ریسه

 • ریسه شلنگی LED

  ریسه شلنگی LED

  ریسه شلنگی LED

   این نوع ریسه ها نیز مانند مابقی ریسه ها برای تزئین استفاده می شود. لامپ های این ریسه ها از نوع ال ای دی هستند ، و می توانید از آن در اکثر فضاها و مکان‌ها استفاده کنید ، ریسه های شلنگی مقاومت بالایی نسبت به گرد و خاک و آب دارند.

   این نوع ریسه ها خود انواع خاصی داشته و هر کدام از انواع کارکرد و کاربرد متفاوتی دارند.

   ریسه شلنگی ال ای دی

  همانطور که از اسمش پیداست از لامپ های ال ای دی استفاده می شوند و با استفاده از این لامپ ها قاعدتاً در مصرف برق صرفه جویی می شود ، و از همه مهم تر این است که ال ای دی ها از خود گرمای زیادی تولید نمی کنند ، مانند ریسه های دیگر رنگ های مختلفی دارد و این تنوع رنگ ها آن را جذاب تر می کند ، اما باید به این نکته توجه کنید که در این ریسه ها تنوع رنگ ها به دلیل رنگ متفاوت لامپ ها می باشد ، نه فقط به تنهایی نور آن ها ، این ریسه ها بر عکس ریسه های نواری دارای ریموت ، کنترل و تنظیم از راه دور نمی باشند.

  چون ریموت ندارند به صورت دستی آن را می توان خاموش و روشن کرد ، اندازه این نوع ریسه ها به در صورت دو متری وجود داشته و می توان آن ها را در مضرب ۲ سفارش داد.

   ریسه شلنگی معمولی

   از نوع قدیمی به حساب می رود شباهت بسیار زیادی به لامپ‌های رشته‌ای دارند و تمامی کاربرد و ویژگی آن ها نیز مانند ، لامپ‌های رشته‌ای می باشد و چون از نوع قدیمی هستند مصرف برق زیادی دارند ، و همچنین برعکس نام های امروزی گرمای بسیار زیادی را تولید می کنند ، رنگ های  مختلف این نوع ریسه ها به دلیل شلنگ های رنگی می باشد ، و لامپ ها هیچ تأثیری در رنگ نور ندارند.

   در بسته بندی های ۱۰۰ متری موجود می باشند اما می توانید آن ها را به اندازه های یک متری نیز برش دهید.

   ریسه شلنگی نئون فلکسی

  جزو گران ترین انواع ریسه ها می باشند ، این نوع بیشتر برای نمای ساختمان ها استفاده می شود و برای برخی از موارد کاربرد ندارد ، و نمی توان از این نوع ریسه ها استفاده کرد ، این نوع از اندازه های مختلفی در بازار موجود است که می توانید در اندازه ها و سایز های ۲۰ متری ، ۵۰ متری و ... خریداری کنید ، اما خوبی این ریسه این می باشد ، که به اندازه هر یک متر فضایی برای برش دادن ، دارد و شما می توانید آن ها را به اندازه و سایز دلخواه خود در بیاورید.

   ریسه شلنگی فلکسی

  این نوع ریسه ها و ریزش شلنگی نئون فلکسی یک تفاوت بسیار زیادی با دیگر انواع دارند آن هم این است ، که نور آن ها به شکل نقطه نقطه نمی باشد و نور یکدست را به شما می دهد ، در اکثر مکان ها قابل استفاده از آن وجود دارد ، توجه داشته باشید که از ریسه های شلنگی فلکسی و همچنین نئون فلکسی نمی‌توانید برای روشنایی سقف استفاده کنید ، زیرا برای این مورد کاربردی نمی باشند ، اما توجه داشته باشید که این نوع زیبایی خاصی به خاطر یکدست بودن نور می دهند ، این محصولات طول عمر نسبتاً بالایی دارند و در برابر آب مقاوم بوده و می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد.

   ریسه شلنگی  SMD

    این ریسه به خودی خود می تواند یکی از مهم ترین و بهترین نوع خودش باشد ، همانطور که از اسمش پیداست از لامپ های SMD استفاده می‌شود ، که این نوع لامپ ها دارای آیسی هایی با پایه کوتاه می باشند ، این نوع از ریسه ها خود انواع مختلفی دارند و هر کدام از این انواع کاربرد ، کارکرد و ویژگی های مخصوص به خود را دارند که می توان تفاوت بین آن ها ایجاد کرد ، و بر اساس نیاز شما از هرکدام از آن ها که بخواهید می‌توانید ، استفاده کنید نوع اول آن ها تک رنگ بوده و رنگی ثابت دارد و به هیچ رنگ دیگری تغییر نمی کند ، و نوع دوم آن به شکل هفت رنگ بوده و می‌تواند از رنگی به رنگ دیگر تغییر کند ، این ریسه ها دارای ریموت هستند که می‌توان تنظیم رنگ و کنترل آن را با کمک این ریموت ها انجام داد.

   این ریسه ها در سایز و اندازه ۱۰۰ متری وجود دارند اما مانند ریسه شلنگی نئون فلکسی در اندازه های یک متری فضایی برای برش دادن دارند که می‌توان به اندازه های دلخواه تقسیم کرد.

  در هنگام نصب ریسه های شلنگی باید به یکسری نکات توجه کرد

  وقتی میخواهید به اندازه دلخواه خود ریسه را برش دهید حواستان به این موضوع باشد که ریسه در برق نباشد زیرا در این صورت امکان برق گرفتگی بسیار زیاد می باشد.

   زمانی که شما این ریسه ها را خریداری می کنید به صورت ورقه ای در کنار یکدیگر قرار گرفتند ، و حواستان به این موضوع باشد که در این شکل آن را در مدت زمان طولانی به برق وصل نکنید زیرا گرمای موجود باعث می‌شود که این ریسه ها آب شده و از بین رفته و همچنین خطرات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشند.

  اگر قصد برش ریسه ها را دارید حتماً از قسمت مخصوص برش استفاده کنید ، زیرا هر ریسه ای که قابلیت برش خوردن دارد فضایی برای این کار دارا می باشد ، اگر غیر از فضای مربوطه این کار را انجام دهید طبعاً باعث از بین رفتن ریسه و از کار افتادن آن می شود.

   زمانی که می‌خواهید ریسه را خریداری کنید به این موضوع دقت کنید ، که روی لایه پلاستیکی آن خراش ، بریدگی ، ترک و یا مواردی از این قبیل وجود نداشته باشد زیرا تمامی این موارد می‌تواند باعث نفوذ رطوبت ، اتصال برق و ... شود.

   توجه داشته باشید که برای جابجایی ریسه ها هرگز آن را روی سطحی نکشید ، زیرا این موضوع باعث می‌شود که سیستم ساختار درونی سیم ها خراب شده و از کار افتادگی ریسه ها  را به دنبال داشته باشد.

   از رشته های شلنگی بیشتر در مکان هایی مثل فروشگاه ها ، هتل ها ، مراکز مذهبی ، ساختمان های مسکونی ، تجاری و ... استفاده می شود.

   بین ریسه نواری و ریسه شلنگی چه تفاوتی وجود دارد ؟

   ریسه های شلنگی در انواع مختلفی وجود دارند که جزو پرکاربردترین ریسه ها برای نورپردازی ، تزیین و زیبایی می باشد و همچنین مصرف برق آن ها خیلی کم تر است ، و با این شرایط کیفیت نوری مناسب و بالایی را دارا می باشد ، اما ریسه های نواری باریک هستند و قطر کمتری نسبت به ریسه های شلنگی دارند و اصولاً در اندازه های ۵ تا ۱۰ متر در بازار وجود دارد ، که می توانید آن را به اندازه دلخواه خود برش دهید.

   شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود یکی از انواع ریسه های شلنگی را خریداری کنید که بهترین و مناسب ترین کاربرد را با نیاز شما داشته باشد ، و همچنین برای نصب آن حد امکان از متخصصین این زمینه استفاده کنید تا با این موضوع تمامی جوانب فنی را در نظر بگیرید و همچنین اگر نمی دانید که دقیقا برای نیاز خود از کدام یک از ریسه ها استفاده کنید ، می توانید از متخصصین برق و فروشندگان این لوازم کمک بگیرید تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.

 • ریسه نواری

  ریسه نواری

  ریسه نواری

  ریسه نواری اس ام دی smd از تکنولوژی ال ای دی , اس ام دی استفاده میکنه و دارای 60 لامپ میباشد در هر متر این نوع ریسه ها به طور معمول در حلقه ها 5 متری تولید شده و مناسب استفاده در مکان ها با فضا نورپردازی کم میباشد باکیفیت بودن این محصول بسته به شرکت تولید کننده یا وارد کننده آن دارد بهتر است قبل از خرید این ریسه نواری led/SMD به کیفیت و ضد آب IP بودن آن دقت کنید. 

  رنگ ها این ریسه نواری بسیار متنوع و جذاب است آبی سبز قرمز بلک لایت بنفش زرد انبه ای سفید آفتابی و... 

  دقت کنید که در صورتی که به ریسه شلنگی نیاز دارید به خرید ریسه شلنگی بروید 

  جزوی از انواع ریسه ها می باشد و خود نیز انواع متفاوت با کارایی و کاربرد مختلف دارد.

  ریسه نواری روکش دار

  در مواردی چون لابی هتل ها ، مرکزهای خرید ، منزل های مسکونی ، ویلاها ، مراکز تجاری ، رستوران ها و ... استفاده می شود.

  این نور پردازی به شکل نور مخفی می باشد ، و در رنگ های تکی و هفت رنگ وجود دارد ، که به وسیله ریموت می توان این رنگ نور ها را تنظیم کرد.

  با استفاده از ریسه ها در مصرف برق صرفه جویی می شود.

  درانداره ، سایز و طول های مختلف موجود می باشد و بر اساس نیاز می توان آن را تهیه کرد.

  ریسه نواری Ied

  چون دارای قدرت و گرمای کم می باشند ، و از نظر اندازه جمع و جور هستند به شکل ریسه نواری تولید می شوند.

  نوع بسیار مهم بوده و دررنگ های آبی ، قرمز ، زرد و سبز موجود می باشد و حتی از نوع چند رنگ مثل وجود سه رنگ آبی ، قرمز و سبز  نیز دارا می باشند.

  این نوع از ریسه ها شامل ریموت می شوند که می توان به کمک آن ریسه را کنترل کرد و تنظیم رنگ را انجام داد.

  ریسه نواری Ied چیست ؟

  لامپ های led بر روی نوار یا روبانی نازک قرار گرفته اند ، و این موجب منعطف بودن و جای کمتری را اشعال کردن می شود ، و امکان دارد دربعضی مواقع در پشت آن چسب نیز وجود داشته باشد ، برند ها ، اندازه ، سایز و.... این ها متفاوت می باشد ، که شما می توانید براساس نور مورد نیاز خود نوعی از آن ها را انتخاب کنید.

   اما متوجه داشته باشید که هرچه لامپ بررگ تر و ریسه طویل تر باشد انرژی بیشتری نیز مصرف می کند ، می توانید از این ریسه ها برای تهیه ویدیو استفاده کنید زیرا هر مدل نور و رنگ را ایجاد می کند.

  موارد ایمنی برای استفاده از ریسه نواری led

   برای نصب هر چه راحت تر این چراغ ها ابتدا سطح مورد نیاز را تمیز کنید ، فضایی را که می خواهید در آن ریسه نوار را نصب کنید اندازه گیری کرده و بعد آن را به صورت کامل تمیز کرده  و بعد اگر نوارهای شما دارای چسب بوده ، که با چسب خود به دیوار بچسبانید اما اگر دارای چسبی نبوده پشت نوار ال ای دی را چسب وصل کنید و بعد به دیوار بچسبانید.

   این ریسه ها به دلیل روکشی که دارند ، و این روکش از جنس پلاستیکی بوده ، ضد لکه می باشند.

   علاوه بر این که این ریسه ها را می‌توان در کارهای تزیینی استفاده کرد ، برای روشنایی فضا نیز کاربرد دارد.

   مزیت های استفاده از ریسه نواری led

  برای نورپردازی با استفاده از این ریسه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ، و زمانی که آن را روشن می‌کنید زیبایی دو چندانی به فضای شما می‌دهد ، و فضا را برای شما دلپذیرتر می کند.

   البته نکته مهم را دست کم نگیرید که این ریسه ها باعث می شوند که شما بتوانید هر فضایی را که دوست دارید با خلاقیت خاص خود نورپردازی کنید و همچنین می توانید با استفاده از کنترل تنظیم رنگ ها به اتاق خواب خود محیطی زیبا بدهید ، البته این را بدانید که می‌توانید از آن برای استفاده کردن و زیباسازی تمامی محیط ها از جمله راهرو ، آشپزخانه و ... استفاده کنید .

  در استفاده از این  ریسه ها در هر فضا و مکانی هیچ حد و مرز و محدودیتی وجود ندارد ، و از جمله مزیت های بسیار مهمی که توصیه می‌شود از این ریسه ها استفاده کنید شامل ، استفاده مصرف برق بسیار پایین ، نصب بسیار راحت ، آسان و سریع ، منعطف بودن بسیار بالای آن ، داشتن طول عمر بلندمدت ، داشتن رنگ ها و تنوع بسیار زیاد در آن و همچنین دادن تنوع در جلوه های نوری می توان از آن در فضاهای مختلف استفاده کرد و قابلیت برش در اندازه‌های مختلف نیز دارد.

   چراغ های سفید این ریسه ها جز اصلی ترین و مهم ترین رنگ آنان می‌باشد ، در قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند که هر کدام از آن ها بر اساس کارایی و کاربردی که دارند قیمت‌گذاری شده و می توان مناسب با نیاز ، کاربرد و کارکردی که می خواهید آن ها را خریداری کنید.

   ریسه نواری Ied در چه فضا هایی کاربرد دارد ؟

   می توان از آن برای تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر و یا همچنین تابلوهای مغازه ها استفاده کرد ، برای زیبا کردن آینه های حمام و یا آینه های میز توالت اتاق خواب شما ، برای زیبا سازی و روشنایی مسیر یک باغ ، دکوراسیون اتاق خواب ، دکوراسیون اتاق نشیمن ، کابینت آشپزخانه ها ، نرده های راه پله ها ، در مراسمات ، جشن ها و اعیاد ، برای تزیین درخت کریسمس ، همچنین از این ها در مراکزی چون فروشگاه ها ، مراکز تجاری ، مغازه ها ، هتل ها و رستوران ها برای نورپردازی و به وجود آوردن جلوه می توان استفاده کرد .

  اکثر افراد برای روشن کردن فضای داخلی و خارجی ساختمان ها از این ریسه ها استفاده می کنند ، زیرا می توانند نمای بیرونی ساختمان زیبایی بدهند ، و همچنین می توانید از آن برای دور پنجره ها ، ستون منزل ، راه پله ها و خیلی موارد دیگر در دکور خانه استفاده کنید ، تا بتوانید زیبایی دو چندانی به تمامی فضاهای موجود بدهید و جلوه زیبایی را برای مکان های خاص خود به وجود آورید ، حتی می توانید از این روش استفاده کنید تا روح و تازگی جدیدی به مکان ها و فضاهای خود بدهید.

   استفاده از ریسه نواری  Iedچگونه است ؟

   از این ریسه ها به سادگی می‌توان استفاده کرد ، فقط باید چسب موجود در پشت آن را در مکان مورد نظر بچسبانید ، و اگر این چسب وجود نداشته باشد ، می توانید خودتان به پشت آن چسب زده و بعد به مکان مورد نظر خود وصل کنید ، می‌توانید برای وصل کردن آن از یک متخصص کمک بگیرید ،  فردی که با برق سروکار دارد مانند ، برق کاران این نصب را برای شما انجام دهند و تا جایی که می توانید شما این کارهای فنی را انجام ندهید به متخصصان بسپارید.

  ریسه های نواری نیز مانند تمامی وسایل و ابزار ها شرایطی برای استفاده کردن دارند که باید به آن توجه کرد تا عمر طولانی مدت آن را تضمین کرد و همچنین از یکسری از خطرات و اتفاقات جلوگیری نمود از این رو در شرایط آب و هوایی سرد ، مرطوب و خشک می توانید استفاده کنید ، زمانی که می خواهید این ریسه ها را وصل کنید یا تعویض کنید حتما جریان برق را قطع کنید تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود  ، محصول را در کنار وسایلی مانند ، کاغذ یا پارچه قرار ندهید زیرا ممکن است گرمای حاصل از روشن بودن آن ها باعث آتش‌سوزی ، جرقه یا هر چیز دیگر شود ف پس ریسه های نواری برای تزیین عکس و ریسه بر روی دیوار مناسب نمی باشند .

   ریسه هایی که برای عکس هستند متفاوت بوده و فقط از نوع اسمی با این گونه ریسه ها مشابه می باشند ، زمانی که ریسه ها روشن بوده و یا از خاموش کردن آن تایم کوتاهی می‌گذرد تماس دست نداشته باشید زیرا حرارت بالایی دارد ، در فضاهای کاملا بسته از این محصول استفاده کنید ، اگر احساس می‌کنید احتمال ریزش آب و یا رطوبت زیاد در مکانی وجود دارد از این محصول استفاده نکنید ، همچنین برای حمام نیز در برخی از فضاها قابل استفاده است که متخصصین این حرفه این نکات را با جزئیات بیشتری می توانند به شما بگویند.

فیلتر توسط
ریسه اس ام دی (SMD) شلنگی 5730 نور قوی - 1 ریسه اس ام دی (SMD) شلنگی 5730 نور قوی - 1
مشاهده سریع
عشق
‎تومان24,300 (بدون مالیات)
ریسه SMD شلنگی  5730  نصب آسان  220 ولت  نور پر قدرت و شفاف  ضد آب  تنوع رنگی  بالا  بدون نیاز از به نصب ترانس فقط سوکتدرجه یک چین مانند نمونه ها پاکستانی افت نور پیدا نمیکند
مشاهده سریع
عشق
ریسه مولتیRGB 5050 ریسه شلنگی LED ریسه مولتیRGB 5050 ریسه شلنگی LED
مشاهده سریع
عشق
‎تومان26,400 (بدون مالیات)
ریسه نواری ال ای دی 5050 RGB مولتی 220 ولت استاندارد ip65 ریسه ال ای دی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد که این بستگی به میزان مقاومت آن ها در برابر آب دارد. از آن جا که این ریسه ها قابلیت...
مشاهده سریع
عشق
نوار اس ام دی SMD شاخه ای 5730 ریسه نواری نوار اس ام دی SMD شاخه ای 5730 ریسه نواری
مشاهده سریع
عشق
‎تومان49,300 (بدون مالیات)
نوار اس ام دی SMD شاخه ای از کاربردهای این محصول میتوان به استفاده به جای شیلنگ های نوری در زیر سقف کاذب و به جای چراغ های زیر کابینتی اشاره کرد . از دیگر کاربردهای این محصول می توان برای مکان های داخلی و بیرونی نام...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 12 از 15 مورد

ریسه

ریسه

نوعی روشنایی که ظاهر شلنگی یا نواری شکل دارد که در اندازه ها مختلف در دو نوع LED.SMDساخته شده که از آن برای نور مخفی آرک و زیبایی در کوچه ذر مراسم مختلف استفاده میشود.

 نوار طویل به همراه تعدادی لامپ را ریسه می‌گویند ، که لامپ ها به کمک مدار الکتریکی به هم متصل شده اند ، اصولاً از جنس لاستیکی یا سیم اتصال می باشند ، که داشتن این جنس قابلیت انعطاف پذیری بالایی به آن ها می‌دهد ، در زمان های قدیم از ریسه های لامپ برای جشن های مختلف ، عید ها و ... استفاده می کردند ، اما امروزه از ریسه های نواری به جای ریسه های لامپ استفاده می شود ، زیرا زیبایی دو چندانی به محیط می دهد.

 ریس چگونه کار می کند ؟

 در واقع ریسه یک نوع  لاین نواری می باشد ، که در اندازه و سایز های مختلف موجود است ، ریسه ها از لامپ‌های رشته‌ای یا LED تشکیل شده اند ، که فاصله این لامپ ها از یکدیگر به نوع ریسه بستگی دارد ، و می‌توانید مناسب با فضاهای خود از انواع ریسه هایی که دوست دارید ، خریداری کنید.

 این ریسه ها را می‌توان به راحتی در تمامی محیط ها از جمله ، نرده ها ، داخل آکواریوم به عنوان نور مخفی ، داخل آک ، زیر کابینت ها ، برای تزیین عکس ها روی دیوار اتاق و ... استفاده کرد ، این نوع ریسه ها از باتری و برق شهری برای روشن شدن و روشنایی استفاده می‌کنند.

این ریسه هایی که از LED تولید می شوند جز کم مصرف ها می باشند.

 ریسه های LED خود از چند بخش اساسی و مهم تشکیل شده‌اند.

چیپ ال ای دی

 زمانی که جریان برق وصل شود LED ها روی نوار روشن می شوند ، و بازتاب نور را انجام می‌دهند.

 چیپ ها مدل های مختلفی دارند.

 رابطه یا سوکت ریسه

ریسه برای روشن شدن باید از ابتدا یا انتها به برق وصل شود که این کار را سوکت انجام می دهد.

کیت یا فلاشر

 می توان نور تولید شده را کنترل کرد ، و تنظیمات دلخواه خود را انجام داد.

 درایو و سوکت ریسه

این درایو ها تبدیل برق شهری ۲۲۰ ولت ، به برق استاندارد و مناسب برای ریسه ها را انجام می دهند.

 نوار یا سیم

 وسیله ای است که لامپ های کوچک یا LED ها بر روی آن ها قرار می گیرند ، ریسه ها می توانند به شکل های مفتولی و یا LED سوزنی باشند.

انواع ریسه ها بر حسب کارکرد

 ریسه ها انواع مختلف دارند که این انواع را بر اساس کاربرد و کارکرد شان به ۲ دسته ، دسته بندی می کنند.

 ریسه ساختمانی

 این ریسه ها تزیین فضا را به عهده دارند و می‌توان از آن ها برای نمای ساختمان به عنوان نور مخفی ، یا استفاده داخل آرک سقف ، برای راه پله ها ، کنار نرده ها و ... نیز می توان استفاده کرد ، این ریسه ها چون برای نمای ساختمان به کار می رود و نمای ساختمان به نمای بیرونی گفته می‌شود ، از حفاظت بالایی برخوردار بوده و ضد آب می باشند.

 ریسه تزیینی

 برای تزیین داخل فضا استفاده می شود ،که به شکل رو کار می باشد. این ریسه های تزیینی رنگ بندی دارند ، و اصولاً به شکل کلاف های ۱۰۰ متری وجود دارند ، اما این امکان وجود دارد که آن را به اندازه های مختلف و دلخواه خود برش دهید.

انواع ریسه  بر حسب شکل ظاهری

 ریسه ال ای دی نواری

 ریسه ال ای دی شلنگی

 ریسه نئون فلکسی

نئون فلکسی یکی از بهترین برندهای ریسه ال ای دی محسوب می شود ، طول عمر بالایی دارد.

 از ریسه نئونی برای تابلوهای تبلیغاتی بیشتر استفاده می شود.

 مزیت های ریسه ال ای دی

 کم مصرف بودن ، داشتن انواع شکل ظاهری ، انواع رنگ های مختلف ، به وجود نیاوردن گرما ، محافظ بودن در برابر آب و هوا ، داشتن انعطاف پذیری بالا ، می توان آن ها را از راه دور خاموش یا روشن کرد و دارای بازده نوری بالا می باشند.

 ریسه ها دارای تنوع های رنگی زیادی هستند.

 ریسه انبه ای ، ریسه صورتی ، ریسه LED RGB یا همان ریسه LED هفت رنگ ، ریسه بنفش و ریسه آبی.

همانطور که می دانید امروزه از رنگ ها به عنوان تزیین عکس ها خیلی استفاده می شود ، زیرا می تواند زیبایی دو چندانی به عکس ها و اتاق خواب ها بدهد.

 مزیت ها و ویژگی های ریسه عکس

 این ریسه ها ایمن بوده  و امنیت بالایی دارند ، خود و محیط اطرافشان را گرم نمی‌کنند ، چون جز ریسه های ال ای دی محسوب می شوند ، انرژی کمتری مصرف می کنند ، همچنین قیمت ارزانی دارند و جالب است که بدانید وزن سبکی دارند و می توان به راحتی از آن ها استفاده کرد و به شکل خلاقانه به آن ها شکل و زیبایی داد.

 می توانید عکس چاپ شده خود را به ریسه ها آویزان کنید ، می تواند نورپردازی زیبایی به اتاق خواب شما یا فضای داخلی خانه شما بدهد ، همچنین برای تزیین درخت های کریسمس ، برای تزیین آلاچیق یا بالکن خود  ، برای زیبا شدن عکس های خود در حرفه ی عکاسی در فضاهای مختلف ، بخصوص در تزیین اتاق کودک و یا تزیین عکس برداری از کودک از آن استفاده کنید.

 ریسه های ال ای دی در کنار تمامی مزیت ها و زیبایی که دارند ، معایبی نیز دارند که شامل ، طول عمر کم تر آن ها در مناطق آب و هوایی گرم ، برای جابجایی حتماً باید تمامی نوار ریسه را جابجا کنید و یکی از مهم ترین نواقص آن این است ، که اگر یکی از لامپ های ال ای دی ریسه بسوزد مابقی لامپ ها نیز می سوزند ، ریسه های ال ای دی قیمت بالاتری نسبت به بقیه ریسه ها دارند.

 گاهی افراد می پرسند که می توان از ریسه ها داخل استخر نیز استفاده کرد ؟

 جواب این سوال مثبت است ، زیرا ریسه ها ضد آب بوده و عایق دارند که باعث حفاظت لامپ ها در برابر آب می‌شود ، پس می توانید برای تزیین استخرهای خود از ریسه ها استفاده کنید.

ادامه مطلب

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود