لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

تورآکواریوم

نمایش 1 تا 2 از 2 مورد

تور اکواریوم

تور اکواریوم

اگر آکواریوم خود را به تازگی خریداری و راه اندازی کرده اید ، بعد از مدتی به این موضوع پی می برید ، که برای جابجا کردن ماهی های خود نیاز به وسیله ای دارید ، که بتواند این کار را برای شما آسان تر و راحت تر کند ، توصیه  می شود که از تور ماهی آکواریوم استفاده کنید.

 استفاده از تور ماهی آکواریوم

 این موضوع را در نظر داشته باشید ، که باید همیشه از جا به جایی‌های غیرضروری ماهی ها جلوگیری کنید ، چون امکان دارد ، که در این جا به جایی ها به آبزیان خود آسیب بزنید.

 نکاتی در خرید تور ماهی آکواریوم

 قبل از اینکه تور ماهی آکواریوم خود را خریداری کنید ، به این موضوع توجه کنید ، که اندازه ماهی های شما چقدر است ، چون ماهی هایی که در آکواریوم خود در اختیار دارید ، باید در تور ماهیگیری شما جا شود ، و به باله و دم ماهی آسیبی نرسد ، و نکته  دیگری که حائز اهمیت می باشد ، این موضوع است ، که به اندازه طولی دسته تور ماهی نیز توجه کنید ، زیرا شما باید به راحتی از آن وسیله استفاده کنید.

 با اهمیت هایی که از تور ماهی گفته شد ، به این موضوع پی می‌بریم که جزو مهم ترین و ضروری ترین وسایل به شمار می رود ، زیرا می تواند سلامت ماهی را در هنگام جا به جایی تضمین کند.

 چندین نوع تور ماهیگیری وجود دارد ، تور های بزرگ که برای گرفتن ماهی های گوشت خوار مانند ، اسکار ، پنکوسی و ... استفاده می شود ، و از تورهای کوچک تر و ریز بافت برای ماهی های کوچک مانند ، ماهی های نوزاد استفاده می شود.

حتما توجه داشته باشید ، که قبل از استفاده کردن از تور ماهیگیری خود آن را به دقت بررسی کنید ، تا از سالم بودن تور ماهیگیری مطمئن شوید ، چون اگر تور مشکلی داشته باشد به ماهی های شما آسیب می زند ، بعد از استفاده کردن از تور آن را در محلول ضدعفونی آب نمک غلیظ و متیل بلو قرار داده ، و به طور کامل بشورید ، زیرا ممکن است حاوی عفونت هایی باشد ، و برای استفاده مجدد این عفونت ها را به ماهی شما انتقال دهد.

 آیا تور ماهیگیری لازم است؟

اگر به سلامت ماهی ها و تمیزی آکواریوم خود اهمیت می دهید ، حتماً از این وسیله استفاده کنید ، چون اگر بخواهید ماهی‌ها را با دست جا به جا کنید طبعا امکان کثیف شدن آب وجود دارد ، و از آنجایی که ماهی ها بدنی لیز دارند ، امکان اینکه از دست شما لیز بخورند و آسیب ببینند بسیار زیاد است ، و  به این نکته هم توجه شود  زمانی که  ماهی را با دستان خود می گیرید ، استرس بیشتری به ماهی خود ایجاد می کنید که این استرس می‌تواند موجب شوک شده و حتی مرگ ماهی را به همراه داشته باشد.

 تاثیر جنس تور آکواریوم

 تور آکواریوم از جنس های مختلفی ساخته می شود ، پس حتما هنگام خرید تورهای آکواریوم به جنس آن توجه کنید ، چون اگر جنس نا مرغوبی خریداری کنید می‌تواند به بدن ماهی شما آسیب برساند ، وسایل تزیینی آکواریوم شما را خراب کند و حتی باعث گیر کردن تور به ورودی و خروجی آکواریوم می شود.

در این بخش به مواردی که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید اشاره می شود.

جنس تور ، نرمی تور ، اندازه دسته منظور در نظر گرفتن ارتفاع آکواریوم است زیرا تور باید به کف آکواریوم برسد ، ابعاد تور و ...

جنس تور باید از نوع پارچه ای باشد ، نه از نوع فلزی زیرا همانطور که گفتیم تورهای فلزی می توانند به باله و دم ماهی آسیب وارد کنند. هنگام گرفتن ماهی به وسیله تور ، به این نکته دقت کنید که حتماً دست خود را در بالای تور قرار داده تا ماهی ها از داخل تور به بیرون جهش پیدا نکنند ، و به خود آسیب نزنند.

تور ماهی آکواریوم تلسکوپی

یکی از انواع تورهای آکواریوم است ، برای ماهی های کوچک مانند ، میگو و ... مناسب می باشد.

جنس آن از استیل با کیفیت ، ضد زنگ و سبک ساخته شده است ، محکم و بادوام می باشد.

دسته ی آن قابلیت سایز شدن کوتاه و بلند دارد ، و سایز آن از 31 سانتی متر تا 50 سانتی متر قابل تغییر می باشد.

دسته آن متناسب با دست طراحی شده ، و حتی در انتهای آن بند آویزی گذاشته شده است ، تا بتوان آن را جایی آویزان کرد.

همچنین این تور در ابعاد قاب مختلف موجود می باشد ، تا به راحتی بتوان برای انواع ماهی ها با سایز و اندازه های مختلف استفاده کرد.

تمامی این موارد کیفیت و عمر بالای این محصول را تضمین می کنند.

می توانید این محصول را از فروشگاه هایی که آکواریوم و لوازم جانبی آن را می فروشند ، تهیه کنید.

ساخت تور دستی اکواریوم

وسایل مورد نیاز برای ساخت تور اکواریوم چیست ؟

عنبر دست

یک عدد چوب لباسی روکش دار یا همان پیچی

توری پنجره

چرخ خیاطی و وسایل دوخت و دوز

انواع تور اکواریوم

تور ماهیگیری رویال با بدنه فلزی و روکش پلاستیک

تور ماهی اکواریوم ایستا مدل Fioating Fishing Net  سایز 14 اینچ

تور ماهی اکواریوم اکوا مدل 4

تور اکواریوم بویو مدل 4 اینچ

تور ماهی اکواریوم مدل 10

تور ماهی اکواریوم مدل 6

تور ماهی اکواریوم اکوا مدل 6

توری پلنت و میگو اکواریوم

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود