پروژکتور

 • پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

  پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

  پروژکتور COB-SMD (نور پخش)

  پروژکتور اس ام دی  , COBبا قابلیت پخش نور تا 180 درجه 

  پروژکتور cob _ smd

   پروژکتور ها در انواع مختلف ال ای دی ، اس ام دی و سی او بی موجود می باشند.

   که هر کدام از این پروژکتورها  به دلیل مزایا و معایب مخصوصی که دارند با دیگری متفاوت هستند ،  اما به صورت کلی همه آن ها به عنوان پروژکتور و نورپرداز قوی در فضاهای مختلف استفاده می شوند.

   شما می توانید از انواع پروژکتور ها برای نورپردازی بسیار قوی در فضاهای مختلف از جمله سالن های همایش ، سالن های سمینار ، آمفی تئاتر ها ، مراکز خرید ، فضا های جشن ، هتل ها و ... استفاده کنید.

   ‏ پروژکتور ها بر اساس چراغ هایی که دارند انواع نورپردازی مختلفی دارند که در این بخش می خواهیم درباره پروژکتورهای اس ام دی و سی او بی صحبت کنیم که این نوع پروژکتورها نور پردازی به شکل نور پخش دارند.

   پروژکتور سی او بی

   این نوع پروژکتور ها دارای یک چیپ یک تکه هستند و تمامی نور را در یک محدوده کوچک به وجود می آورند ، این پروژکتورها طول عمری بیش از ۳۰ هزار ساعت دارند که می توانند جزو عمرهای طولانی محسوب شوند و چون این پروژکتورها از چهار لنز اپتیکی استفاده می کنند دارای انعطاف بسیار زیادی در انتشار نور هستند و کاربرد زیادی نیز دارند.

   پروژکتور اس ام دی

   این نوع پروژکتور از قطعات الکترونیکی بسیار کوچک استفاده می کنند ،  که امروزه بیشتر در دستگاه های الکترونیکی از این قطعات استفاده می شود ، قیمت این پروژکتورها خیلی کمتر از پروژکتورهای اس او بی می باشد.

   نور پروژکتور های اس ام دی بسیار با کیفیت بوده و جزو دسته نور هایی است که به نور طبیعی خورشید نزدیک می باشد این پروژکتورها پرتوهای فروسرخ و فرابنفش ایجاد نمی کنند.

   پروژکتور های اس ام دی نیز مانند پروژکتورهای سی او بی دارای طول عمر بالایی هستند ، که می توان به ۵۰ هزار ساعت اشاره کرد.

   می توانید چراغ های اس ام دی را به سیستم نوری خورشید نیز وصل کنید ف که این جزو یکی از ویژگی های این نوع پروژکتور ها می باشد.

  تفاوت پروژکتور اس ام دی و سی او بی

   از نظر شکل ظاهری یکسان هستند ، اما اگر می خواهید تفاوت آن ها را پیدا کنید ، یا متوجه نوع آن ها بشوید باید بسیار دقیق روی آن ها تمرکز کنید تا یک سری تفاوت های کوچک در ظاهر آن ها پیدا کنید. پروژکتورهای اس ام دی دارای نور پراکنده هستند که این نور پراکنده به دلیل داشتن تعداد زیادی چیپ در کنار یکدیگر است ، که این چیپ ها به شکل های چهارگوش ، سرامیکی و ... می باشند ، اما پروژکتورهای ‏اس او سی  دارای نور نقطه ای هستند و نور به شکل تیز و سریع به صورت نقطه ای و خطی تولید می‌شود ، که این به دلیل داشتن یک چیپ می باشد.

  شاید برای شما جای سوال باشد که کدام یک از دو مدل پروژکتور اس او بی یا اس ام دی  بهتر هستند ؟

   پروژکتورهای اس ام دی حجم کمتری را اشغال می کنند و باریک تر هستند و به پروژکتورهای فشرده معروف می باشند ، و همچنین برای روشن کردن محیط های باز ، باغ ها ، پارک ها ، انبارها ، فضاهای بزرگ و محوطه های باز بسیار مناسب بوده و دارای رنگ های مختلف می باشند.

   پروژکتور های اس او بی نسبت به پروژکتور های اس ام دی از کیفیت نوری بالاتری برخوردار هستند ، اما زاویه تابش نوری آن ها محدود تر بوده و نور به صورت متمرکز به هدف مورد نظر تابانده می‌شود ، که می‌توان گفت از این نوع پروژکتور ها برای صحنه ه‌ای سخنرانی ، همایش ها ، سمینارها  و ... استفاده می شود و برخلاف پروژکتور های اس ام دی اف قابلیت  نور رنگی ندارد.

   با تمام ویژگی هایی که گفته شد هر کدام از این پروژکتورها برای فضاها و مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و هر کدام کاربرد و کارکرد مخصوص خود را دارند ، پس نمی توانیم بگویم که کدام یک از دیگری بهتر است ، اما می‌توانیم بگوییم که برای هر فضا و مکان کدام یک کاربرد و کارایی بهتر و بیشتری دارد و شما می توانید با در نظر گرفتن فضای خود و کاربرد و کارایی که می خواهید یکی از این پروژکتورها را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

  انواع پروژکتور سی او بی و اس ام دی

   سی او بی 100 وات ای لایت کد COB 10

   سی او بی   100 وات ای لایت کد IP66

   سی او بی  100 وات ای لایت کد IP65

   سی او بی داتیس 10 وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس 10 وات ار جی B

   سی او بی داتیس 20 وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس 20 وات ار جی B

  سی او بی داتیس 30 وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس 30 وات ار جی B

   سی او بی داتیس 50 وات سفید و افتابی

  سی او بی داتیس 70 وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس 100 وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس  150  وات سفید و افتابی

   سی او بی داتیس 200 وات سفید و افتابی

   سی او بی مدل اتریا 50 وات پارس شعاع توس

   سی او بی افقی 100 وات پارس شعاع توس مدل اتریا

   سی او بی عمودی 100 وات پارس شعاع توس مدل اتریا

   سی او بی مدل اتریا 150 وات پارس شعاع توس

   

   

   

   

   

   

 • پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

  پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

  پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)

  پروژکتور ها ال ای دی پاور مناسب نما ساختمان و ویترین مغازه و روشنایی یک نقطه

  پروژکتور پاور ال ای دی

    پروکتور پاور ال ای دی شامل رنگ های مختلفی از جمله قرمز ، آبی ، سفید ، بنفش ، سبز ، نارنجی و ... می‌شود ، دارای انواع مختلفی است که می توان به وسیله این تنوع رنگی و تنوع در نوع پروژکتورها ، رنگ و نور دلخواه را به وجود آورد.

   از این پروژکتورها به دلیل نوع نوری که می دهند می توان برای روشنایی و نورپردازی نمای بیرونی ساختمان و همچنین نمای درونی ساختمان ، پل‌ها ، ستون ها ، پله ها ، معابر شهری ، برای تبلیغات ، باغ تالار ، تزیین اتاق و ... استفاده کرد.

  هر کدام از این ال ای دی های پروژکتور به تناسب نوع پروژکتور از یک وات تا ۳ وات می باشد.

   انواع پروژکتور پاور ال ای دی

  پروژکتور سی او بی نوعی

   پروژکتور ال ای دی است که از یک یا چند ال ای دی سی او بی تشکیل شده است ، این نوع در توان های متفاوتی از جمله ۵ تا ۶۰ وات تولید شده است ، همچنین به دو دسته تقسیم می‌شوند لنز دار ها و بدون لنز ها ، باید به این نکته توجه کنید که این پروژکتورها به دلیل گرمای زیادی که تولید می کنند طول عمر کمی خواهند داشت اما با این حال از نظر هزینه به صرفه تر نسبت به پروژکتورهای معمولی می باشند.

  پروژکتور  اس ام دی

  همانطور که از اسمش پیداست از تعداد زیادی ال ای دی اس ام دی کوچک ساخته شده است و توان مصرفی آن بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلی وات می باشد این نوع از پروژکتورها بدون لنز می باشند.

  همه پروژکتور های ال ای دی دارای یک سری موارد مهمی هستند که در منابع روشنایی و نورپردازی تاثیر گذاری بسیاری دارند این موارد دارای چهار بخش می باشد که اینجا به آن چهار  بخش اشاره می کنیم.

   چیپ ال ای دی

   درایور

  هیت سینک

  بدنه

   همه این چهار مورد به یک اندازه مهم بوده و در ساخت پروژکتور های ال ای دی تاثیر بسزایی دارند ، زیرا این موارد باعث می‌شود که نوع پروژکتور ها بر اساس کیفیت درجه بندی شود ، پس زمانی که میخواهید پروژکتور را بر اساس نیاز خود تهیه کنید ،  باید به این موارد توجه کنید تا دقیقاً محصول مورد نیاز خود را بر اساس کارکرد و کاربردی که می خواهید خریداری کنید.

   ویژگی های پروژکتور ال ای دی

   تمامی پروژکتور ها یک سری ویژگی هایی دارند که بر اساس این ویژگی‌ها می‌توان بگویید که کدام پروژکتور کیفیت بهتری داشته و کدام پروژکتور کیفیت کمتری داشته و همچنین بر اساس این موضوع دسته بندی می شوند و بر اساس این موارد هزینه آن ها نیز مشخص می‌شود.

   میزان مصرف برق

   پروژکتورهای ال ای دی در بین تمامی پروژکتور ها از میزان مصرف برق کمتری برخوردار می باشند ، و با این حال دارای بازدهی بسیار بالایی هستند و می‌توان گفت که از نظر صرفه جویی در برق بهترین گزینه و مناسب ترین گزینه می باشند.

   میزان مصرف

  از نظر مصرف الکتریکی نیز کم ترین مصرف را دربین مابقی پروژکتورها دارند.

   رنگ بندی پروژکتور ال ای دی

   همانطور که گفتیم دارای طیف رنگی هستند و می‌توان به عنوان رنگ های روشن و رنگ های تیره نام برد.

  رنگ های روشن آن شامل ، کرم ، زرد ، سفید و .... می باشد.

  رنگ های تیره آن شامل ، سبز ، آبی ، قرمز و ... می باشد.

  می توان بر اساس رنگ بندی نورپردازی بسیار زیبایی را انجام داد.

   پروژکتور های ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند از جمله چراغ دفنی ال ای دی ، چراغ آبنما ، والواشر ، که چون همه این موارد نام برده شده جزو پروژکتورهای ال ای دی می باشد دارای نور خطی هستند و برای نورپردازی دیوارها و ستون ها بسیار کاربردی بوده و زیبایی دو چندانی به محیط می دهند.

   زمان راه اندازی

  پروژکتور برای خود زمان راه‌اندازی دارد که این تایم و اندازه مدت زمان ممکن است ، در زمان کوتاه مدت تا بلندمدت انجام شود ، که برای پروژکتورهای ال ای دی بسیار سریع بوده و از پنج صدم ثانیه تا دو ثانیه بیشتر طول نمی کشد.

  پروژکتور های پاور ال ای دی دارای قاب از جنس آلومینیوم و یا آلیاژ می باشند ، زاویه تابش آن ها را می‌توان بین ۵ تا ۱۲۰ درجه نام برد ، و این باعث به وجود آمدن روشنایی با زاویه  تابش و پرتاب نور دلخواه شما می شود.

  پروژکتور های پاور ال ای دی را می توانید ، از برند آذرطیف نیز خریداری کنید که این پروژکتورها در این برند محصولاتی دارای واحدهای متفاوت از جمله 6 ، 24 ، 36 ، 63 ، 72  می باشد که همه این ها ۲۴ ماه گارانتی را شامل می‌شوند.

   اگر یک زمان پروژکتور پاور ۲۴ وات برای نورپردازی را انتخاب کردید ولی نتوانستند آن را از بازار خریداری کنید می‌توانید نزدیک ترین محصول به آن یعنی پروژکتور پاور ۳۶ وات ، یا پروژکتور اس ام دی ۳۰ وات ، یا همچنین پروژکتور اس ام دی ۴۰ وات را خریداری کنید.

  انواع پروژکتور پاور ال ای دی

  پروژکتور پاور ال ای دی 6 وات

  پروژکتور 9 وات پاور ال ای دی صبا ترانس

  پروژکتور 7 وات پاور ال ای دی صبا ترانس

  پروژکتور 48 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

  پروژکتور 30 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

  پروژکتور 96 وات پاور ال ای دی سلولی صبا ترانس

  پروژکتور 48 وات پاور ال ای دی فلت ایرانی صبا ترانس

   

   

   

   

فیلتر توسط
پروژکتور پاور ال ای دی 6 وات پروژکتور پاور ال ای دی 6 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان128,000 (بدون مالیات)
پروژکتور پاور ال ای دی 6 وات Projector power LED 6W پروژکتور  ال ای دی تشکیل شده از 6 پاور ال ای دی 1 وات (جمعا 6وات توان مصرفی) این پروژوکتور LED بر خلاف پروژکتور ها SMD نور را به صورت خطی تولید میکنند که این ویژگی...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 24 وات وال واشر 24 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان286,000 (بدون مالیات)
وال واشر24 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 12 وات وال واشر 12 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان174,000 (بدون مالیات)
وال واشر12 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 10 وات وال واشر 10 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان154,700 (بدون مالیات)
وال واشر 10 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 9 وات وال واشر 9 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان138,000 (بدون مالیات)
وال واشر 9 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 4 وات وال واشر 4 وات
مشاهده سریع
عشق
‎تومان82,300 (بدون مالیات)
وال واشر 4 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 3 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی) وال واشر 3 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی) وال واشر 3 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)
مشاهده سریع
عشق
‎تومان77,400 (بدون مالیات)
وال واشر۳واتمکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم ) استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65 )...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 6 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی) وال واشر 6 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)
مشاهده سریع
عشق
‎تومان88,600 (بدون مالیات)
وال واشر 6 وات 20 سانتی متری Wall Washer 6 W 20 cm وال واشرکه در زبان فارسی ال ای دی خطیمیگویند مناسب نمای ساختمان ها  و نورپردازی ویترین مغازه وپل ها و... استفاده میشود از جمله مزایابرجسته چراغ محیط خارجی میتوان به...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور ال ای دی 7 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی) پروژکتور ال ای دی 7 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی) پروژکتور ال ای دی 7 وات پروژکتور پاور ال ای دی(نور خطی)
مشاهده سریع
عشق
‎تومان111,400 (بدون مالیات)
پروژکتور ال ای دی  7 وات پروژکتور ال ای دی  LED ـ 7 وات  دارای استاندارد ip65 این نور افکن ها با بکارگیری  LED های سفید درخشان و زاویه روشنایی 70-120 درجه با توجه به مصرف انرژی عالی باعث صرفه جویی در مصرف برق شده و...
مشاهده سریع
عشق
پروژکتور 200 وات 90 درجه پروژکتور COB-SMD (نور پخش) پروژکتور 200 وات 90 درجه پروژکتور COB-SMD (نور پخش)
مشاهده سریع
عشق
‎تومان1,550,000 (بدون مالیات)
پروژکتور 200 وات 90 درجه 200-watt projectors پروژکتور پر نور الیس با  بدنه آلومینوم و هیت سینک خنک کننده کیفیت بالا ساخت (20 درصد نور بیشتر نسبت به سایر 20 وات ها )و 2 سال گارانتی 
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 12 از 35 مورد

پروژکتور

پروژکتور

 همه افراد اسم ویدیو‌ پروژکتور به گوششان خورده که می توانند در موارد متفاوت از آن استفاده کنند ، که البته برای داشتن اطلاعات بیشتر به این نکته اشاره می شود که می توانید به این وسیله ویدیو فراتاب هم بگویید.

 تعریف مختصر آن می‌تواند این جمله باشد ، نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی پرده یا دیواری سفید.

 در زمان های گذشته که هنوز تکنولوژی به این اندازه گسترش پیدا نکرده بود ، افراد در فضاهای آموزشی ، مدارس ، دانشگاه ها ، کارگاه ها و ... از وسیله ای به اسم تخته برای نشان دادن موارد آموزشی استفاده می‌کردند ، که این تخته جزو ابزارهای آموزشی قلمداد می شد ، اما بعد از این که تکنولوژی پیشرفت کرد ، از وسیله ای به اسم ویدیو‌ پروژکتور استفاده شد ، که افراد و اساتید توانستند به کمک این وسیله تمامی موارد لازم برای آموزش را به دانشپذیران خود نشان دهند ، و جزو ابزار اصلی برای آموزش محسوب می شود ، که به راحتی می توان تمامی عکس ها ، متن ها و دیگر موارد را با ویدیو پروژکتور نمایش داد.

 مخترع این وسیله مهم و بسیار کاربردی ، فرانسیس جنکیز می باشد.

 ویدئو پروژکتور ها به دو دسته اساسی تقسیم می شوند.

 ویدیو پروژکتور DLP

 در این ویدیو روشنایی نور سفید وجود دارد و نور رنگی می‌تواند یک سوم نور کامل را شامل شود.

 برای مراکز آموزشی ، دانشگاه ها و ارائه دادن توصیه نمی شود.

ویدیو پروژکتور 3LCD

 این نوع تصاویر را پرنور ، واضح ، شفاف و با غلظت رنگ بیشتری می باشد ، در این نوع بین نور سفید و رنگی برابری وجود دارد.

 ویدئو پروژکتور چیست ؟

می توان این وسیله را اینگونه تصور کنید ، که دوربین بزرگ و معکوسی است که به جای این که نور را دریافت کند نور را از لنز خود بیرون می دهد ، و تمامی اطلاعاتی مانند ، تصاویر ، اسلاید ، ویدیو و ... را در اندازه و ابعاد بزرگ تر به نمایش می دهد.

 در انتخاب ویدیو پروژکتور باید به چه نکاتی توجه کنید ؟

 اندازه صفحه ، فاصله پرتاب و نسبت پرتاب.

 این سه مورد جزء اساسی‌ترین و مهم‌ترین مواردی هستند ،که برای انتخاب یک ویدیو باید به آن توجه کرد ، که هر سه مورد با یکدیگر مرتبط هستند.

 توجه داشته باشید که اندازه صفحه یا همان اندازه پرده نمایش و فاصله دستگاه تا پرده نمایش و همچنین نسبت اندازه و سایز نمایش دهنده ، به چه صورت باشد ، که این سه مورد باید در یک راستا قرار بگیرند و با یکدیگر تناسب داشته باشند و همچنین به این نکته هم توجه کنید ، فضایی که می خواهید در آن ویدئو پروژکتور را قرار دهید در چه فاصله ای است تا بتوانید نسبت به فضای خود ویدئو‌ پروژکتور مناسب آن فضا را خریداری کنید.

 در ویدیو پروژکتور باید به مواردی مانند ، نور محیط نیز توجه کنید زیرا باید در فضایی که قرار است ویدئو پروژکتور روشن شود ، نور طبیعی و مصنوعی به کم ترین حد خودش برسد ، تا تمامی تصاویری که از ویدیو بر روی پرده یا دیوار سفید نمایش داده می شود ، قابل دید باشد ، اگر نور محیط بسیار زیاد باشد ، تصاویر قابل دیدن نبوده ، زیرا نور پروژکتور سفید است و کاملا مشابه با نور مصنوعی و نور طبیعی می باشد ، و در این صورت این نورها با یکدیگر اقدام شده و مانع دیدن تصاویر نمایش داده شده از ویدئو می شوند.

انواع ویدئو پروژکتور

 ویدیو پروژکتور خانگی

مهم ترین موضوع مورد توجه در این ویدئو پروژکتور کیفیت نمایش دادن تصویر می باشد ، می‌توان آن را در اتاق نشیمن یا اتاق نمایش کوچک و ... که نور محیط آن را می توانید به صورت کامل کنترل کنید ، و نور مصنوعی و طبیعی را به حد صفر برسانید ، نصب کنید و حالت پرده سینما را به خانه شما می دهد و می توانید فیلم ها ، ویدیوها ، عکس ها و ... خود را در سایزها و اندازه های بزرگ تر از این طریق مشاهده کنید ، و از دیدن آن در کنار خانواده لذت ببرید.

 ویدئو پروژکتور چند رسانه‌ای

از  نوع بزرگ ترین دسته ویدئو پروژکتور ها محسوب می‌شوند ، و به عنوان دستگاه های همه کاره می توان از آن ها نام برد ، زیرا این نوع ویدئو پروژکتور ها می توانند انواع اسلایدهای آموزشی ، کلیپ ها ، فیلم ها ، عکس ها و ... را به صورت کاملاً واضح نمایش دهند ، و همچنین دارای زوم می باشند که می توان در برخی از موارد از این مورد به خوبی استفاده کرد.

 ویدیو پروژکتور جیبی

 اندازه و کاربرد این محصول دقیقاً متفاوت با اسم آن می باشد ، جیبی بودن آن به معنی اندازه کوچک این وسیله نمی باشد ، اما چون نسبت به مابقی پروژکتورها از اندازه و سایز کوچک تر و وزن سبک و کمتری برخوردار می باشد ، صفت جیبی را به آن دادند.

این نوع جزو دستگاه هایی است که می توان آن را به راحتی جا به جا کرد ، به این نکته توجه داشته باشید که کوچک بودن اندازه آن نمی تواند پاسخگوی نمایش دادن تصاویر و عکس ها به تعداد افراد زیادی باشد ، پس می‌توان برای مکان های کوچک ، فضاهای کوچک و کارهای سبک تر از آن استفاده کرد.

 پروژکتور های مخصوص برای برگزاری همایش ها و مراسمات بزرگ

این نوع به صورت ثابت وصل شده و قابل جابجایی نمی باشند ، زیرا دارای وزن بسیار بالایی هستند ، که از این نوع برای استادیوم ها ، آمفی تئاتر ها ، سالن های همایش ، کنفرانس ، سینما و ... استفاده می شود.

 ویدئو پروژکتور آموزشی

 ویدیو پروژکتور مخصوص آموزش می باشد که می تواند پاورپوینت ، اسلاید ها ، متن و تصاویر را با وضوح بسیار بالا و مناسبی نمایش دهد. زمانی که پروژکتورهای آموزش ساخته شدند این امکان را دادند که بتوان برای موارد آموزشی از وسیله تخصصی استفاده کرد ، و همچنین هزینه کمتری نسبت به پروژکتورهای همه کاره پرداخت شود ، زیرا در این صورت می‌توان راحت‌تر از این وسیله در مراکز آموزش استفاده کرد تا بتوان بهترین آموزش را با کیفیت بالا ارائه داد.

ادامه مطلب

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود