدم ثانیه تا دو ثانیه بیشتر طول نمی کشد.

پروژکتور های پاور ال ای دی دارای قاب از جنس آلومینیوم و یا آلیاژ می باشند ، زاویه تابش آن ها را می‌توان بین ۵ تا ۱۲۰ درجه نام برد ، و این باعث به وجود آمدن روشنایی با زاویه  تابش و پرتاب نور دلخواه شما می شود.

پروژکتور های پاور ال ای دی را می توانید ، از برند آذرطیف نیز خریداری کنید که این پروژکتورها در این برند محصولاتی دارای واحدهای متفاوت از جمله 6 ، 24 ، 36 ، 63 ، 72  می باشد که همه این ها ۲۴ ماه گارانتی را شامل می‌شوند.

 اگر یک زمان پروژکتور پاور ۲۴ وات برای نورپردازی را انتخاب کردید ولی نتوانستند آن را از بازار خریداری کنید می‌توانید نزدیک ترین محصول به آن یعنی پروژکتور پاور ۳۶ وات ، یا پروژکتور اس ام دی ۳۰ وات ، یا همچنین پروژکتور اس ام دی ۴۰ وات را خریداری کنید.

انواع پروژکتور پاور ال ای دی

پروژکتور پاور ال ای دی 6 وات

پروژکتور 9 وات پاور ال ای دی صبا ترانس

پروژکتور 7 وات پاور ال ای دی صبا ترانس

پروژکتور 48 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

پروژکتور 30 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

پروژکتور 96 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

پروژکتور 48 وات پاور ال ای دی فلت ایرانی صبا ترانس

 

 

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود