• تروپیکال اسپرولینا گرانول غذا و غذا ریز
chevron_left chevron_right

تروپیکال اسپرولینا گرانول

گرانول اسپریولینا گرمسیری یک گرانول غذای گیاهی است که با مکمل جلبک Spirulina platensis (6٪) غرق می شود. این غذا برای ماهی های روزانه ماهی و گیاهخوار و ماهیان آب شور در نظر گرفته شده است، در میان دیگر گونه های سیلیید محبوب از دریاچه مالاوی، کلان Loach، شما پروانه های cuchas ، و غیره.

‎تومان37,800 (شامل مالیات) ‎تومان37,800 (بدون مالیات)
بدون مالیات
block ناموجود

حمل و نقل رایگان با سفارشات بیش از 700 هزار تومان توسط آریانور ارسال می شود. جزئیات

گرانول اسپریولینا گرمسیری یک گرانول غذای گیاهی است که با مکمل جلبک Spirulina platensis (6٪) غرق می شود. این غذا برای ماهی های روزانه ماهی گیاهخوار و ماهیان آب شور در نظر گرفته شده است، در میان دیگر گونه های سیلیید محبوب از دریاچه مالاوی، کلان Loach، شما پروانه های cuchas ، و غیره.

گرانول دانه گرانول گرمسیری اسپیرولینا

از جمله خواص تغذیه ای اسپیرولینا، تنظیم فرآیندهای گوارشی است. این یک عامل بسیار مهم برای داشتن ماهی های گیاهخوار است، که در طول زمان ترکیب رژیم غذایی در پرت، که دستگاه گوارش طولانی نیاز به توجه خاصی دارد، بسیار مهم است. این رنگ دارای سطح بالایی از رنگ های طبیعی گروه کاروتنوئیدها است که همراه با اسپیرولینا رنگ های ماهی را تشدید می کند و به عملکرد صحیح بدن شما کمک می کند تا به تاثیر آن در بسیاری از فرآیندهای فیزیولوژیکی از جمله حفاظت از سلول ها در برابر اقدامات مضر رادیکال های آزاد.

ساخت کشور
لهستان
وزن
250ml
استاندارد
دارد
chat نظرات (0)