لامپ هالوژن

نام تجاری

گارانتی

بهبود دهنده آب

تترا آکوا سیف ۵۰ میل تترا آکوا سیف ۵۰ میل
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
45,000 تومان
تترا آکوا سیف محصول تجاری از شرکت آلمانی تترا (Tetra AquaSafer) برای از بین بردن کلر و کلرامین و فلزات سنگین آب آکواریوم و همچنین حاوی ترکیبات ضد استرس و ویتامین B برای کم شدن استرس و ترس ماهی آکواریوم است . در واقع...
مشاهده سریع
عشق
خوراک باکتری آکوالایف 100میل خوراک باکتری آکوالایف 100میل
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
25,000 تومان
خوراک باکتری صد میلی لیتری این محصول حاوی مواد مغذی رشد  باکتـری های مفیــد که باعث بالا بردن سرعت عملکرد سیستم باکتری های مفید تصفیه کننده در آب بوده و می توان پس از راه اندازی آکواریوم از آن برای بالا بردن سرعت...
مشاهده سریع
عشق
ضد خزه آکوالایف 100میل ضد خزه آکوالایف 100میل
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
25,000 تومان
ضد خزه صد میلی لیتری یکی از مهم ترین مشکلات موجود در آکواریوم آب شیرین به خصوص در کلکسیون های گیاهی (پلنتاریوم) تولید خزه مزاحم و سبز و کدر شدن آب آکواریوم می باشد. که متعاقب این اتفاق اکسیژن محلول در آب کم شده و به...
مشاهده سریع
عشق
ضدعفونی صدمیلی لیتری ضدعفونی صدمیلی لیتری
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
25,000 تومان
ضدعفونی صدمیلی لیتری با توجه به اینکه در آکواریوم شرایط نگهداری متفاوتی وجود دارد، بروز آلودگی در آکواریوم ها مشهود است که نیاز به تعویض مداوم آب می باشد و این تعویض خود عامل خطرناکی برای از بین بردن موجودات آکواریوم...
مشاهده سریع
عشق
عصاره سیر آکوا لایف عصاره سیر آکوا لایف
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
25,000 تومان
عصاره سیر آکوا لایف مکمل سیر یک طعم دهنـده قوی و اشتها آور برای ماهیان آب شور و شیرین است به طوریکه با افزودن آن به غذا، ماهیان کم اشتها و ضعیف نیز تمایل به خوردن پیدا می کنند.
مشاهده سریع
عشق
مارینیوم لیکید کا-اچ LIQUID KH مارینیوم لیکید کا-اچ LIQUID KH
مشاهده سریع
عشق
-برای خرید تماس بگیرید
تماس بگیرید 33940317-021
49,000 تومان
MARINIUM LIQUID KH  این محلول یک راه حل برای مقاومت در برابر اسید بدون کاهش pH به طور قابل توجهی است. با قلیایی مناسب، pH آکواریوم دریایی بین 8. 8 تا 4. 8 است. نگهداری از قلیایی بالا برای رفاه ماهیان دریایی و گیاهان...
مشاهده سریع
عشق
نمایش 1 تا 18 از 43 مورد

بهبود دهنده آب

بهبود دهنده آب

محیط آکواریوم

 برای ماهی ها و آبزیان حکم پرورشگاه ، آموزشگاه و حتی زایشگاه و قبرستان را دارد. و اگر قرار است ، تعداد زیادی ماهی را در آکواریوم کوچک و محدودی نگه داریم ، حتما باید شرایط خوبی برای آنها به وجود آوریم ، چون ماهی ها هر چیز مورد نیاز خود را باید از داخل آب  آکواریوم به دست بیاورند ، مانند غذا و اکسیژن.

 پس به عنوان صاحب آکواریوم ، باید تمامی شرایط زندگی و مواد مورد نیاز ماهی ها را برای آنها فراهم کنید.

 همانطور که ماهی ها به یک سری از مواد نیاز دارند ، باید از یک سری از مواد هم به دور باشند، زیرا مواد مضر، مانند گازهای سمی که باعث می شود ماهی ها مریض شده و حتی امکان مرگ ماهی ها وجود دارد.

 اکسیژن آب آکواریوم

 اکسیژن ، سوخت اصلی تمامی موجودات زنده را فراهم می کند. و اکثر آبزیان مثل ماهی ها اکسیژن موجود در آب را به وسیله آبشش ها می‌گیرند و به خون خود انتقال می دهند.

 هرچقدر گرمای آب بیشتر شود ، قدرت نگهداری اکسیژن در آب کمتر می شود.

 پس نتیجه می گیریم که اکسیژن محلول در آب بیشتر در آبهای سرد وجود دارد ، با این وجود اگر بخواهیم ، ماهی هایی که در آبهای سرد زندگی می کنند ، را با ماهی هایی که در آب های گرم ، مانند ماهی های آکواریومی، زندگی می‌کنند ، مقایسه کنیم ، باید بگوییم که ماهی های آکواریومی به مقدار کمتری اکسیژن نسبت به ماهی هایی که در آب سرد زندگی می کنند نیاز دارند.

 با این شرایط نگهداری ماهی ها در آکواریوم آسان تر است نسبت به نگهداری ماهی های آب سرد.

 برای جذب اکسیژن بیشتر نیاز است ،که سطح آب آکواریوم بیشتر باشد.

 اگر میخواهید بفهمید که چگونه کمبود اکسیژن در آکواریوم را درک کنید ؟ اولین نشانه این است ، که ماهی ها در سطح آب تجمع می کنند.

 بهبود دهنده ها کمک کننده بسیار خوبی برای تامین اکسیژن و به وجود آوردن تعادل در آب برای ماهی ها می شوند.

 محلول های بهبود دهنده یا آب آکواریوم هم برای آبزیان و ماهی ها و هم برای گیاهان مناسب است و می‌تواند اثربخشی زیادی بر روی گیاهان و ماهی ها بگذارد و سلامت همه موجودات زنده در آکواریوم را تضمین کند

 یکی از بزرگترین و مهمترین مشکلات موجود در آکواریوم

آب شیرین ، تولید خزه های مزاحم و سبز است ، که باعث کدر شدن آب آکواریوم میشود ، و می توان با استفاده از یک سری از بهبود دهنده های آب آکواریوم این مشکل را برطرف کرد ، به طوری که به موجودات زنده دیگر در آکواریوم آسیبی نرسد.

ویژگی های بهبود دهنده

  کیفیت آب را در تمامی آکواریوم های ، آب های شور و شیرین بهبود می بخشد.

 با افزایش مقدار تجزیه مواد آلی و محلول آبی ، کیفیت آب را با سرعت بالایی در هر نوع از اکواریوم ها بهبود می بخشد.

 موجب می شود ، تا مواد تشکیل دهنده رسوبات آلی به صورت تاثیرگذارتر توسط پروتئین اسکیمر ،کربن فعال و باقی روش های فیلتراسیون بیولوژیکی و شیمیایی حذف شود.

 مورداستفاده برای تمامی ماهی ها، بی مهرگان و گیاهان.

برای آکواریوم هایی با تعداد ماهی و ریف زیاد مفید است.

 برای زمانی که آب آکواریوم را دیر به دیرتعویض می کنید و حجم بالای ماهی باعث می شود مواد آلوده در آب زیاد شود ایده آل است.

 در بعضی مواقع اکثرآکواریوم ها شرایطی را تجربه می‌کنند ،که در آن افزایش ناگهانی در میزان مواد آلی محلول و یا ذرات آلی به وجود می آید. این برای سلامت ساکنان آکواریوم خطرناک است ، استفاده از این محصول می‌تواند کمک کننده باشد.

برای استفاده از آب شهری در آکواریوم می توانید برای به وجود آمدن کیفیت مناسب آب از محلول و کاندیشنر های بهبود دهنده آب استفاده کنید ، تا قادر باشید به آسانی فلزات سنگین و کلر و سایر سموم را از آب حذف کنید و به کیفیت مناسب آب برسید.

 اگر از بهبود دهنده آب آکواریوم استفاده نکنید ، ممکن است ، ماهی شما مریض شده و آسیب ببیند.

معرفی بهبود دهنده

یکی از مهمترین بهبود دهنده های سریع کیفیت تمام آب‌ها ریدوکس کلین برایت ول است ، که برای تمامی اکوسیستم های آبی ، از جمله آب های شیرین ، آب های شور ،گیاهی و آکواریوم های صخره ای و ... مناسب است.

می توان با استفاده از این بهبود دهنده کیفیت آب را در تمامی انواع آب ها بهبود بخشید ، و فضای مورد نیاز برای آبزیان را فراهم کرد.

 ویژگی های محصول ریدوکس کلین برایت ول

از ملزومات کاربردی آکواریوم است.

 برای آکواریوم هایی که تعداد زیادی ماهی وجود دارد ، بسیار مناسب است.

 برای زمان هایی که مواد آلوده در آب زیاد می باشد ، بسیار کاربردی و مهم است.

زیر نظر متخصصان دریا پروری ایالت متحده آمریکا ساخته شده است.

 دستورالعمل استفاده از بهبود دهنده ریدوکس کلین برایت ول

 حتماً قبل از این که از محصول استفاده کنید ، ابتدا آن را خوب تکان دهید.

 در مواردی چون ، سیستم هایی که در حال بالانس orp هستند ، سیستم هایی که از راه اندازی آن ها کمتر از ۳۰ روز می گذرد ، زمانی که بیشتر از مقداری از آب را تعویض کرده باشید ، آکواریوم هایی که به تازگی در آنها از ید استفاده شده است و آکواریوم هایی که از داروهایی با مس زیاد استفاده شده است ، از این محصول استفاده نگردد.

آکواریوم دریایی

 حداکثر تا ۱۰ روز پی در پی به اندازه ۱۵ قطره به ازای هر ۵۰ گالن دو بار در روز با فاصله ای حداقل 12 ساعت اضافه کنید.

اگر مشاهده کردید بی مهرگان و پولیپ ها خود را میبندند ، دوز را ۵۰ تا درصد کاهش داده و برای ۲۰ روز پی در پی استفاده کنید .

آکواریوم آب شیرین

به اندازه ۱۵ قطره در هر ۲۵ گالن یک بار در روز به مدت ۷ روز پی در پی اضافه کنید .

برای استفاده مجدد در آکواریوم های آب های شیرین و شور، حداقل تا ۷ روز به سیستم استراحت داده و بعد دوباره مصرف آن برای آکواریوم را آغاز کنید.

 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

منو

برای ذخیره موارد محبوب خود یک حساب در آریانور ایجاد کنید.

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی های یک حساب رایگان ایجاد کنید.

ورود