سنسور سقفی یوتاب 360 درجه

سنسور سقفی یوتاب 360 درجه

ادامه مطلب
‎تومان117,000 بدون مالیات
موجود است
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
شرح

سنسور سقفی یوتاب 360 درجه

محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم یک محصول فوق‌ العاده‌ اس سنسور سقفی یوتاب زاویه پوشش  360 درجه دارد و حول محور خودش می‌چرخد و تحت پوشش آن محرک‌ها را شناسایی می‌کند؛ در واقع می‌تواند هر چیزی که اطرافش 360 درجه باشد را بشناسد جنس این مدل سنسور از پلاستیک ای‌ بی‌ اس است که در حال حاضر بسیار پر کاربرد و مفید می‌باشد پلاستیک ای‌ بی‌ اس به دلیل این ‌که رنگ آن ثابت است و هیچ‌وقت تغییر نمی‌کند و تحت هیچ شرایطی تغییری در آن وجود ندارد آب‌ و هوایی دما روی آن تأثیری نمی‌گذارد بسیار پر کاربرد شده و سعی می‌کنند در محصولات مختلف از این پلاستیک استفاده کنند. در ادامه به شما یک سری ویژگی های فوق العاده درباره سنسور سقفی یوتاب 360 درجه بیان خواهیم کرد.

همچنین سنسور سقفی 360 درجه یوتاب به دلیل این‌ که از ای ‌بی ‌اس ثابت تولید شده از رنگش بدون تغییر می‌باشد؛ درمورد سنسور سقفی یوتاب می‌توانیم بگوییم که زمان و مدت روشنایی آن را باید به ‌صورت دستی مشخص کنید به ‌عنوان مثال زمان فعالیت سنسور برای شناسایی محرک و صدور فرمان روشن کردن لامپ‌ها به مدت دلخواه می‌تواند تنظیم شود و حتی زمان خاموش شدن لامپ که نیاز به عدم فعالیت سنسور دارد هم می‌توانید به‌ صورت دستی بهش برنامه بدید همچنین می‌توانید درجه حساسیت سنسور را به عامل محرک تنظیم کنید.

از دیگر ویژگی‌ های این سنسور که شما را شگفت ‌زده می ‌کند و فوق‌ العاده هستند می‌ توانید به شناسایی خودکار شب و روز بگوییم یعنی این‌ که خودش به ‌صورت خودکار تشخیص می ‌دهد که الان روز است و چراغ‌ها را روشن نمی ‌کند و الان شب است و خودکار چراغ را روشن می‌کند این ویژگی تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف انرژی برق و همین‌ طور قیمت آن و قبض برق دارد.

 

ویژگی دیگر در مورد سنسور سقفی یوتاب 360 درجه

درمورد ویژگی‌ های دیگر می ‌توانیم بگوییم که مصرف انرژی برق کم یکی از مزایای فوق‌ العاده آن می ‌باشد همچنین می ‌توانیم بگوییم که این مدل سنسور به ‌صورت سقفی و دیواری هالوژنی و پریزی وجود دارد و در ساختمان ‌های مسکونی و اماکن عمومی به‌ وفور استفاده می‌شود. سطح پوشش آن ۱۲ مترمربع و ارتفاع نصب آن ‌هم سوم عرض ۶ متر است که حتما ارتفاع نصب باید دقت شود تا سنسور بتواند فعالیت خودش را به ‌خوبی انجام دهد.

سنسورهای سقفی در حال حاضر کاربردهای خیلی زیادی دارند و برند یوتاب یکی از برند های داخل ایران است که هم کیفیت خوبی دارد و هم قیمتش مناسب است. برند های خارجی هم وجود دارند اما قیمت آن‌ها زیاد است در صورتی ‌که فقط نام برند خارجی ‌شان را می ‌خورند همین برند یوتاب توانسته محصولاتی را عرضه کند که از نظر کیفیت با مدل‌های خارجی برابری می‌کند و همین‌ طور قیمت خیلی خوبی هم دارد و ضمانت و گارانتی هم می ‌شود.

در مورد نصب سنسور سقفی هم باید بگوییم به دو صورت روکار و سختی می ‌توانید آن را نصب کنید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

برگه داده

زاویه دید
360 درجه
گارانتی
3 سال گارانتی
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود