لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

ریل و چراغ ها ریلی

ریل چراغ ریل چراغ ریل چراغ
مشاهده سریع
عشق
42,800 تومان
ریل چراغ آریانور آین ریل ها در سایز ها مختلف و رنگ ها مشکی و سفید به فروش میرسه این ریل ها در تمام سایز ها و رنگ ها قابل تولید است.بدنه آلومینیوم وزن سنگین بدون افتادگی ساخت ایران 2 سال گارانتی
مشاهده سریع
عشق
چراغ ريلي 12وات COB نمانور چراغ ريلي 12وات COB نمانور
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
101,850 تومان
در چراغ ریلی نمانور 12 وات از تکنولوژی COB  و بدنه آلومینیومی استفاده شده کیفیت ساخت این چراغ بالاست و 2 سال گارانتی تعویض دارد توجه کنید برای چراغ ریلی به یک ریل به اندازه دلخواه
مشاهده سریع
عشق
چراغ ريلي 30 وات COB نمانور چراغ ريلي 30 وات COB نمانور
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
577,500 تومان
در چراغ ریلی نمانور 30 وات از تکنولوژی COB  و بدنه آلومینیومی استفاده شده کیفیت ساخت این چراغ بالاست و 2 سال گارانتی تعویض دارد توجه کنید برای چراغ ریلی به یک ریل به اندازه دلخواه
مشاهده سریع
عشق
چراغ ریلی 30 وات بدنه سفید مدل RIM چراغ ریلی 30 وات بدنه سفید مدل RIM
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
668,250 تومان
چراغ ریلی 30 وات واقعی رنگ بدنه سفید تنوع نور سفید - آفتابی یک سال گارانتی مناسب نورپردازی و دیزاین فروشگاه ها : پرده فروش ، مبلمان ، بوتیک - ویترین مغازه ها و...
مشاهده سریع
عشق
چراغ ریلی 30 وات بدنه مشکی مدل RIM چراغ ریلی 30 وات بدنه مشکی مدل RIM
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
668,250 تومان
چراغ ریلی 30 وات واقعی رنگ بدنه مشکی تنوع نور سفید - آفتابی یک سال گارانتی مناسب نورپردازی و دیزاین فروشگاه ها : پرده فروش ، مبلمان ، بوتیک - ویترین مغازه ها و...
مشاهده سریع
عشق
چراغ ريلي 33 وات COB نمانور چراغ ريلي 33 وات COB نمانور
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
609,000 تومان
در چراغ ریلی نمانور 33 وات از تکنولوژی COB  و بدنه آلومینیومی استفاده شده کیفیت ساخت این چراغ بالاست و 2 سال گارانتی تعویض دارد توجه کنید برای چراغ ریلی به یک ریل به اندازه دلخواه
مشاهده سریع
عشق
چراغ ريلي 7 وات COB نمانور چراغ ريلي 7 وات COB نمانور
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
99,750 تومان
در چراغ ریلی نمانور 7 وات از تکنولوژی COB  و بدنه آلومینیومی استفاده شده کیفیت ساخت این چراغ بالاست و 2 سال گارانتی تعویض دارد توجه کنید برای چراغ ریلی به یک ریل به اندازه دلخواه
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 8 از 8 مورد

ریل و چراغ ها ریلی

ریل و چراغ ها ریلی

 جزو مدرن ترین روش برای تامین نور در ساختمان هایی با معماری و شرایط خاص می باشد.

 این چراغ ها در یک ردیف در کنار هم قرار گرفته اند ، زیرا بر روی یک ریل در مسیری به صورت به هم پیوسته قرار دارند.

 تفاوت این نوع نورپردازی با سیم کشی این است که کلیه چراغ ها در یک ردیف انرژی قرار می‌گیرند ، و به صورت منظم در یک راستا در کنار هم موجود می باشند.

سیستم روشنایی ریلی در چه زمان های استفاده می شود ؟

 چراغ های ریلی در گالری ها ، موزه ها ، فروشگاه ها ، مکان و فضاهای بزرگ و ... قابل استفاده هستند ، به دلیل تابش موضعی که دارند می‌توان بر روی هر جسم یا وسیله خاصی نور را تاباند و همچنین می‌توان آن را در جهت های مختلف چرخش داد.

 از این چراغ های ریلی برای فضاهایی مثل نمایشگاه ، گالری و همچنین سن های تئاتر مناسب می باشد زیرا می‌توان به یک مکان یا جسم یا تابلوی خاصی نور را تاباند.

 چراغ های ریلی قابلیت چرخش به سمت چپ و راست و یا چرخش ۳۶۰ درجه نیز را دارند.

چراغ های ریلی نیز مانند تمامی ابزارها و تجهیزات روشنایی از  اجزای خاص تشکیل می شوند که شامل چراغ ها ، پایه ها و اتصالات  می باشد.

چراغ ها

 جزو اجزای مهم ، اساسی و اصلی روشنایی هستند زیرا نور از چراغ ها به وجود می آید ، و برای انتخاب کردن مناسب ترین و درست ترین چراغ ها باید به یک سری موارد توجه کرد از جمله ، اندازه  ، فضا و ارتفاع سقف که می‌تواند در انتخاب چراغ بهترین کمک را به شما بکند و همچنین به این نکته توجه داشته باشید که اگر سقف کوتاه تر یا بلندتر باشد شرایط استفاده از این چراغ های ریلی متفاوت است.

 در صورت کوتاه تر بودن سقف این شرایط ساده تر خواهد بود زیرا  ابتدا روی لبه سقف متصل شده و بعد چراغ ها را به آن نصب می کنید ، و در صورت ارتفاع زیاد سقف باید چراغ ریلی را به شکل آویزان متصل کنید.

اما به این نکته توجه کنید که شما می‌توانید ریل را بر روی دیوار نیز نصب کنید که در این حالت شرایط نورپردازی تغییر می‌کند و جهت آن نیز متفاوت می شود ، نور در این شرایط مستقیماً از بالا یا پایین محصول تابانده می‌شود و به فضای شما نمایش و جلوه خاصی می دهد. اگر می خواهید در چراغ های ریلی برای مکان هایی مثل جواهرات ، مزون و ... استفاده کنید ، از چراغ هایی با رنگ زرد یا آفتابی استفاده کنید زیرا نور زرد طبیعی ترین رنگ و نور است ، و رنگ پارچه یا طلا را زیباتر جلوه می دهد ، استفاده از نورهای سفید بیشتر در داروخانه ها به کار می رود تا بتواند روشنایی و تمیزی بیشتری را به وجود آورد.

چراغ های ریلی دارای انواع نور و روشنایی هستند که می‌توان از آن ها در ابعاد و اندازه های مختلف نام برد.

 ریل ها و اتصالات

 جزوی از اجزای سازنده خاص چراغ های ریلی به حساب می آیند ، در ابعاد و رنگ های مختلف موجود می باشند که شما می توانید بر اساس نوع کاربرد و شرایط و مورد نظر خود بهترین آن ها را انتخاب کنید.

 پایه ها

اتصال لامپ ها به ریل را بر عهده دارند که در دو نوع ساخته شدند ، نوع اول قابلیت اتصال لامپ را دارا می باشند و نوع دوم شامل پایه و لامپ می شود که به صورت یک ترکیب روی ریل نصب می‌شوند.

 پایه ها نیز در ابعاد و شکل های مختلفی وجود دارد که می‌توانید بر اساس نیاز و کاربرد و طیفی که می خواهید مناسب ترین طرح رنگ را انتخاب کنیدو

 سیم کشی

 چراغ های ریلی نیز مانند دیگر روشنایی ها نیاز به سیم کشی داشته و سیم کشی آن ها مانند مابقی چراغ ها بوده و تفاوت چندانی ندارند و می توانید برای روشنایی از چراغ های ریلی از ریموت استفاده کرده و به وسیله آن خاموش و روشن را کنترل کنید.

ریل های با کیفیت شامل چه ویژگی هایی هستند ، انعطاف پذیری بالای آن جزو یکی از اساسی ترین و مهم ترین ویژگی های آن محسوب می شود.

 برای انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ برای چراغ های ریلی باید به نوع مکان ، رنگ نور ، مساحت و فضای مورد استفاده برای ریل و چراغ های ریلی نوع نورپردازی و همچنین هزینه‌ای که می خواهی برای آن صرف کنید توجه داشته باشید.

 استفاده از ریل در چراغ های ریلی چه مزیت هایی دارد ؟

 ریل ها به شکلی طراحی شده اند که بتوانند وزن چراغ های نصب شده بر روی خود را تحمل کند و همچنین امکان و توان برق رسانی برای تمامی چراغ ها را دارا می باشند ، به همین دلیل سیم کشی به صورت پیوسته و طولی در مسیر همین ریل ها انجام شده است.

 مراحل نصب چراغ ریلی

 مشخص کردن متراژ ریلی

 خرید کردن چراغ ریلی متناسب با فضا و ماهیتی که مد نظر دارید.

 لوازم جانبی آن را تهیه کنید.

 مکان مناسب برای نصب ریل و همچنین تعداد و نوع چراغ های مد نظر خود را مشخص کنید.

پایه ها را نصب کنید.

چراغ های انتخاب شده را در جای خود قرارداده و نصب کنید.

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود