تترا آکوا سیف ۵۰ میل

تترا آکوا سیف محصول تجاری از شرکت آلمانی تترا (Tetra AquaSafer) برای از بین بردن کلر و کلرامین و فلزات سنگین آب آکواریوم و همچنین حاوی ترکیبات ضد استرس و ویتامین B برای کم شدن استرس و ترس ماهی آکواریوم است . در واقع این محصول یکی از قدیمی ترین ضد کلر های خارجی موجود در بازار ایران است

ادامه مطلبShow less
45,000 تومان بدون مالیات
ناموجود
ارجاع:
نام تجاری:
عشق0
افزودن برای مقایسه0
اضافه کردن به لیست علاقه مندی های
محصولات مرتبط
موردی وجود ندارد
شرح

 عملکرد :

این دارو نتیجه سالها تحقیق درباره باکتری های خنثی کننده آمونیاک و نیتریت است که درون فیلتر آکواریوم زندگی میکنند. از آنجا که در گذشته تصور می شد این باکتری ها فقط برای خنثی کردن آمونیاک و نیتریت کاربرد دارند ، تنها در محصولات فعال کننده فیلتر مورد استفاده قرار میگرفتند و هیچ نقشی در سلامت آکواریوم ایفا نمیکردند. Safe Start با تشخیص و تکثیر باکتری هایی که در واقع خنثی کننده آمونیاک و نیتریت هستند ، امکان فعال کردن سریع فیلترهای جدید را فراهم میکند. در نتیجه میتوان بلافاصله ماهی های جدید را به آکواریوم اضافه و محیط زندگی بهتری را برای آن ها ایجاد کرد. 

  نحوه استفاده :

ابتدا آکواریوم را راهاندازی کرده و سپس همه تجهیزات درون آن را روشن کنید. به منظور به حد نصاب رسیدن دمای درون آکواریوم و حصول اطمینان از کارکرد صحیح تجهیزات ، حداقل 24 ساعت صبر کنید. سپس در هنگام افزودن  ماهی ها به درون آکواریوم ، به ازاء هر 6 لیتر آب 5 میلیلیتر از این دارو را به آکواریوم بیفزایید. توصیه میشود طول ماهی های بالغ درون آکواریوم معادل 1 سانتیمتر به ازاء هر لیتر آب باشد که البته منظور سایز نهایی ماهی (بعد از بلوغ) در آکواریوم است، نه سایز ماهی در زمان ورود به آکواریوم. به عنوان مثال 10 ماهی نئون تترا که هر کدام 5/1 سانتیمتر طول دارند ، در دوران بلوغ جمع کل طول آن ها به 25 سانتیمتر میرسد.  به منظور نگهداری از فیلتر و رفع مشکلات کیفیت آب یا تعویض آن ، پس از انجام کارهای مربوط به نگهداری از آکواریوم، به ازاء هر 6 لیتر آب آکواریوم ، 5 میلیلیتر داروی Safe Start را به آکواریوم اضافه کنید.  Safe Start این امکان را به شما میدهد تا به سرعت آکواریومی پر از ماهی ، راه اندازی کنید. این محصول حاوی ترکیبی تثبیت شده از باکتریهای خنثی کننده آمونیاک و نیتریت محلول در آب آکواریوم است که درمحصولات دیگر یافت نمیشود و به سرعت فیلتر آکواریوم را فعال میکند. باکتری های مذکور با خنثی کردن آمونیاک و نیتریت ، محیط مناسبی را برای ماهی ها ایجاد کرده و به شما این امکان را میدهند تا با مراقبت کمتر، از آکواریوم خود لذت ببرید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

برگه داده

ساخت کشور
آلمان
استاندارد
دارد
وزن
50ml
بررسی ها
بدون نظر! اولین نفر در آریانور نظر دهید

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود