دوربین مداربسته و تجهیزات

پایه دوشی دوربین مدار بسته مدل BD3 پایه دوشی دوربین مدار بسته مدل BD3
مشاهده سریع
عشق
‎تومان435,600
پایه دوشی سه خم دوربین مدار بسته مدل BD3پایه دوشی سه خم 30*30*90 سانتی متری جنس : فلزی تانیسمان ضخامت لوله : 1.25 الی 1.50 میلی متر قطر لوله : 38 میلی متر رنگ : طوسی
مشاهده سریع
عشق
پایه دوربین مدار بسته مدل BC60 پایه دوربین مدار بسته مدل BC60
مشاهده سریع
عشق
‎تومان222,585
پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC60 برند ITRپایه دیواری/سقفی خم 60 سانتی متری جنس : فلزی تانیسمان ضخامت لوله : 1.25 الی 1.5 میلی متر قطر لوله : 38 میلی متر رنگ : طوسی
مشاهده سریع
عشق
پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC80 پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC80
مشاهده سریع
عشق
‎تومان239,305
پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC80 برند ITRپایه دیواری , سقفی خم  80 سانتی متری جنس : فلزی تانیسمان ضخامت لوله : 1.25 الی 1.5 میلی متر قطر لوله : 38 میلی متر رنگ : طوسی
مشاهده سریع
عشق
پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC40 پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC40
مشاهده سریع
عشق
‎تومان194,370
پایه دیواری خم دوربین مدار بسته مدل BC40 برند ITRپایه دیواری سقفی خم 40 سانتی متری جنس : فلزی تانیسمان ضخامت لوله : 1.25 الی 1.5 میلی متر قطر لوله : 38 میلی متر رنگ : طوسی
مشاهده سریع
عشق
چشمی بی سیم دزدگیر ITR_WS15 چشمی بی سیم دزدگیر ITR_WS15
مشاهده سریع
عشق
‎تومان418,000
دارای فرکانس 315 مگاهرتز سنسور مادون قرمز NICERA ژاپن ارسال گزارش وضعیت باتری  به دزدگیر ITR زمان عملکرد چشمی : قابل تنظیم ( 5ثانیه، 50 ثانیه،5 دقیقه) بهرتین عملکرد در شرایط دمای متفاوت بردآشکار سازی تا 14متر زاویه...
مشاهده سریع
عشق
چشمی با سیم دزدگیر مدل ITR_W13 چشمی با سیم دزدگیر مدل ITR_W13
مشاهده سریع
عشق
‎تومان292,600
چشمی با سیم دزدگیر آی تی آر مدل W13ارتفاع تقریبی نصب  2.2 2.4 متر برد آشکار سازی 10 متر زاویه آشکار سازی 120 درجه سرعت تشخیص 3.0-3 میلی ثانیه دقت تشخیص قابل تنظیم دارای پایه 
مشاهده سریع
عشق
دزدگیر اماکن مدل I30 دزدگیر اماکن مدل I30
مشاهده سریع
عشق
‎تومان2,431,715
دزدگیر اماکن مدل I30 برند ITR آی تی آربرنامه ریزی و کنترل دستگاه دزدگیر از طریق ﺗﻤاس تلفنی 3 خروجی قابل کنترل برای وسایل برقی با ﺗﻤاس نلفنی تنظیم مدت زمان آژیر 10 الی 400 ثانیه قابلیت اتصال به کیپد ساده و حرفه ای...
مشاهده سریع
عشق
دزدگیر اماکن مدل I40 دزدگیر اماکن مدل I40
مشاهده سریع
عشق
‎تومان3,072,300
دزدگیر اماکن مدل I40قابلیت برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، SMS و نرم افزارهای ANDROID , IOS ۳ خروجی قابل کنترل برای وسایل برقی با SMS و تماس صوتی و نرم افزار تنظیم مدت زمان آژیر ۱۰ الی۴۰۰ ثانیه قابلیت...
مشاهده سریع
عشق
پایه دوربین گرد پایه دوربین گرد
مشاهده سریع
عشق
‎تومان43,670
پایه دوربین گرد دارای محفظه برای آداپتور مناسب برای سیستم های حفاظتی دوربین دام و بولت پایه دوربین گرد را میتوان در سقف و دیوار نصب نمود طراحی و ساخت پایه گرد دوربین مداربسته با کیفیت
مشاهده سریع
عشق
چشمی با سیم دزدگیر مدل ITR_W14 چشمی با سیم دزدگیر مدل ITR_W14
مشاهده سریع
عشق
‎تومان350,075
ولتاژ کاری  5 تا 9 ولت جریان مصرفی : 14 _ 12 میلی آمپر رنگ  سفید LED رنگ آبی نوع سنسور HLI 968 ارتفاع تقریبی نصب : 2/2 تا 2/4 متر برد آشکار سازی چشمی 14 متر زاویه آشکار سازی 140 درجه ای سرعت تشخیص 0.3 تا 3 میلی...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 144 مورد

دوربین های مدار بسته

تعریف دوربین مدار بسته:دوربین های مدار بسته به دوربین هایی گفته می شود که در محل مورد نظر به منظور حفظ امنیت و حفاظت  به طور ثابت نصب می شوند.

دوربین های مداربسته می توانند تصاویر را  به یک یا چند محل ارسال کنند . واژه دوربین مداربسته از کلمه انگلیسی ‏  closet circuit television یا همان cctv گرفته شده است.

تاریخچه دوربین مداربسته: دوربین مداربسته برای اولین بار در سال ۱۹۷۳ در میدان تایمز نیویورک  برای جلوگیری از جرایم  نصب شد، اما خیلی کارآمد نبود.

در سال ۱۹۸۰ در آمریکا به این نتیجه رسیدند که استفاده از دوربین مدار بسته بسیار راحت تر و ارزان تر از به کارگیری پلیس برای شناسایی جرایم است.

با گذشت زمان مشاغلی که بیشتر در معرض سرقت بودند  از دوربین مداربسته استفاده نمودند تا جایی که در سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰  اکثر مردم از این وسیله  بهره بردند.

انواع کاربرد دوربین مدار بسته:

دوربین مداربسته کاربردهای مختلفی اعم از: کاربردهای صنعتی، فضایی، ارتباطات ویدیویی، کنترل ترافیک، تصویر برداری نامحسوس کاربرد های پلیسی دارد.

در واقع می توان گفت  کاربری اصلی دوربین های مداربسته امنیتی و نظارتی است.

با نصب دوربین مدار بسته خیالتان از امنیت محل نصب راحت بوده و یا به آسانی می‌توانید افراد یا تجهیزات را زیر نظر داشته باشید.

انواع دوربین های مدار بسته

 دوربین های مدار بسته   بر اساس نوع سیگنال شکل ظاهری قاب و پوشش و تکنولوژی تقسیم بندی می شوند.

 انواع تکنولوژی دوربین های مدار بسته

 به پنج دسته ی آنالوگ  ‏AHD،IP،TVIوCVI تقسیم بندی می شوند.

  قاب پوشش دوربین های مدار بسته

 دوربین های مخفی به  سه دسته دوربین های مخفی، دوربین های قاب فانتزی و دوربین های ضد آب بزرگ (پمپ بنزینی) تقسیم بندی می شوند.

 شکل و کاربرد دوربین های مداربسته

 دوربین های مینیاتوری، دوربین های اسپید دام(چرخشیptz)، دوربین های دام dome،  دوربین های مادون قرمزir  و دوربین های صنعتی  پنج دسته دوربین های مداربسته از نظر شکل و کاربرد هستند.

 سیگنال دوربین مداربسته

 از لحاظ نوع سیگنال دوربین های مدار بسته را می توان به سه دسته دوربین های آنالوگ دوربین های آی پی( ip) تحت شبکه و دوربین های دو منظوره تفکیک  نمود.

 دوربین های مینیاتوری

 این نوع دوربین ها  که به دوربین های mini camera معروف هستند،به علت کوچک بودن به عنوان دوربین های مخفی به کار گرفته می شود.

 دوربین های اسپید دام( چرخشی)

 همانطور که از نام این دوربین پیداست می تواند در جای خود به صورت اتوماتیک یا با استفاده از کنترل کننده  بچرخد.  موتور روی این دوربین برای چرخش، قیمت آن را بالا برده است.

 اما باداشتن این دوربین می توانید تمامی محیط را زیر نظر داشته و زوم کنید هم چنین امکان نظارت همزمان نیز با آن فراهم می‌شود.

 دوربین های دام(dome)

 از ویژگی های بارز این دوربین شکل گنبدی آن است که در انواع مختلفی برای نصب بر روی سقف تولید گشته است.

هر دوربینی که به صورت سقفی و گنبدی باشد با هر نوع لنز امواج و دید در شب به‌ آن دوربین دام  میگوییم.

 دوربین های مادون قرمز(ir)

 این نوع دوربین ها برای تشخیص تصویر در تاریکی از نور مادون قرمز کمک میگیرند.

در طراحی این دوربین ها در اطراف لنز ال ای دی کار گذاشته شده که با یک سنسور نور در تاریکی قدرت گرفتن تصاویر را دارد.

 دوربین های صنعتی

 اگر شما هم دچار این اشتباه شده اید که این دوربین برای مصرف های صنعتی است،باید بدانید که دوربین های صنعتی در ساختمان ها استفاده می شوند.

این دوربین ها مکعب مستطیلی شکل می باشند که نصب لنز بر روی آنها جداگانه می باشد بنابراین برای زوم یا فوکوس مطلوب هستند.

 دوربین های مخفی

به دلیل طراحی بسیار ظریف و اندازه کوچک این دوربین به راحتی می توان آن را در محلی که نمی‌خواهیم کسی متوجه وجود دوربین شود آن را نصب کنیم.

دوربین‌های ضد آب

اگر می خواهید درفضای باز از دوربین مداربسته استفاده کنید به این نکته نیز توجه کنید  که باید دوربینی  مقاوم در برابر آب انتخاب کنید.

به همین منظور دوربین های ضد آب با قاب یا لنز ضد آب طراحی و تولید شده اند  که به آسانی جلوی نفوذ آب و خراب شدن دوربین را می گیرند.

 دوربین های آنالوگ

 دریافت و ارسال اطلاعات مانند صدا و تصویر از امواج آنالوگ مختص  اولین دوربین های مدار بسته(آنالوگ) است. کیفیت  این نوع دوربین ها کاملا وابسته به امواج آنالوگ بوده و به همین دلیل نویز تاثیر بسیار زیادی بر روی آن دارد.

 این دوربین ها قیمت پایینی دارند، نسبت به دوربین های دیجیتال بسیار ساده و راحت نصب می شود و تنوع زیادی در بازار ایران دارند.

اما دارای معایبی نیز هستند؛ کیفیت این دوربین ها پایین تر  و نویز پذیرمی باشند.

 ارتباط بی سیم آن نیز تعریفی ندارد و ناامن  می باشد به علاوه هزینه سیم کشی آن بالاست.

 دوربین های آی پی تحت شبکه

 این دوربین ها برای تحلیل و ارسال داده های تصاویر و صدا از امواج کاملاً دیجیتال بهره می گیرند و تحت بستر شبکه کنترل و مرتبط می گردند.

 امکان ارسال همزمان تصویر، صدا و برق در بستر شبکه با کیفیت بالای تمام دیجیتال؛ همچنین امکان ارتباط بیسیم با امنیت و کیفیت زیاد در کنار استفاده بهینه از کابل های ارتباطی این دوربین نسل جدید را پرطرفدار نموده است.

 اما این دوربین هم محدودیت پهنای باند دارد و  و هزینه خرید آن نیز گزاف است.

 دوربین های دو منظوره

اگر سیستم مدار بسته شما از نوع آنالوگ می باشد؛ اما می خواهید یک یا چند دوربین را مستقیماً به شبکه مورد نیاز وصل کنید باید از دوربین های دو منظوره کمک بگیرید.

دوربین های دو منطوره به لحاظ کیفیتی همانند آنالوگ بوده و پرت خروجی شبکه نیز در آنها قرار داده شده است.

 تجهیزات دوربین مداربسته

 در کنار دوربین مدار بسته ما به دستگاه های.   برای ضبط تصاویر نیازمندیم.

dvrبرای ضبط تصاویر دیجیتال  و نظارت و کنترل بر روی دوربین های مداربسته آنالوگ

nvr برای کنترل و ذخیره سازی تصویر دوربین های مداربسته تحت شبکه

bncبرای اتصال کابل های کواکسیال به عنوان فیش ارتباطی

از ان جا که هدف اصلی شرکت آریا نور جلب رضایت و اعتماد مشتری است برای خرید انواع دوربین های مداربسته و dvr  کافیست به سایت ما مراجعه نمایید

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود