لامپ گرد 32W-T9

لامپ مهتابی فلوریسنت گرد T9

لامپ 32 وات T9 

3 تا 4 برابر کمتر ازلامپ ها رشته ای مصرف میکند,وبا اندازه جمع و جور خود تولید کنندگان را قادر میسازد لامپ تی9 در فضای محدود روشنایی پر نوری را جا دهند.

ادامه مطلب
‎تومان137,000 بدون مالیات
موجود است
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
موردی وجود ندارد
شرح

لامپ گرد 32W-T9 :

3 تا 4 برابر کمتر ازلامپ ها رشته ای مصرف میکند,وبا اندازه جمع و جور خود تولید کنندگان را قادر میسازد لامپ تی9 در فضای محدود روشنایی پر نوری را جا دهند.از معایب این لامپ میتوان در دسترس نبودن برای فروش و سخت پیدا شدن این لامپ گرد 32W-T9  با این حال آریانور همیشه موجود بودن این لامپ تضمین میکند.این لامپ لوازم جانبی انواع سقفی ها و دیواری ها فانتزی همچنین برخی از طرف داران این لامپ را طراح ها دکوراسیون داخلی تشکیل میدهند که برای جاگزاری سقف ها شیشه ای و استفاده میکنند.

انتخاب لامپ گرد 32 وات t9 :

برای انتخاب لامپ ها گرد 32 وات بهتر است در خرید خود دقت لازم را کنید اگر نمونه این لامپ را موجود دارید به عدد روی لامپ که بر جلوی حروف T قرار دارد دقت کنید و وات را بر اساس نوشته روی لامپ انتخاب کنید اگر باز هم مشکل با همین راهنمایی به نتیجه مطلوب نرسیده اید قبل از خرید با شماره 09124339088 تماس بگیرید تا راهنمایی لازم دریافت کنید.

پین های لامپ گرد 32W-T9 :

پین ها لامپ گرد 32 وات به صورت استاندارد میباشد به طوری که اگر این پین ها به هم وصل کنید به صورت مربع در می آید.

طول عمر لامپ گرد 32W-T9 :

طول عمر این لامپ ها بسیار بالاست. ولی احتمال شکستگی در برابر ضربه بسیار بالاست حتما در انتخاب محل نصب لامپ گرد 32W-T9 دقت کنید.

خرید لامپ گرد 32 وات :

برای خرید این لامپ گرد T9 میتوانید از طریق سایت آریانور یا خرید سنتی تلفنی اقدام کنید در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی با ما تماس بگیرید 

ادامه مطلب
جزئیات محصول

برگه داده

رنگ شیشه
مات
ساخت کشور
ایران
رده انرژی
A+
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود