لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

شاسی و قاب سامسونگ

شاسی و قاب گوشی  سامسونگ

شاسی و قاب گوشی  سامسونگ

شاسی و قاب همان بدنه گوشی می باشد ، که دارای  بخش هایی از جمله پشت و روی اصلی یا همان فریم گوشی ، دکمه زیاد و کم کردن صدا ، دکمه پاور یا همان کلید خاموش و روشن می باشد.

 قاب شاسی های کپی

 این قاب و شاسی ها از مدل اصل و اورجینال نمی باشند ، و دارای کیفیت کمی هستند ، و برای بعضی گوشی ها نیز اصلاً استفاده این قاب ها توصیه نمی شود ، چون این قاب و شاسی های کپی  ایراداتی در ساختار خود دارند ، اما برای گوشی های ساده و معمولی و دکمه ای مناسب می باشند ، قاب و شاسی هایی نیز وجود دارند که کمی کیفیت بهتری از این مدل را دارند ، و می‌توان از این قاب و شاسی ها برای گوشی ها استفاده کنند.

 قاب و شاسی اورجینال شرکتی

 این قاب و شاسی ها اصل و شرکتی هستند ، و برای انواع گوشی ها با مدل های مختلف تولید شدند ، شرکت ها بعد از تولید گوشی ها می دانند که یک سری قطعات امکان خراب شدن دارند ، آن ها را به شکل  اورجینال تولید می کنند ، و این ها به راحتی بر روی گوشی ها نصب شده و مثل روز اول می شوند.

 فریم گوشی چیست ؟

فریم گوشی شامل کیبورد ، پشت و درب دستگاه ، از فریم ‌ها مدل اورجینال وجود ندارد ، و همه آن ها کپی ولی از نوع با کیفیت می باشند ، و شامل رنگ بندی بسیاری می باشند ، تا بتوان برای هر گوشی رنگ مناسب آن ها را تهیه کرد.

 پنل پشت و روی موبایل این قطعا شباهت بسیار زیادی با فریم گوشی دارند ، و تفاوت هایی در برخی موارد کوچک دارند.

 در فروشگاه ها انواع قاب شاسی اورجینال شرکتی و های کپی درجه یک و ... از جمله ، قاب و شاسی سامسونگ ، قاب و شاسی ال جی ، قاب و شاسی سونی اریکسون ، قاب و شاسی نوکیا ، قاب و شاسی موتورولا ، قاب و شاسی اپل ، قاب و شاسی شیائومی ، قاب و شاسی هوآوی ، قاب و شاسی  اچ تی سی و .... وجود دارد.

 تمامی گوشی های قدیمی و نوستالژیک و هوشمند دارای انواع قاب و شاسی می باشند ، اکثر افراد وقتی اسم قاب گوشی یه گوششان می خورد ، تصویری از محافظ گوشی در ذهنشان می‌آید ، اما در واقع منظور محافظ گوشی نبوده ، بلکه منظور محافظت از سیستم داخلی گوشی می باشد.

 در چه زمانی قاب و شاسی موبایل تعویض می شود ؟

 برای تعویض قاب باید تمامی اجزای گوشی مثل باتری ، برد ، تاچ ، ال سی دی و ... نیز تعویض شود ، و برای تعویض حتماً به مراکز تعمیرات موبایل معتبر و تخصصی مراجعه نمایید ، و در زمان هایی که یکی از اجزای نام برده خراب شود ، قاب و شاسی نیز  نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد ، که در موارد امکان تعمیر وجود دارد ، اما در اکثر مواقع آن ها را تعویض می کنند.

 قاب و شاسی گوشی موبایل در چه زمانی نیاز به تعویض دارند ؟

 زمانی که گوشی ضربه می خورد و قطعاتی از جمله تاج یا ال سی دی و ... کار نمی‌کنند ، نیاز است که قاب و شاسی را تعویض کنید ، گاهی اوقات پیش می آید که پشت بدنه گوشی خط و خش دارد و یا ضربه دیده که اگر مایل باشید ، می توانید تعویض قاب را انجام دهید.

قاب و شاسی گوشی قطعه بسیار کاربردی و مهم است که باید در نگهداری و حفاظت آن کوشا باشید ، زیرا همانطور که گفته شد با خراب شدن این قطعه ، قطعات دیگر نیز دچار اختلال می شوند.

برای محافظت از این فریم ها نیز عواملی وجود دارد مثل استفاده از محافظ گوشی که در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد ، و علاوه بر محافظت ، زیبایی و جلوه خاص را همراه دارد ، جلوگیری از برخورد گوشی با سطوح سخت ، جلوگیری از افتادن گوشی و ... تمامی موارد گفته شده می تواند به شما کمک کند تا بتوانید فریم ها و همچنین قاب و شاسی گوشی را در مدت زمان بیشتری نگه دارید.

این موضوع در تمامی موارد از جمله صرفه جویی در هزینه ، صرفه جویی در وقت و زمان و ... موثر می باشد.

انواع قاب و شاسی سامسونگ

قاب و شاسی گلکسی ای 7

قاب و شاسی گلکسی نوت 5

قاب و شاسی گلکسی نوت 7

قاب و شاسی گلکسی نوت 10

قاب و شاسی گلکسی جی 5

قاب و شاسی گلکسی جی 7

قاب و شاسی گلکسی جی 1

قاب و شاسی گلکسی جی 7 پرو

قاب و شاسی گلکسی اس 4

قاب و شاسی گلکسی آ 10

قاب و شاسی گلکسی آ 21 اس

قاب و شاسی گلکسی آ 20 اس

قاب و شاسی گلکسی آ 21

قاب و شاسی گلکسی آ 11

قاب و شاسی گلکسی آ 01

قاب و شاسی گلکسی آ 02

قاب و شاسی گلکسی آ 71

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی آ 51

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی آ 50

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی ام 10

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی آ 32

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی نوت 10 الترا

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی آ 12

قاب و شاسی سامسونگ گلکسی اس 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود