تترا هگزا اکس مشاهده عکس بزرگتر

تترا هگزا اکس

جدید

37,800 تومان

ضد عفونی کننده و از بین برنده اگزِما بویژه در سیچیلاید و دیسکس
مناسب برای آب شیرین


این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید! این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید!

 • ارسال رایگان

  با خرید بیش از100 هزار تومان در تهران و کرج محصول خود را با ارسال رایگان دریافت کنید سپس پرداخت کنید

 • سوالی دارید ؟ در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • تضمین قیمت

  محصولات ما 5 تا 50 درصد زیر قیمت عمده فروشی میباشد چنانچه شما بتوانید تا 7 روز ارزانتر از ما پیدا کنید علاوه بر پس دادن مبلغ بدون کم و کاست هدیه ای به رسم یادبود ارسال میشود

 • در خرید آنلاین مشکل دارید؟

  اگر چنانچه با خرید آنلاین مشکل دارید برای ثبت سفارش به صورت سنتی تماس بگیرید09124339088

مواد تشکیل دهنده :

 هر کپسول حاوی 216 میلیگرم   2- amino- 5- nitrothiazoleاست که قابلیت حل شدن در آب رادارا میباشد.

محتویات :

بستهبندی این دارو به صورت 6 کپسول جهت 300 لیتر آب یا 12 کپسول جهت 600 لیتر آب میباشد.

علائم بیماری :

اولین نشانه بیماری این است که ماهی ها بیحال شده و در گوشه آکواریوم به طور غیر طبیعی تجمع میکنند. رنگ آن ها تیره و بیاشتها میشوند. این علائم همراه با ترشح ماده سفید رنگ چسبناکی است که این حالت در بچه ماهی ها با از بین رفتن تدریجی بالههای پشتی و مقعدی دیده میشود.  علائم پیشرفت بیماری : خروج ترشحات چسبناک از سوراخ های سر ، که البته از شدت این حالت پس از چند روز کاسته میشود تا اینکه پس از مدتی به صورت حادتر بروز کند.

روش درمان :

HexaEx علائم بیماری را به سرعت و به صورت مؤثری از بین برده و آب آکواریوم را ضد عفونی میکند. هنگامی که اولین علائم این بیماری مشاهده گردید بدین معناست که در واقع علائم بیماریزا در آب آکواریوم و در سیستم گوارشی ماهیها وجود دارد. برای خنثی کردن این عوامل و جهت جلوگیری از ابتلای دیگر ماهی ها به این بیماری ، درمان با داروی HexaEx را میبایست در آکواریومی که محل زندگی ماهیها میباشد بکار برد. برای اطمینان بیشتر ، این درمان را بعد از 14 روز تکرار کنید. از استفاده همزمان  HexaEx با دیگر داروها جداً خودداری کنید. 

طریقه مصرف :

در صورتیکه تجویزی برای این دارو مشخص نشده باشد ، به ازاء هر 50 لیتر آب ، از یک کپسول استفاده کنید. ابتدا 3/1 آب آکواریوم را تعویض و سپس تعداد کپسول های لازم را به آن اضافه کرده و آب آکواریوم را به خوبی تهویه کنید. از فیلتر کردن آب آکواریوم با کربن فعال شده و دیگر مواد جاذب مانند رزین های مبادله یون خودداری کنید. در مواردی که ماهی حتی قبل از شروع درمان از غذا خوردن اجتناب میکند و تجویز درمانی دیگری هم ارائه نشده است ، بعد از گذشت 14 روز درمان را با 2 برابر کردن مقدار دارو تکرار کنید. بعد از اتمام دوره درمانی  (1 یا 2 مرحله) تعویض 2/1 یا 3/1 آب از اهمیت خاصی برخوردار است.

تذکر :

از این دارو برای ماهی هایی که به مصرف خوراکی انسان میرسند ، استفاده نکنید.  دارو را در معرض نور مستقیم خورشید و گرما قرار ندهید.  دور از دسترس اطفال نگهداری شود.  از مصرف همزمان این دارو با داروهای ساخت کارخانجات دیگر خودداری نمایید ؛ در غیر اینصورت تأثیر دارویی این محصول تضمین نمی گردد.  به تاریخ مصرف دارو توجه فرمایید.

ساخت کشورآلمان
استاندارد

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط