لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

پروژکتور

وال واشر 10 وات وال واشر 10 وات
مشاهده سریع
عشق
154,700 تومان
وال واشر 10 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 12 وات وال واشر 12 وات
مشاهده سریع
عشق
174,000 تومان
وال واشر12 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 24 وات وال واشر 24 وات
مشاهده سریع
عشق
297,600 تومان
وال واشر24 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 3 وات وال واشر 3 وات وال واشر 3 وات
مشاهده سریع
عشق
77,400 تومان
وال واشر۳واتمکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم ) استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65 )...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 4 وات وال واشر 4 وات
مشاهده سریع
عشق
82,300 تومان
وال واشر 4 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 6 وات وال واشر 6 وات
مشاهده سریع
عشق
110,000 تومان
وال واشر 6 وات 20 سانتی متری Wall Washer 6 W 20 cm وال واشرکه در زبان فارسی ال ای دی خطیمیگویند مناسب نمای ساختمان ها  و نورپردازی ویترین مغازه وپل ها و... استفاده میشود از جمله مزایابرجسته چراغ محیط خارجی میتوان به...
مشاهده سریع
عشق
وال واشر 9 وات وال واشر 9 وات
مشاهده سریع
عشق
138,000 تومان
وال واشر 9 وات مکان تنظیم زاویه تابش نور توسط براکت ( پایه ی نصب قابل تنظیم )استفاده در نورپردازی بر روی دیوار ها، نمای ساختمان و پل های شهری به صورت هدفمند نصب به صورت روکار جنس بدنه آلومینیوم با درجه حفاظت ( IP65...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 203 مورد

پروژکتور

پروژکتور

 همه افراد اسم ویدیو‌ پروژکتور به گوششان خورده که می توانند در موارد متفاوت از آن استفاده کنند ، که البته برای داشتن اطلاعات بیشتر به این نکته اشاره می شود که می توانید به این وسیله ویدیو فراتاب هم بگویید.

 تعریف مختصر آن می‌تواند این جمله باشد ، نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی پرده یا دیواری سفید.

 در زمان های گذشته که هنوز تکنولوژی به این اندازه گسترش پیدا نکرده بود ، افراد در فضاهای آموزشی ، مدارس ، دانشگاه ها ، کارگاه ها و ... از وسیله ای به اسم تخته برای نشان دادن موارد آموزشی استفاده می‌کردند ، که این تخته جزو ابزارهای آموزشی قلمداد می شد ، اما بعد از این که تکنولوژی پیشرفت کرد ، از وسیله ای به اسم ویدیو‌ پروژکتور استفاده شد ، که افراد و اساتید توانستند به کمک این وسیله تمامی موارد لازم برای آموزش را به دانشپذیران خود نشان دهند ، و جزو ابزار اصلی برای آموزش محسوب می شود ، که به راحتی می توان تمامی عکس ها ، متن ها و دیگر موارد را با ویدیو پروژکتور نمایش داد.

 مخترع این وسیله مهم و بسیار کاربردی ، فرانسیس جنکیز می باشد.

 ویدئو پروژکتور ها به دو دسته اساسی تقسیم می شوند.

 ویدیو پروژکتور DLP

 در این ویدیو روشنایی نور سفید وجود دارد و نور رنگی می‌تواند یک سوم نور کامل را شامل شود.

 برای مراکز آموزشی ، دانشگاه ها و ارائه دادن توصیه نمی شود.

ویدیو پروژکتور 3LCD

 این نوع تصاویر را پرنور ، واضح ، شفاف و با غلظت رنگ بیشتری می باشد ، در این نوع بین نور سفید و رنگی برابری وجود دارد.

 ویدئو پروژکتور چیست ؟

می توان این وسیله را اینگونه تصور کنید ، که دوربین بزرگ و معکوسی است که به جای این که نور را دریافت کند نور را از لنز خود بیرون می دهد ، و تمامی اطلاعاتی مانند ، تصاویر ، اسلاید ، ویدیو و ... را در اندازه و ابعاد بزرگ تر به نمایش می دهد.

 در انتخاب ویدیو پروژکتور باید به چه نکاتی توجه کنید ؟

 اندازه صفحه ، فاصله پرتاب و نسبت پرتاب.

 این سه مورد جزء اساسی‌ترین و مهم‌ترین مواردی هستند ،که برای انتخاب یک ویدیو باید به آن توجه کرد ، که هر سه مورد با یکدیگر مرتبط هستند.

 توجه داشته باشید که اندازه صفحه یا همان اندازه پرده نمایش و فاصله دستگاه تا پرده نمایش و همچنین نسبت اندازه و سایز نمایش دهنده ، به چه صورت باشد ، که این سه مورد باید در یک راستا قرار بگیرند و با یکدیگر تناسب داشته باشند و همچنین به این نکته هم توجه کنید ، فضایی که می خواهید در آن ویدئو پروژکتور را قرار دهید در چه فاصله ای است تا بتوانید نسبت به فضای خود ویدئو‌ پروژکتور مناسب آن فضا را خریداری کنید.

 در ویدیو پروژکتور باید به مواردی مانند ، نور محیط نیز توجه کنید زیرا باید در فضایی که قرار است ویدئو پروژکتور روشن شود ، نور طبیعی و مصنوعی به کم ترین حد خودش برسد ، تا تمامی تصاویری که از ویدیو بر روی پرده یا دیوار سفید نمایش داده می شود ، قابل دید باشد ، اگر نور محیط بسیار زیاد باشد ، تصاویر قابل دیدن نبوده ، زیرا نور پروژکتور سفید است و کاملا مشابه با نور مصنوعی و نور طبیعی می باشد ، و در این صورت این نورها با یکدیگر اقدام شده و مانع دیدن تصاویر نمایش داده شده از ویدئو می شوند.

انواع ویدئو پروژکتور

 ویدیو پروژکتور خانگی

مهم ترین موضوع مورد توجه در این ویدئو پروژکتور کیفیت نمایش دادن تصویر می باشد ، می‌توان آن را در اتاق نشیمن یا اتاق نمایش کوچک و ... که نور محیط آن را می توانید به صورت کامل کنترل کنید ، و نور مصنوعی و طبیعی را به حد صفر برسانید ، نصب کنید و حالت پرده سینما را به خانه شما می دهد و می توانید فیلم ها ، ویدیوها ، عکس ها و ... خود را در سایزها و اندازه های بزرگ تر از این طریق مشاهده کنید ، و از دیدن آن در کنار خانواده لذت ببرید.

 ویدئو پروژکتور چند رسانه‌ای

از  نوع بزرگ ترین دسته ویدئو پروژکتور ها محسوب می‌شوند ، و به عنوان دستگاه های همه کاره می توان از آن ها نام برد ، زیرا این نوع ویدئو پروژکتور ها می توانند انواع اسلایدهای آموزشی ، کلیپ ها ، فیلم ها ، عکس ها و ... را به صورت کاملاً واضح نمایش دهند ، و همچنین دارای زوم می باشند که می توان در برخی از موارد از این مورد به خوبی استفاده کرد.

 ویدیو پروژکتور جیبی

 اندازه و کاربرد این محصول دقیقاً متفاوت با اسم آن می باشد ، جیبی بودن آن به معنی اندازه کوچک این وسیله نمی باشد ، اما چون نسبت به مابقی پروژکتورها از اندازه و سایز کوچک تر و وزن سبک و کمتری برخوردار می باشد ، صفت جیبی را به آن دادند.

این نوع جزو دستگاه هایی است که می توان آن را به راحتی جا به جا کرد ، به این نکته توجه داشته باشید که کوچک بودن اندازه آن نمی تواند پاسخگوی نمایش دادن تصاویر و عکس ها به تعداد افراد زیادی باشد ، پس می‌توان برای مکان های کوچک ، فضاهای کوچک و کارهای سبک تر از آن استفاده کرد.

 پروژکتور های مخصوص برای برگزاری همایش ها و مراسمات بزرگ

این نوع به صورت ثابت وصل شده و قابل جابجایی نمی باشند ، زیرا دارای وزن بسیار بالایی هستند ، که از این نوع برای استادیوم ها ، آمفی تئاتر ها ، سالن های همایش ، کنفرانس ، سینما و ... استفاده می شود.

 ویدئو پروژکتور آموزشی

 ویدیو پروژکتور مخصوص آموزش می باشد که می تواند پاورپوینت ، اسلاید ها ، متن و تصاویر را با وضوح بسیار بالا و مناسبی نمایش دهد. زمانی که پروژکتورهای آموزش ساخته شدند این امکان را دادند که بتوان برای موارد آموزشی از وسیله تخصصی استفاده کرد ، و همچنین هزینه کمتری نسبت به پروژکتورهای همه کاره پرداخت شود ، زیرا در این صورت می‌توان راحت‌تر از این وسیله در مراکز آموزش استفاده کرد تا بتوان بهترین آموزش را با کیفیت بالا ارائه داد.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود