رقص نور و لوازم مهمانی

رقص نور و لوازم مهمانی

رقص نور و لوازم مهمانی

 با داشتن رقص نور و مابقی لوازم آن می‌توانید مراسمات خود ، جشن ها و مهمانی های خود را جذاب تر و لذت بخش تر برگزار کنید ، و همچنین می توانید به مهمانی خود هیجان زیادی بدهید.

 رقص نو شامل موارد زیادی می شود که می توان به صورت تکی آن ها را انتخاب کرد یا به صورت پکیج کامل آن را خریداری کرد.

 انواع رقص نور

افکت Ied هشت چشم

 افکت ال ای دی ۱۴ لنز مینی

 پار ال ای دی بلک لایت

پار ال ای دی فول کالر ۱۸ وات

پار ال ای دی 1+9

 دستگاه چهار کاره لیزر

 لیزر دو کانال آبی

 لیزر دو کانال قرمز و آبی

لیزر سه بعدی فول کالر ۵۰۰ میلی وات

 لیزر ۶ کانال خطی

 لیزر ۶ کانال خطی و طرح دار

 لیزر فول کالر انیمیشن ساز سه بعدی

 مووینگ اسپایدر

انواع رقص نور همراه توضیحات

مووینگ اسپایدر 2*4 متحرک

 این نوع دارای ۸ چراغ ال ای دی می باشد و جزو پرمصرف ترین موارد در نورپردازی محسوب می شود ، که بسیار حرفه ای بوده و افکت های جذاب و دوست داشتنی دارد که می‌توان جذابیت خاصی را برای جشن ها و مهمانی ها به وجود آورد.

مووینگ مکعبی

همانطور که از اسمش پیدا می باشد چراغ های ال ای دی مربع شکل دارد ، این وسیله را بیشتر افرادی که گروه های موسیقی دارند یا دی جی ها برای نورپردازی استفاده می کنند ، زیرا این دستگاه توانایی هماهنگ شدن نورپردازی با موسیقی را دارد ، که این شرایط می‌تواند به مجالس و جشن های شما جذابیت خاصی دهد ، چراغ های نورپردازی دارای صفحه نمایش نیز هستند.

ژوپیتر چهار کاسه

این نوع رقص نور ها نیز مانند مابقی انواع رقص نور ها از چراغ ال ای دی تشکیل شدند ، و در تعداد با یکدیگر متفاوت هستند ، که در این نورپردازی از ۴۸ ال ای دی استفاده شده است ، البته دلیل نام گذاری آن این است ، که دارای ۴ کاسه بوده و ۴۸ ال ای دی در این ۴ کاسه تقسیم شده است ، و هر کاسه دارای ۱۲ ال ای دی می باشد.

 جزو پرقدرت ترین نورپردازی ها محسوب می شود به دلیل تعداد بالای چراغ های ال ای دی آن ، این موضوع باعث می شود که بتوان از آن در مجالس نیز استفاده کرد آن ها از جنس فایبرگلاس هستند ، و این مسئله به آن ها کیفیت ضد خش بودن را نیز می دهد.

فلاشر ال ای دی

فلاشر ها در انواع مختلف موجود هستند ، که می‌توان از فلاشر هایی که به صورت سقفی نصب می شوند ، یا روی زمین قرار می‌گیرد و ... نام برد.

 این نوع فلاشر از ۸ عدد لامپ ال ای دی تشکیل شده است وزمانی که دستگاه را روشن می‌کنید ، به صورت چشمک زن نمایش داده می شود ، و بر اساس کنترلی که دارد می توان سرعت چشمک زدن آن را کنترل کرد ، که در اکثر مراسم و جشن ها از آن استفاده می شود به خصوص در زمان هایی که تمامی چراغ های مجلس خاموش شده و فلاشر به صورت چشمک زن شروع به کار می کند و مجلس تاریک و روشن می شود ، از این نوع وسیله بیشتر در تبلیغات استفاده می شود زیرا توجه افراد را با خاموش و روشن شدن به خود جذب می کند.

لیزر ۴ کانال ۴ رنگ 

این نوع از سه لامپ لیزری تشکیل شده‌اند و  حالت اتوماتیک را دارا می باشند ، شاید به این فکر کنید که چرا دارای ۴ کانال بوده اما از سه لامپ استفاده شده است ؟ باید به این نکته توجه کنید که این ها از سه لامپ در سه کانال تشکیل شده ، و کانال نهایی یا همان کانال چهارم از ترکیب نور کانال های دیگر تشکیل می شود ، دارای قیمت مناسب است و به همین دلیل در اکثر مراسمات از جمله تالار ها و مجالس استفاده می شود.

ادامه مطلب

تنظیمات

اشتراک گذاری

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود