تروپیکال اسپرولینا گرانول

گرانول اسپریولینا گرمسیری یک گرانول غذای گیاهی است که با مکمل جلبک Spirulina platensis (6٪) غرق می شود. این غذا برای ماهی های روزانه ماهی و گیاهخوار و ماهیان آب شور در نظر گرفته شده است، در میان دیگر گونه های سیلیید محبوب از دریاچه مالاوی، کلان Loach، شما پروانه های cuchas ، و غیره.

ادامه مطلبShow less
37,800 تومان بدون مالیات
ناموجود
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
موردی وجود ندارد
شرح

گرانول اسپریولینا گرمسیری یک گرانول غذای گیاهی است که با مکمل جلبک Spirulina platensis (6٪) غرق می شود. این غذا برای ماهی های روزانه ماهی گیاهخوار و ماهیان آب شور در نظر گرفته شده است، در میان دیگر گونه های سیلیید محبوب از دریاچه مالاوی، کلان Loach، شما پروانه های cuchas ، و غیره.

گرانول دانه گرانول گرمسیری اسپیرولینا

از جمله خواص تغذیه ای اسپیرولینا، تنظیم فرآیندهای گوارشی است. این یک عامل بسیار مهم برای داشتن ماهی های گیاهخوار است، که در طول زمان ترکیب رژیم غذایی در پرت، که دستگاه گوارش طولانی نیاز به توجه خاصی دارد، بسیار مهم است. این رنگ دارای سطح بالایی از رنگ های طبیعی گروه کاروتنوئیدها است که همراه با اسپیرولینا رنگ های ماهی را تشدید می کند و به عملکرد صحیح بدن شما کمک می کند تا به تاثیر آن در بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی از جمله حفاظت از سلول ها در برابر اقدامات مضر رادیکال های آزاد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

برگه داده

ساخت کشور
لهستان
استاندارد
دارد
وزن
250ml
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود