فیلتر توسط
فیلتر توسط
شاخه‌ها
موجود بودن
برند
وزن
 • 0kg - 50kg

قیمت
 • ‎تومان61,000 - ‎تومان630,000

دوربین مداربسته

 • دوربین مدار بسته

  دوربین مدار بسته

  دوربین مدار بسته

   جزو دوربین هایی هستند ، که بیشتر برای نظارت کردن اماکن خارجی و داخلی  استفاده می شوند ، دوربین های مداربسته بر اساس نیاز و فضای مورد نظر انواع مختلفی دارند ، دوربین های مداربسته به چند دسته کلی از جمله آنالوگ ، دیجیتال و تحت شبکه تقسیم می‌شود که هر کدام از این دسته ها نیز انواع مختلف و مخصوص خود را شامل می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را  دارا می باشند.

   مخترع دوربین مدار بسته یک مهندس آلمانی به اسم والتر بروش می باشد ، و همچنین استفاده از دوربین مداربسته برای اولین بار در مکانی عمومی در کشور آمریکا سال ۱۹۱۳ بود ،  و بعد از آن دوربین مداربسته در سال ۱۹۴۲ توسط ارتش نازی مورد استفاده قرار گرفت ، تا بتوانند به نظارت بر ایستگاه های پرتاب موشک و ... داشته باشند و هفت سال بعد از آن در کشور آمریکا در فضاهای تجاری و بازارها از سیستم دوربین مداربسته استفاده کردند.

   دوربین مدار بسته از اجزای متفاوتی تشکیل شدند ، که هر کدام وظیفه ای را به عهده دارند و مجموعه آن ها دوربین های مداربسته با کاربرد و کارایی را به وجود می آورد.

   اجزای دوربین های مدار بسته

  بدنه دوربین که جزو قاب اصلی و پوشش خارجی دوربین محسوب می‌شود ، و از اجزای داخلی دوربین در برابر گرد و غبار ، رطوبت و دیگر موارد محافظت می کند ، که همچنین دارای شکل های متفاوت بوده و ظاهری زیبا و شیک نیز به فضای شما می دهد.

   بخش های الکترونیکی دوربین از جمله برد اصلی ، کانکتور ، برد تغذیه و سنسور می شود که هرکدام وظایف مخصوص به خود را برعهده دارند.

   لنز دوربین که می دانید دوربین ها انواع لنزهای مختلف دارند و می‌توان از لنز  برای زوم کردن ، تغییر فاصله ، بزرگ نمایی عکس و ... استفاده کرد ،  لنز ها دارای فوکوس خودکار نیز می ‌باشد ، برخی  دوربین های مداربسته دارای موتور مکانیکی هستند و قابلیت حرکت و تغییر زاویه نیز دارند که می توانند فضای بزرگی را پوشش دهند ، که بیشتر در موارد خاص و در فضاهایی که امنیت محافظتی آن بالا می باشد از این دوربین ها استفاده می کنند ، تا بتوان در صورت نیاز به سمت چپ و راست حرکت داد ، زیرا دارای ریموت کنترل دار می باشند و می توان از فاصله دور نیز آن ها را تغییر جهت داد.

   انواع لنزهای دوربین مداربسته

  دوربین های مداربسته حرارتی

   در این دوربین ها از طریق حرارت اجسام به وجود می ایند و نمایش داده می شوند.

   دوربین های مداربسته مینیاتوری

  دوربین های کوچکی هستند ، که به عنوان دوربین های مخفی استفاده می‌شوند ، که بیشتر برای نظام ، پلیس و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

   قیمت دوربین های آنالوگ همیشه پایین تر از دوربین های دیجیتال می باشد.

   انواع دوربین های مداربسته

  دوربین مداربسته دام

  از نوع پرکاربرد ترین دوربین های مدار بسته به حساب می آیند و چون به شکل گنبدی هستند به آن ها دوربین های دام گفته می شود. این نوع دوربین ها بیشتر کاربرد غیرصنعتی داشته و می توان برای مکان هایی که فضای صنعتی ندارند استفاده کرد و چون صنعتی نیستند ، و نیاز نیست ، که کاربرد و کارکرد آن ها را داشته باشند ، و بدنه این دوربین ها ضد آب نبوده و در برابر آب و هوا ، باران و همچنین رطوبت مقاومت بسیار پایینی دارند ، و برای محیط های سر پوشیده و داخلی از جمله اداره ، ساختمان‌های تجاری ، ساختمان‌های مسکونی و ... استفاده می شود.

   دارای کیفیت دوربین های مختلفی هستند اما همچنان باید به این نکته توجه کرد که کیفیت آن ها از دوربین های صنعتی پایین تر بوده ، زیرا برای مکان‌های مسکونی و خصوصی استفاده می‌شود ، و نیاز به زوم کردن و فوکوس بر روی چهره و پلاک های ماشین و ... نمی باشند ، برعکس دوربین های مداربسته صنعتی که باید برای این کاربردها تعیین شوند تا بتوان از مکان های بزرگ ، کارخانه ها ، شرکت ها و ... محافظت کرد ، دوربین های دام نیز دارای دید در شب می باشند ، اما این موضوع بر روی هزینه آن ها اضافه نمی‌کند ، برعکس دوربین های مدار بسته صنعتی می باشند.

  دوربین مداربسته بولت

  دوربین مداربسته اسپید دام

   انواع لنز دوربین های مداربسته

  لنز ثابت

   لنز متغیر

   لنز موتور دار

   راه های انتقال تصویر دوربین های مداربسته چیست ؟

  با سیم

   بی سیم

   اتصال با سیم به دو صورت کابل کواکسیال و کابل شبکه می باشد.

  کاربرد و کارایی انواع دوربین مداربسته چیست ؟

   کنترل جرم و جنایت

   

   دوربین ها به پلیس ها و نیروهای انتظامی کمک می‌کنند تا در وجود وقوع جرم فیلم های ویدیویی را دوباره مشاهده کنند و مجرم را دستگیر نمایند ، یا همچنین زمانی که دوربین های مدار بسته دارای سنسورهای حرارتی صوتی و دیگر سنسور ها هستند می توان در مواقع که اتفاق های متفاوت می‌افتد ، مثل آتش سوزی و ... بتوان از آن ها برای باز بینی استفاده کرد و در صورت لزوم مجرم را پیدا کرد.

   نظارت بر خیابان شهر و جامعه

   در چراغ های راهنمایی رانندگی و قسمت‌های مختلفی از شهرها دوربین های مدار بسته قرار دارد که این دوربین ها باعث می شود تا آمار ترافیک و تصاویر تخلفات و ... ثبت شود ، همچنین از این دوربین ها می توان برای زمان‌هایی که تخلفی صورت گرفت و نمی دانند  چه فردی با چه ماشینی این تخلف را انجام داده ،  با بازبینی دوربین ها فرد را پیدا کرد ، همچنین افرادی که سبقت غیرمجاز می گیرند ، سرعت غیرمجاز می‌روند و ... توسط این دوربین ها ثبت شده و برای آن ها جریمه رد می‌شود.

   دوربین ها از نظر ظاهر و عملکرد نیز دارای انواع مختلفی هستند زیرا هرکدام از این ابعاد و اندازه ها برای فضاهای مختلف ، متفاوت می باشند و شما می توانید بر اساس نیاز و عملکرد خود یکی از این دوربین های مداربسته را انتخاب کنید ، و برای ابعاد و اندازه و شکل ظاهری نیز می توانید خودتان تصمیم بگیرید.

 • دستگاه DVR

  دستگاه DVR

  دستگاه DVR

   دستگاه برای ضبط ویدئو استفاده می شود و کلمه DVR مخفف   Digital Video Recorder   می باشد ، حافظه این ها از هارد و دیسک های معمولی می باشد از این دستگاه در دوربین های مدار بسته استفاده می شود.

   تقسیم بندی دی وی آر ها

   دی وی آر ها به دو دسته تقسیم می شوند ، دسته اول  دستگاهی است که مستقل عمل می‌کند و برای راه اندازی نیاز به دستگاه دیگری ندارد و دسته دوم دستگاهی می باشد که برای ضبط و پخش نیاز به سیستم عاملی دارد که روی رایانه نصب می شود و حتماً برای ضبط تصاویر باید روی هارد و یا دیسک آن را ذخیره کند و نیاز دارد که شما هارد یا دیسک را فراهم کنید.

   وظایف دی وی آر چیست ؟

  ضبط تصاویر دوربین مداربسته را بر عهده دارد می توان تصاویر را به صورت زنده مشاهده کرد ، تنظیم زمان بندی و کیفیت ضبط که شامل تنظیم رزولوشن ، تنظیم فیلم دوربین ، تنظیم نور ، رنگ و ... می باشد ، باید امکان انتقال تصویر از طریق اتصال به شبکه را شامل باشد.

   این دستگاه از نظر کانال ورودی تصویر نیز شامل تقسیم بندی می باشد.

  کانال DVR 04CH

  کانال DVR 08CH

  کانال DVR 16CH

  کانال DVR 32CH

  کانال DVR 64CH

   

   اعداد در نظر گرفته شده برای هر کدام از کانال ها نشان دهنده ی تعداد ورودی کانال دوربین مداربسته می باشد.

  مزایای استفاده از دستگاه دی وی آر ؟

  هزینه کمتر ، می دانید که همیشه می توانید بر اساس قیمت در انتخاب خود مصمم تر شوید ، پس اگر وسیله ای با کیفیت و با قیمت پایین بخواهید خریداری کنید از رضایت بیشتری برخوردارند و این یکی از مزیت های این دستگاه می باشد جای نگرانی برای ضعیف بودن سیگنال دستگاه وجود ندارد ، سرعت در استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان آن ها را نصب کرد و نیاز به نرم افزاری ندارد تنها چیزی که می‌تواند باعث مشکل در آن شود تعداد زیاد کابل کشی آن است.

   معایب استفاده از دی وی آر چیست ؟

  همانطور که می دانید تمام این وسایل در کنار همه مزیت های خود یک سری معایب نیز دارند ، که می‌توان در اینجا به آن معایب اشاره کنیم مقدار زیاد کابل‌کشی که می‌تواند در برخی موارد یکسری مشکلات را به وجود آورد ، پایین بودن کیفیت تصویر با پیشرفت تکنولوژی کیفیت دستگاه از زمان‌های قدیم طرح خود پیشرفت کرده و تغییری در آن انجام شده ، اما هنوز به کیفیت بسیار بالایی نرسیده و از خیلی از دستگاه های هم رده خود پایین تر قرار دارد ، نمی توان آن را از راه دور  متصل کرد زیرا اگر در فاصله دور از دستگاه این اتصال انجام شود ، باعث مشکل در سیگنال می شود این نکته توجه کنید با در نظر گرفتن تمام این معایب اما همچنان متخصصان این توصیه را می‌کنند که می توانید از دستگاه دی وی آر استفاده کنید ، و بهترین کار این است که از این دستگاه برای دوربین های مداربسته خود استفاده کنیم تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید.

   توجه داشته باشید که برای کیفیت تصاویر به این فکر نکنید که می توانید از دوربین مگاپیکسلی بیشتری استفاده کنید زیرا دستگاه های دی وی آر فقط تا ۶ مگاپیکسل را ساپورت می کنند پس اگر شما بخواهید دوربین ۸ مگاپیکسلی هم بخرید ، فایده ای ندارد زیرا تصویر ۶ مگاپیکسلی را به شما می دهد چون مهم ترین بخش ، بخش دستگاه دی وی آر که قابلیت ضبط تصاویر را دارد می باشد که آن هم تا ۶ مگاپیکسل را ساپورت می کند.

   شاید برای شما جای سوال باشد که تا چه مدت زمانی دستگاه می تواند تصاویر را در خود ذخیره سازی کند ، باید به این نکته توجه کنید که هیچ یک از دستگاه های دی وی آر قابلیت حافظه داخلی را ندارند و نمی توانند تصاویر و در داخل خود ذخیره کنند ، پس باید حتماً برای آن ها هارد  تهیه کنید تا بتواند تمامی فیلم ها را ذخیره کند.

  انواع دستگاه دی وی ار

  دستگاه دی وی ار 4 کانال داهوا مدل XVR5104HS – s3

  دستگاه دی وی ار 4 کانال نو نیم NOName xmeye

  دستگاه دی وی ار 8 کانال نو نیم xmeye

  دستگاه دی وی ار برند داهوا مدل DH – XVR5216ANX

  دستگاه دی وی ار برند داهوا مدل XVR – 1A04

  دستگاه دی وی ار برند داهوا مدل XVR – 1A08

  دستگاه دی وی ار برند داهوا مدل XVR – 5104HS – X1

  دستگاه دی وی ار برند داهوا مدل XVR5108HS - X

  دستگاه ان وی ار 8 کانال داهوا مدل 2108HS – 4KS2

  دستگاه ان وی ار 16 کانال داهوا مدل 4116HS – 4KS2

  دستگاه ان وی ار 32 کانال 4432/4ks2

  دستگاه دی وی ار H.264

  دستگاه دی وی ار H.265

  دستگاه دی وی ار 8 کانال برایتون مدل UVR758DM – D58A

  دستگاه ضبط کننده ویدیویی دیجیتال دی وی ار داهوا مدل DH – XVR5216AM – 4KL – X

  دستگاه ضبط کننده دوربین مداربسته 4 کانال 5 مگاپیکسل مدل AHD – 5004 -  RC

  دستگاه ضبط تصاویر 8 کانال برایتون مدل BRITON UVR7T508SMT – D58G – D

  دستگاه ضبط کننده ویدیویی دیجیتال دی وی ار داهوا مدل DHI – XVR4116HS – S2 Dahua DHI – XVR416HS – S2 DVR Digital Video Recorder

  دستگاه ضبط کننده ویدیویی هایلوک مدل DVR – 208G – F1

  دستگاه ضبط تصاویر 32 کانال داهوا مدل Dahua DH – XVR5232AN – X

  دستگاه ضبط کننده 32 کاناله 4K تحت شبکه داهوا مدل DH – NVR608 – 32 – 4KS2

  دستگاه دی وی ار های لوک مدل DVR – 104G – F1

  دستگاه ضبط کننده ویدیویی داهوا مدل HD – XVR1B16H

  و ....

   

   

   

   

   

 • تجهیزات جانبی

  تجهیزات جانبی

  تجهیزات جانبی

  دوربین مدار بسته

   جزو دوربین هایی هستند ، که بیشتر برای نظارت کردن اماکن خارجی و داخلی  استفاده می شوند ، دوربین های مداربسته بر اساس نیاز و فضای مورد نظر انواع مختلفی دارند ، دوربین های مداربسته به چند دسته کلی از جمله آنالوگ ، دیجیتال و تحت شبکه تقسیم می‌شود که هر کدام از این دسته ها نیز انواع مختلف و مخصوص خود را شامل می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را  دارا می باشند.

  تمامی وسایل مورد نیاز دوربین های مداربسته شامل می شود ، و باعث تکمیل شدن دوربین های مدار بسته می شود . این تجهیزات شامل موارد گوناگونی می باشد که به بهتر شدن عملکرد دوربین مداربسته کمک می کند.

  اجزای دوربین های مدار بسته

  بدنه دوربین که جزو قاب اصلی و پوشش خارجی دوربین محسوب می‌شود ، و از اجزای داخلی دوربین در برابر گرد و غبار ، رطوبت و دیگر موارد محافظت می کند ، که همچنین دارای شکل های متفاوت بوده و ظاهری زیبا و شیک نیز به فضای شما می دهد.

   بخش های الکترونیکی دوربین از جمله برد اصلی ، کانکتور ، برد تغذیه و سنسور می شود که هرکدام وظایف مخصوص به خود را برعهده دارند.

   لنز دوربین که می دانید دوربین ها انواع لنزهای مختلف دارند و می‌توان از لنز  برای زوم کردن ، تغییر فاصله ، بزرگ نمایی عکس و ... استفاده کرد ،  لنز ها دارای فوکوس خودکار نیز می ‌باشد ، برخی  دوربین های مداربسته دارای موتور مکانیکی هستند و قابلیت حرکت و تغییر زاویه نیز دارند که می توانند فضای بزرگی را پوشش دهند ، که بیشتر در موارد خاص و در فضاهایی که امنیت محافظتی آن بالا می باشد از این دوربین ها استفاده می کنند ، تا بتوان در صورت نیاز به سمت چپ و راست حرکت داد ، زیرا دارای ریموت کنترل دار می باشند و می توان از فاصله دور نیز آن ها را تغییر جهت داد.

   لوازم جانبی دوربین مداربسته چه تجهیزاتی را شامل می شود ؟

   تمامی تجهیزات به جز دوربین و دستگاه ضبط و لوازم جانبی می‌گویند ، که باعث تکمیل شدن این دو ابزار اصلی می شوند . سوکت شبکه برای اتصال کابل شبکه با تجهیزات شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد ، باکس پلاستیکی قرار دادن آداپتور در کنار دوربین مورد استفاده قرار می گیرد . کابل تصویر آرجی ۵۹ ارتباط دوربین به دی وی آر در سیستم مداربسته آنالوگ می باشد ، کابل شبکه برای ارتباط دوربین و دستگاه ان وی آر یا سوئیچ در سیستم مداربسته شبکه می باشد . آداپتور یا منبع تغذیه ولتاژ یا جریان الکتریکی مناسب دوربین های مداربسته را تامین می‌کند.

  فیش آداپتوری برای برقراری ارتباط آسان تر کابل برق و دوربین مورد استفاده قرار می گیرد ، فیش بی ان سی برای اتصال کابل کواکسیال و دوربین دی وی آر در سیستم آنالوگ می باشد ، فیش ا وی برای برقراری اتصال بین میکروفون و کابل کواکسیال استفاده می‌شود . هارد دیسک برای ضبط تصاویر دوربین مدار بسته در دستگاه استفاده می‌شود ، داکت برای پوشش دادن کابل در محیط های مس سقف استفاده می‌شود ، لوله فلکسی یا فلزی برای پوشش و محافظت از کابل می باشد. دی وی ار تعدادی ورودی خروجی برای تصویر و صدا دارد ، تعداد کانال های دی وی آر می تواند 168 و ۳۲ باشد.

  دی وی آر ها دارای انواع مختلفی هستند  ، اما به دو دسته کلی کارت دی وی آر و دی وی آر استند تقسیم می‌شوند . ‏دی وی ار ها قابلیت‌ هایی از جمله امکان ارتباط با اف تی پی ، کنترل از طریق وب ، شمارنده ورود و خروج پیغام قطعی یا خرابی دوربین ، قابلیت تشخیص حرکت ارتباط  lanیاDialup   ، هشدار حرکت از طریق ایمیل ، توانایی ضبط تصاویر با فرمت ها و کیفیت های متفاوت ، زبان های سیستم مانند فارسی و ... ، تنظیم نور در نور شدید و یا تاریکی مطلق دوربین های مداربسته آنالوگ دارای متعلقات از جمله ، دوربین آنالوگ ، منبع تغذیه ، کابل برق ، تصویر آنالوگ ، کابل کواکسیال ، دستگاه دی وی آر ، نمایشگر ، هارد دیسک و ... می باشد ، دوربین های مداربسته تحت شبکه دارای متعلقات از جمله دوربین تحت شبکه ، منبع تغذیه  poe ، کابل شبکه دستگاه ان وی ار ،  دستگاهethernet entender   ، هارد دیسک ، نمایشگر و ... می باشد.

  از ان جایی که دوربین های مداربسته دارای انواع و مدل های مختلفی هستند ، باید توجه داشته باشید که لوازم جانبی مخصوص دوربین های خود را خریداری کنید ، همچنین به نوع قاب و شکل ان توجه کنید تا همیشه دوربینی شکیل در کنار کارایی و کاربرد مربوطه داشته باشید.

  انواع لوازم جانبی دوربین های مداربسته

  تستر دوربین مدار بسته مدل A1

  اداپتور صنعتی 12 ولت 15 امپر دوربین مداربسته AV15

  پایه دوربین مدار بسته مدل Simple-3

  اداپتور 12 ولت 30 امپر مدل AV30  مخصوص دوربین مداربسته

  کابل دوربین مدار بسته KSA  مدل  K400طول 50 متر

  کاور دوربین مدار بسته مدل 6012 – AMT

  تستر دوربین مدار بسته مدل C1

  میکروفن مدل AN2540  مناسب برای دوربین مدار بسته

  میکروفن ای تی ار مدل مدل Mic40  مناسب برای دوربین مدار بسته

  کابل ار جی 59 ترکیبی مدل KCR9928  مناسب برای دوربین مدار بسته

  فیش بی ان سی مدل ار 59 بسته 5 عددی

  لنز دوربین مدار بسته مدل C40

  پایه دوربین مدار بسته مدل  Q-02

  پایه دوربین کم باکس سهند مدل DG-13  بسته 2 عددی

  پروژکتور دوربین مدار بسته مدل ZL70

  کابل تعمیر دوزبین مدار بسته الکترومن مدل C001

  کابل ار جی 59 تر کیبی مدل سیمس ار جی 7-96-0.7 طول 100 متر

  مبدل بی ان سی به ال ای ان مدل اچ وی بی – 1A

  میکروفن میکروساند مدل FPB-200 مناسب برای دوربین مدار بسته

  اداپتور 12 ولت 2 امپر پرو ویو کد 11

  کانکتور بی ان سی مدل اچ 44 بسته 10 عددی

  پایه دوربین مدار بسته مدل DS-1292ZJ

  کاور دوربین اوتیما مدل cover 606v

  دوربین مدار بسته انالوگ اسکای ویژن مدل SK-6061H-900TVL

  لنز دوربین مدار بسته مدل 2mp-3080m

   

فیلتر توسط
دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE56D0T-IRMM - 1 دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE56D0T-IRMM - 1
مشاهده سریع
عشق
‎تومان630,000 (بدون مالیات)
دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE56D0T-IRMM Camera Hikvision DS-2CE56D0T-IRMM دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IRMM خرید ارزان دوربین دام است. این دوربین ارزان قیمت ترین دوربین سری 2 مگا پیکسل هایک ویژن به شمار می...
مشاهده سریع
عشق
فیش BNC تجهیزات جانبی فیش BNC تجهیزات جانبی
مشاهده سریع
عشق
‎تومان24,300 (بدون مالیات)
BNC یا British Naval Connector نوعی فیش ارتباطیست که به منظور اتصال کابل‌های کواسیال بکار  می‌رود. این اتصال دهنده‌ها برای کابل‌های کواکسیلی از قبیل RG59، RG58 تا RG179 و RG316 مناسب هستند.
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بستهZN-CB709-O دوربین های صنعتی دوربین مدار بستهZN-CB709-O دوربین های صنعتی
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان153,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-CB709-Oدارای 1 سال گارانتی :   داراي سنسور تصوير 1/3 SONY Super HAD CCD II   داراي کيفيت600خط افقي  تصوير 1/3 SONY Super HAD CCD II 700 TV-Line DNR/D-WDR/HLC/BLC Without Lens Fashional Metal...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بستهZN-CB30X دوربین های صنعتی دوربین مدار بستهZN-CB30X دوربین های صنعتی
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان167,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-CB30Xدارای 1 سال گارانتی :   داراي سنسور تصويرSONY Super HAD CCD II1/3   داراي کيفيت600خط افقي  تصوير   داراي توان ديددرشب 1/3 SONY Super HAD CCD II 600 TV-Line Sony EFFIO OSD:DNR/HLC/BLC 30X...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-CB709-OWSZ دوربین های صنعتی دوربین مدار بسته ZN-CB709-OWSZ دوربین های صنعتی
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان312,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-CB709-OWSZ   دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير 1/3 SONY EXVIEW-HAD CCD   داراي کيفيت1000خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بستهZN-SW800 دوربین های دومنظوره دوربین مدار بستهZN-SW800 دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان122,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-SW800   دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير 1/3CMOS HDIS   داراي کيفيت800خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-SW801 دوربین های دومنظوره دوربین مدار بسته ZN-SW801 دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان115,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-SW801   دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير 1/3CMOS HDIS   داراي کيفيت800خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-CW602 دوربین های دومنظوره دوربین مدار بسته ZN-CW602 دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان61,000 (بدون مالیات)
دوربین مداربسته ZN-CW602 دوربین مدار بسته دامZN-CW602-O  دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير 1/3SONY SUPER HAD CCD   داراي کيفيت600خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-SW603 دوربین های دومنظوره دوربین مدار بسته ZN-SW603 دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان50,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-SW603-O  دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير 1/3CMOS   داراي کيفيت600خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار   داراي...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-EW704 دوربین های دومنظوره دوربین مدار بسته ZN-EW704 دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان129,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-EW704  دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير سونيSONY   داراي کيفيت700خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار   داراي...
مشاهده سریع
عشق
دوربین مدار بسته ZN-EW703-O دوربین های دومنظوره دوربین مدار بسته ZN-EW703-O دوربین های دومنظوره
مشاهده سریع
عشق
ناموجودبرای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
‎تومان145,000 (بدون مالیات)
دوربین مدار بسته دامZN-EW703-O  دارای 1 سال گارانتی :   دوربين ديددرشب ضدآب وگردوغبار   داراي سنسور تصوير سونيSONY   داراي کيفيت700خط افقي  تصوير   داراي بالاترين سطح استاندارد مقاومت در برابر رطوبت و گردوغبار...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 12 از 37 مورد

دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته

  تعریف دوربین مدار بسته:دوربین های مدار بسته به دوربین هایی گفته می شود که در محل مورد نظر به منظور حفظ امنیت و حفاظت  به طور ثابت نصب می شوند.

دوربین های مداربسته می توانند تصاویر را  به یک یا چند محل ارسال کنند . واژه دوربین مداربسته از کلمه انگلیسی ‏  closet circuit television یا همان cctv گرفته شده است.

 

 تاریخچه دوربین مداربسته: دوربین مداربسته برای اولین بار در سال ۱۹۷۳ در میدان تایمز نیویورک  برای جلوگیری از جرایم  نصب شد، اما خیلی کارآمد نبود.

در سال ۱۹۸۰ در آمریکا به این نتیجه رسیدند که استفاده از دوربین مدار بسته بسیار راحت تر و ارزان تر از به کارگیری پلیس برای شناسایی جرایم است.

با گذشت زمان مشاغلی که بیشتر در معرض سرقت بودند  از دوربین مداربسته استفاده نمودند تا جایی که در سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰  اکثر مردم از این وسیله  بهره بردند.

 انواع کاربرد دوربین مدار بسته:

  دوربین مداربسته کاربردهای مختلفی اعم از: کاربردهای صنعتی، فضایی، ارتباطات ویدیویی، کنترل ترافیک، تصویر برداری نامحسوس کاربرد های پلیسی دارد.

در واقع می توان گفت  کاربری اصلی دوربین های مداربسته امنیتی و نظارتی است.

با نصب دوربین مدار بسته خیالتان از امنیت محل نصب راحت بوده و یا به آسانی می‌توانید افراد یا تجهیزات را زیر نظر داشته باشید.

 انواع دوربین های مدار بسته

 دوربین های مدار بسته   بر اساس نوع سیگنال شکل ظاهری قاب و پوشش و تکنولوژی تقسیم بندی می شوند.

 انواع تکنولوژی دوربین های مدار بسته

 به پنج دسته ی آنالوگ  AHD،IP،TVIوCVI تقسیم بندی می شوند.

 

  قاب پوشش دوربین های مدار بسته

 

 دوربین های مخفی به  سه دسته دوربین های مخفی، دوربین های قاب فانتزی و دوربین های ضد آب بزرگ (پمپ بنزینی) تقسیم بندی می شوند.

 

 شکل و کاربرد دوربین های مداربسته

 دوربین های مینیاتوری، دوربین های اسپید دام(چرخشیptz)، دوربین های دام dome،  دوربین های مادون قرمزir  و دوربین های صنعتی  پنج دسته دوربین های مداربسته از نظر شکل و کاربرد هستند.

 

 سیگنال دوربین مداربسته

 از لحاظ نوع سیگنال دوربین های مدار بسته را می توان به سه دسته دوربین های آنالوگ دوربین های آی پی( ip) تحت شبکه و دوربین های دو منظوره تفکیک  نمود.

 دوربین های مینیاتوری

 این نوع دوربین ها  که به دوربین های mini camera معروف هستند،به علت کوچک بودن به عنوان دوربین های مخفی به کار گرفته می شود.

 

 دوربین های اسپید دام( چرخشی)

 همانطور که از نام این دوربین پیداست می تواند در جای خود به صورت اتوماتیک یا با استفاده از کنترل کننده  بچرخد.  موتور روی این دوربین برای چرخش، قیمت آن را بالا برده است.

 اما باداشتن این دوربین می توانید تمامی محیط را زیر نظر داشته و زوم کنید هم چنین امکان نظارت همزمان نیز با آن فراهم می‌شود.

 

 دوربین های دام(dome)

 از ویژگی های بارز این دوربین شکل گنبدی آن است که در انواع مختلفی برای نصب بر روی سقف تولید گشته است.

هر دوربینی که به صورت سقفی و گنبدی باشد با هر نوع لنز امواج و دید در شب به‌ آن دوربین دام  میگوییم.

 دوربین های مادون قرمز(ir)

 این نوع دوربین ها برای تشخیص تصویر در تاریکی از نور مادون قرمز کمک میگیرند.

در طراحی این دوربین ها در اطراف لنز ال ای دی کار گذاشته شده که با یک سنسور نور در تاریکی قدرت گرفتن تصاویر را دارد.

 دوربین های صنعتی

 اگر شما هم دچار این اشتباه شده اید که این دوربین برای مصرف های صنعتی است،باید بدانید که دوربین های صنعتی در ساختمان ها استفاده می شوند.

این دوربین ها مکعب مستطیلی شکل می باشند که نصب لنز بر روی آنها جداگانه می باشد بنابراین برای زوم یا فوکوس مطلوب هستند.

 دوربین های مخفی

   به دلیل طراحی بسیار ظریف و اندازه کوچک این دوربین به راحتی می توان آن را در محلی که نمی‌خواهیم کسی متوجه وجود دوربین شود آن را نصب کنیم.

 دوربین‌های ضد آب

 اگر می خواهید درفضای باز از دوربین مداربسته استفاده کنید به این نکته نیز توجه کنید  که باید دوربینی  مقاوم در برابر آب انتخاب کنید.

به همین منظور دوربین های ضد آب با قاب یا لنز ضد آب طراحی و تولید شده اند  که به آسانی جلوی نفوذ آب و خراب شدن دوربین را می گیرند.

 دوربین های آنالوگ

 دریافت و ارسال اطلاعات مانند صدا و تصویر از امواج آنالوگ مختص  اولین دوربین های مدار بسته(آنالوگ) است. کیفیت  این نوع دوربین ها کاملا وابسته به امواج آنالوگ بوده و به همین دلیل نویز تاثیر بسیار زیادی بر روی آن دارد.

 این دوربین ها قیمت پایینی دارند، نسبت به دوربین های دیجیتال بسیار ساده و راحت نصب می شود و تنوع زیادی در بازار ایران دارند.

اما دارای معایبی نیز هستند؛ کیفیت این دوربین ها پایین تر  و نویز پذیرمی باشند.

 ارتباط بی سیم آن نیز تعریفی ندارد و ناامن  می باشد به علاوه هزینه سیم کشی آن بالاست.

 دوربین های آی پی تحت شبکه

 این دوربین ها برای تحلیل و ارسال داده های تصاویر و صدا از امواج کاملاً دیجیتال بهره می گیرند و تحت بستر شبکه کنترل و مرتبط می گردند.

 امکان ارسال همزمان تصویر، صدا و برق در بستر شبکه با کیفیت بالای تمام دیجیتال؛ همچنین امکان ارتباط بیسیم با امنیت و کیفیت زیاد در کنار استفاده بهینه از کابل های ارتباطی این دوربین نسل جدید را پرطرفدار نموده است.

 اما این دوربین هم محدودیت پهنای باند دارد و  و هزینه خرید آن نیز گزاف است.

 

 دوربین های دو منظوره

  اگر سیستم مدار بسته شما از نوع آنالوگ می باشد؛ اما می خواهید یک یا چند دوربین را مستقیماً به شبکه مورد نیاز وصل کنید باید از دوربین های دو منظوره کمک بگیرید.

دوربین های دو منطوره به لحاظ کیفیتی همانند آنالوگ بوده و پرت خروجی شبکه نیز در آنها قرار داده شده است.

 

 تجهیزات دوربین مداربسته

 در کنار دوربین مدار بسته ما به دستگاه های.   برای ضبط تصاویر نیازمندیم.

 :dvrبرای ضبط تصاویر دیجیتال  و نظارت و کنترل بر روی دوربین های مداربسته آنالوگ

: nvr برای کنترل و ذخیره سازی تصویر دوربین های مداربسته تحت شبکه

:bncبرای اتصال کابل های کواکسیال به عنوان فیش ارتباطی

 از ان جا که هدف اصلی شرکت آریا نور جلب رضایت و اعتماد مشتری است برای خرید انواع دوربین های مداربسته و dvr  کافیست به سایت ما مراجعه نمایید

ادامه مطلب

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود