لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

تقسیم هوا

شیر هوا استیل آکواریوم شیر هوا استیل آکواریوم
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
25,000 تومان
شير فلزي 4 راهه آکواریوم از مواد استيل ساخته شده است و به همين دليل از استحكام بالايي برخوردار است. وبه هیچ وج نشتی پیدا نمیکند از اين شير مي توان جهت انتقال پخش اكسيژن پمپ هوا میتوان استفاده كرد.
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

تقسیم هوا

تقسیم هوا

 شیر هایی هستند ، که جزو ضروری ترین و مهم ترین لوازم آکواریوم و حوضچه‌های کوچک محسوب می‌شوند.

 زمانی که شما برای آکواریوم خود از پمپ هوا استفاده می‌کنید ، گاهی اوقات نیاز می‌شود ، که چندین انشعاب به پمپ هوای خود اضافه کنید ، و می‌توانید از شیرهای تقسیم هوا استفاده کنید ، تا بتوانید کیفیت آب مناسب را برای آبزیان خود به وجود آورید ، و اکسیژن مورد نیاز آن ها را تامین کنید.

 شیر های تقسیم هوا از ابزارهای متفاوتی تشکیل می شوند مانند ، شیر باز و بست هوای خروجی ، اصولا آن ها بین ۳ تا ۸ خروجی دارند و هر کدام از این خروجی ها دارای یک شیر تنظیم کننده میزان هوا هستند ، و شما با شناختی که بر روی آکواریوم خود دارید ، و نیازی که احساس می کنید مناسب ترین آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید.

 جنس شیر تقسیم آکواریوم

 این محصول دارای دو نوع جنس می باشد.

 شیر هوای فلزی

این نوع از مواد استیل تشکیل شده ، و به همین دلیل بسیار مقاوم و محکم است.

 شیر هوای پلاستیکی

 همانطور که از اسمش پیداست از پلاستیک تشکیل شده و نسبت به شیر هوای فلزی استحکام کمتری دارد.

 همه ما ها می دانیم که ماهی ها و آبزیان مانند انسان ها نیاز به اکسیژن دارند ، و اکسیژن مورد نیاز آکواریوم به وسیله پمپ هوا تهیه می‌شود ، که شیر تقسیم هوا می‌تواند به تهیه بیشتر و بهتر اکسیژن کمک کند.

 شیرهای تقسیم هوا برای هر کدام از آب های شور، شیرین و پلنت متفاوت است ، پس قبل از اینکه بخواهید شیرهای تقسیم هوا را تهیه کنید نسبت به آب موجود در آکواریوم خود اطمینان حاصل کرده و شیر تقسیم هوای مناسب برای آکواریوم خود را تهیه کنید.

تاثیر انتخاب یک جنس مرغوب از تقسیم هوا

 با انتخاب یک جنس مرغوب در وهله اول به صرفه ترین کار را انجام می دهید ، و در وهله دوم کارهایی که به شما می دهد از جنس های دیگر تاثیر گذار تر می باشد.

 اگر شما جنس مرغوبی از شیر تقسیم هوا را انتخاب نکنید ، ممکن است پیچ های آن نشتی داشته و هوا از طریق آن ها از بین برود ، و اکسیژن مناسب را برای آکواریوم شما تهیه نکند و همچنین برای آبزیان شما مضر باشد.

 ویژگی های شیر تقسیم هوا

 انتخاب جنس تقسیم هوا  بسیار مهم می باشد ، زیرا اگر از جنس مرغوبی استفاده نشود ، ممکن است که شیر تقسیم هوا ترک‌ برداشته و در این صورت اکسیژن مربوط تولید نمی شود ، داشتن یا نداشتن چسبونک شیر تقسیم هوا بسیار مهم است ، پس به این ویژگی دقت کنید ، زمانی که شیر تقسیم هوا را به سر پیچ ها وصل می کنیم ، باید هوای مورد نیاز آکواریوم را تولید کند اگر جنس مرغوب را استفاده نکنید  می توان به هوا ندادن آن ها یا تولید نکردن هوا اشاره کرد.

همانطور که گفتیم شیر تقسیم هوا به پمپ هوای داخل آکواریوم وصل می شود ، پس  توضیح کوتاهی راجع به پمپ هوا در این بخش می دهیم.

 پمپ های هوا همانطور که از اسمشان پیدا می باشد ، برای تولید هوای مناسب آبزیان آکواریوم شما ساخته شده‌اند ، باعث کاهش دی اکسید کربن ، حذف گازهای سمی ، افزایش و تولید اکسیژن می شوند.

 پمپ هوا ، هوا را به بیرون پمپاژ می کند و اکسیژن را به آب آکواریوم انتقال می دهد ، هوای مضر را به داخل خود می کشد ، از پمپ های هوا برای راه اندازی وسایل تزیینی ، سنگ هوا و فیلتر ها نیز استفاده می شود.

 به صورت کلی پمپ هوا ، سنگ هوا و تقسیم هوا کار تولید اکسیژن ، افزایش اکسیژن ، کاهش کربن دی اکسید و گازهای مضر را برعهده دارند ، و هر کدام تکمیل‌کننده کار دیگری می باشد ، شما می‌توانید به طور همزمان از هر سه محصول برای آکواریوم خود استفاده کنید ، ولی باید به این موضوع توجه کنید که هر کدام از آن ها برای آکواریوم های مختلف متفاوت می باشند ، پس محصول مناسب آکواریوم خود را خریداری کنید.

 شیرهای تقسیم هوا به پمپ های هوا وصل می‌شوند ، تا بتوانند انشعابات هوا را از چندین جای مختلف وارد آب آکواریوم کنند.

 برای داشتن ماهی های سالم ، شاداب و پر جنب و جوش باید حواستان به هوای داخل آکواریوم باشد ، پس می توانید از تقسیم کننده های هوا کمک بگیرید ، زیرا بهترین گزینه برای به وجود آمدن هوای مناسب در تمامی نقاط آکواریوم می باشند ، و هوای تولید شده از پمپ هوا را به تمامی سطوح مختلف آکواریوم پخش می کنند.

هر سه محصول ذکر شده به ویژه تقسیم هوا را می توانید از فروشگاه های لوازم جانبی ، آکواریوم و آبزیانی مانند ، ماهی تهیه کنید و همچنین برای انتخاب بهترین نوع و جنس از فروشندگان کمک بگیرید ، و در هنگام کمک ، حتما به خاطر داشته باشید که باید نوع آب آکواریوم ، اندازه آکواریوم ، انواع آبزیان از جمله ماهی ها و گیاهان موجود در آکواریوم ، نوع پمپ هوا ، نوع سنگ هوا و ... را به آنان بگویید تا بتوانند در انتخاب مناسب ترین محصول به شما کمک کنند.

انواع تقسیم هوا اکواریوم

شیر تقسیم هوا اکواریوم مدل A7

شیر تقسیم هوا اکواریوم مدل H4 کد 532952

تقسیم هوای پلاستیکی اکواریوم

تقسیم هوای پلاستیکی اکواریوم 5 راهه

تقسیم هوای پلاستیکی اکواریوم 3 راهه

تقسیم هوای پلاستیکی اکواریوم 2 راهه کد 419

تقسیم هوای پلاستیکی اکواریوم 4 راهه

 

 

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود