تترا هگزا اکس

ضد عفونی کننده و از بین برنده اگزِما بویژه در سیچیلاید و دیسکس
مناسب برای آب شیرین

ادامه مطلب
‎تومان199,000 بدون مالیات
ناموجود
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
موردی وجود ندارد
شرح

مواد تشکیل دهنده :

 هر کپسول حاوی 216 میلیگرم   2- amino- 5- nitrothiazoleاست که قابلیت حل شدن در آب رادارا میباشد.

محتویات :

بستهبندی این دارو به صورت 6 کپسول جهت 300 لیتر آب یا 12 کپسول جهت 600 لیتر آب میباشد.

علائم بیماری :

اولین نشانه بیماری این است که ماهی ها بیحال شده و در گوشه آکواریوم به طور غیر طبیعی تجمع میکنند. رنگ آن ها تیره و بیاشتها میشوند. این علائم همراه با ترشح ماده سفید رنگ چسبناکی است که این حالت در بچه ماهی ها با از بین رفتن تدریجی بالههای پشتی و مقعدی دیده میشود.  علائم پیشرفت بیماری : خروج ترشحات چسبناک از سوراخ های سر ، که البته از شدت این حالت پس از چند روز کاسته میشود تا اینکه پس از مدتی به صورت حادتر بروز کند.

روش درمان :

HexaEx علائم بیماری را به سرعت و به صورت مؤثری از بین برده و آب آکواریوم را ضد عفونی میکند. هنگامی که اولین علائم این بیماری مشاهده گردید بدین معناست که در واقع علائم بیماریزا در آب آکواریوم و در سیستم گوارشی ماهیها وجود دارد. برای خنثی کردن این عوامل و جهت جلوگیری از ابتلای دیگر ماهی ها به این بیماری ، درمان با داروی HexaEx را میبایست در آکواریومی که محل زندگی ماهیها میباشد بکار برد. برای اطمینان بیشتر ، این درمان را بعد از 14 روز تکرار کنید. از استفاده همزمان  HexaEx با دیگر داروها جداً خودداری کنید. 

طریقه مصرف :

در صورتیکه تجویزی برای این دارو مشخص نشده باشد ، به ازاء هر 50 لیتر آب ، از یک کپسول استفاده کنید. ابتدا 3/1 آب آکواریوم را تعویض و سپس تعداد کپسول های لازم را به آن اضافه کرده و آب آکواریوم را به خوبی تهویه کنید. از فیلتر کردن آب آکواریوم با کربن فعال شده و دیگر مواد جاذب مانند رزین های مبادله یون خودداری کنید. در مواردی که ماهی حتی قبل از شروع درمان از غذا خوردن اجتناب میکند و تجویز درمانی دیگری هم ارائه نشده است ، بعد از گذشت 14 روز درمان را با 2 برابر کردن مقدار دارو تکرار کنید. بعد از اتمام دوره درمانی  (1 یا 2 مرحله) تعویض 2/1 یا 3/1 آب از اهمیت خاصی برخوردار است.

تذکر :

از این دارو برای ماهی هایی که به مصرف خوراکی انسان میرسند ، استفاده نکنید.  دارو را در معرض نور مستقیم خورشید و گرما قرار ندهید.  دور از دسترس اطفال نگهداری شود.  از مصرف همزمان این دارو با داروهای ساخت کارخانجات دیگر خودداری نمایید ؛ در غیر اینصورت تأثیر دارویی این محصول تضمین نمی گردد.  به تاریخ مصرف دارو توجه فرمایید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

برگه داده

ساخت کشور
آلمان
استاندارد
دارد
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود