ریسه شلنگی LED

فیلتر توسط
ریسه اس ام دی (SMD) شلنگی 5730 نور قوی - 1 ریسه اس ام دی (SMD) شلنگی 5730 نور قوی - 1
مشاهده سریع
عشق
‎تومان24,300 (بدون مالیات)
ریسه SMD شلنگی  5730  نصب آسان  220 ولت  نور پر قدرت و شفاف  ضد آب  تنوع رنگی  بالا  بدون نیاز از به نصب ترانس فقط سوکتدرجه یک چین مانند نمونه ها پاکستانی افت نور پیدا نمیکند
مشاهده سریع
عشق
ریسه مولتیRGB 5050 ریسه شلنگی LED ریسه مولتیRGB 5050 ریسه شلنگی LED
مشاهده سریع
عشق
‎تومان26,400 (بدون مالیات)
ریسه نواری ال ای دی 5050 RGB مولتی 220 ولت استاندارد ip65 ریسه ال ای دی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد که این بستگی به میزان مقاومت آن ها در برابر آب دارد. از آن جا که این ریسه ها قابلیت...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 7 از 7 مورد

ریسه شلنگی LED

ریسه شلنگی LED

 این نوع ریسه ها نیز مانند مابقی ریسه ها برای تزئین استفاده می شود. لامپ های این ریسه ها از نوع ال ای دی هستند ، و می توانید از آن در اکثر فضاها و مکان‌ها استفاده کنید ، ریسه های شلنگی مقاومت بالایی نسبت به گرد و خاک و آب دارند.

 این نوع ریسه ها خود انواع خاصی داشته و هر کدام از انواع کارکرد و کاربرد متفاوتی دارند.

 ریسه شلنگی ال ای دی

همانطور که از اسمش پیداست از لامپ های ال ای دی استفاده می شوند و با استفاده از این لامپ ها قاعدتاً در مصرف برق صرفه جویی می شود ، و از همه مهم تر این است که ال ای دی ها از خود گرمای زیادی تولید نمی کنند ، مانند ریسه های دیگر رنگ های مختلفی دارد و این تنوع رنگ ها آن را جذاب تر می کند ، اما باید به این نکته توجه کنید که در این ریسه ها تنوع رنگ ها به دلیل رنگ متفاوت لامپ ها می باشد ، نه فقط به تنهایی نور آن ها ، این ریسه ها بر عکس ریسه های نواری دارای ریموت ، کنترل و تنظیم از راه دور نمی باشند.

چون ریموت ندارند به صورت دستی آن را می توان خاموش و روشن کرد ، اندازه این نوع ریسه ها به در صورت دو متری وجود داشته و می توان آن ها را در مضرب ۲ سفارش داد.

 ریسه شلنگی معمولی

 از نوع قدیمی به حساب می رود شباهت بسیار زیادی به لامپ‌های رشته‌ای دارند و تمامی کاربرد و ویژگی آن ها نیز مانند ، لامپ‌های رشته‌ای می باشد و چون از نوع قدیمی هستند مصرف برق زیادی دارند ، و همچنین برعکس نام های امروزی گرمای بسیار زیادی را تولید می کنند ، رنگ های  مختلف این نوع ریسه ها به دلیل شلنگ های رنگی می باشد ، و لامپ ها هیچ تأثیری در رنگ نور ندارند.

 در بسته بندی های ۱۰۰ متری موجود می باشند اما می توانید آن ها را به اندازه های یک متری نیز برش دهید.

 ریسه شلنگی نئون فلکسی

جزو گران ترین انواع ریسه ها می باشند ، این نوع بیشتر برای نمای ساختمان ها استفاده می شود و برای برخی از موارد کاربرد ندارد ، و نمی توان از این نوع ریسه ها استفاده کرد ، این نوع از اندازه های مختلفی در بازار موجود است که می توانید در اندازه ها و سایز های ۲۰ متری ، ۵۰ متری و ... خریداری کنید ، اما خوبی این ریسه این می باشد ، که به اندازه هر یک متر فضایی برای برش دادن ، دارد و شما می توانید آن ها را به اندازه و سایز دلخواه خود در بیاورید.

 ریسه شلنگی فلکسی

این نوع ریسه ها و ریزش شلنگی نئون فلکسی یک تفاوت بسیار زیادی با دیگر انواع دارند آن هم این است ، که نور آن ها به شکل نقطه نقطه نمی باشد و نور یکدست را به شما می دهد ، در اکثر مکان ها قابل استفاده از آن وجود دارد ، توجه داشته باشید که از ریسه های شلنگی فلکسی و همچنین نئون فلکسی نمی‌توانید برای روشنایی سقف استفاده کنید ، زیرا برای این مورد کاربردی نمی باشند ، اما توجه داشته باشید که این نوع زیبایی خاصی به خاطر یکدست بودن نور می دهند ، این محصولات طول عمر نسبتاً بالایی دارند و در برابر آب مقاوم بوده و می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد.

 ریسه شلنگی  SMD

  این ریسه به خودی خود می تواند یکی از مهم ترین و بهترین نوع خودش باشد ، همانطور که از اسمش پیداست از لامپ های SMD استفاده می‌شود ، که این نوع لامپ ها دارای آیسی هایی با پایه کوتاه می باشند ، این نوع از ریسه ها خود انواع مختلفی دارند و هر کدام از این انواع کاربرد ، کارکرد و ویژگی های مخصوص به خود را دارند که می توان تفاوت بین آن ها ایجاد کرد ، و بر اساس نیاز شما از هرکدام از آن ها که بخواهید می‌توانید ، استفاده کنید نوع اول آن ها تک رنگ بوده و رنگی ثابت دارد و به هیچ رنگ دیگری تغییر نمی کند ، و نوع دوم آن به شکل هفت رنگ بوده و می‌تواند از رنگی به رنگ دیگر تغییر کند ، این ریسه ها دارای ریموت هستند که می‌توان تنظیم رنگ و کنترل آن را با کمک این ریموت ها انجام داد.

 این ریسه ها در سایز و اندازه ۱۰۰ متری وجود دارند اما مانند ریسه شلنگی نئون فلکسی در اندازه های یک متری فضایی برای برش دادن دارند که می‌توان به اندازه های دلخواه تقسیم کرد.

در هنگام نصب ریسه های شلنگی باید به یکسری نکات توجه کرد

وقتی میخواهید به اندازه دلخواه خود ریسه را برش دهید حواستان به این موضوع باشد که ریسه در برق نباشد زیرا در این صورت امکان برق گرفتگی بسیار زیاد می باشد.

 زمانی که شما این ریسه ها را خریداری می کنید به صورت ورقه ای در کنار یکدیگر قرار گرفتند ، و حواستان به این موضوع باشد که در این شکل آن را در مدت زمان طولانی به برق وصل نکنید زیرا گرمای موجود باعث می‌شود که این ریسه ها آب شده و از بین رفته و همچنین خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشند.

اگر قصد برش ریسه ها را دارید حتماً از قسمت مخصوص برش استفاده کنید ، زیرا هر ریسه ای که قابلیت برش خوردن دارد فضایی برای این کار دارا می باشد ، اگر غیر از فضای مربوطه این کار را انجام دهید طبعاً باعث از بین رفتن ریسه و از کار افتادن آن می شود.

 زمانی که می‌خواهید ریسه را خریداری کنید به این موضوع دقت کنید ، که روی لایه پلاستیکی آن خراش ، بریدگی ، ترک و یا مواردی از این قبیل وجود نداشته باشد زیرا تمامی این موارد می‌تواند باعث نفوذ رطوبت ، اتصال برق و ... شود.

 توجه داشته باشید که برای جابجایی ریسه ها هرگز آن را روی سطحی نکشید ، زیرا این موضوع باعث می‌شود که سیستم ساختار درونی سیم ها خراب شده و از کار افتادگی ریسه ها  را به دنبال داشته باشد.

 از رشته های شلنگی بیشتر در مکان هایی مثل فروشگاه ها ، هتل ها ، مراکز مذهبی ، ساختمان های مسکونی ، تجاری و ... استفاده می شود.

 بین ریسه نواری و ریسه شلنگی چه تفاوتی وجود دارد ؟

 ریسه های شلنگی در انواع مختلفی وجود دارند که جزو پرکاربردترین ریسه ها برای نورپردازی ، تزیین و زیبایی می باشد و همچنین مصرف برق آن ها خیلی کم تر است ، و با این شرایط کیفیت نوری مناسب و بالایی را دارا می باشد ، اما ریسه های نواری باریک هستند و قطر کمتری نسبت به ریسه های شلنگی دارند و اصولاً در اندازه های ۵ تا ۱۰ متر در بازار وجود دارد ، که می توانید آن را به اندازه دلخواه خود برش دهید.

 شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود یکی از انواع ریسه های شلنگی را خریداری کنید که بهترین و مناسب ترین کاربرد را با نیاز شما داشته باشد ، و همچنین برای نصب آن حد امکان از متخصصین این زمینه استفاده کنید تا با این موضوع تمامی جوانب فنی را در نظر بگیرید و همچنین اگر نمی دانید که دقیقا برای نیاز خود از کدام یک از ریسه ها استفاده کنید ، می توانید از متخصصین برق و فروشندگان این لوازم کمک بگیرید تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود